Завжди з рушником• 12 мая 2023

Чем отмыть умывальник без химии?

Девочки привет
Лимон сода горчица? Чем отмыть это? Не используя химию
Не служанка• 12 мая 2023
Как будто сода это не химия
В курсі діла• 12 мая 2023
Это ж сколько не убирали, что засрались до такого состояния?
Пузата Хата• 12 мая 2023
Зубна паста, спробуйте, шикарно буде!
Гладиолус• 12 мая 2023
Такое даже спец.средствами трудно отмыть, а вы хотите содой, горчицей
Ласую колобками• 12 мая 2023
Оце- оцет чи лимонна кислота. Налити, залишити для розмʼякшення.
Щебетушка• 12 мая 2023
Меламінова губка
ГендиреХтор• 12 мая 2023
Посипати содою і полити трохи гарячим оцтом, щоб пошипіло там.
А в чому сакральний смисл мучитись і гризти то все без хімії?
Инстагра_мерша• 12 мая 2023
А какой смысл мучаться вместо того чтоб залить доместосом и через пять минут получить чистую раковину без напряга?
Ворую вкусняшки• 12 мая 2023
А чому не хочете хімією?
автор Завжди з рушником • 12 мая 2023
Ответ дляГендиреХтор
Аллергия
Мюллерная• 12 мая 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Аллергия
Зубною пастою спробуйте.
Сода зараз переважно не якісна і великими крупинками, тільки дряпає поверхню, хіба що ТМ домол була кращою, але вона не дешева.
Гірчиця залишає сліди, потім ще від неї відмивати.
Пробуйте знайти порошок для чищення без запаху, навіть для прання. Або харчовою содою, абразивні частинки дрібніші.
Після того як відчистите, то підтримуйте щодня чистоту звичайним твердим милом, нанесеним на губку для посуду (на шершаву сторону губки).
автор Завжди з рушником • 12 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Зубною пастою спробуйте.
Дякую 🥰
JaSonechko• 12 мая 2023
Уксус+любое моющее (для посуды иди жидкое мыло). Отмывает шикарно раковины, ванну, смесители хромированные.
автор Завжди з рушником • 12 мая 2023
Ответ дляJaSonechko
Смешать их?
JaSonechko• 12 мая 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Смешать их?
Ну да