Lightg• 12 мая 2023

У каких брендов есть одежда для высоких кроме GAP? Нужен большой размер

У меня высокий рост и вот эти "подстреленные" худи, футболки и брюки вообще мимо. Пока нашла для себя GAP, но ассортимент не всегда соответствует вкусам. Где еще пойти подобное посмотреть? Нужен большой размер, XL (иногда XXL) и примерно в той же ценовой категории
люблю_тортики• 12 мая 2023
найк у них размерная сетка на высокий рост

автор Lightg • 12 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
спасибо, не знала, хотя у них больше спортивной одежды, чем повседневно, но все равно подходит
Впораюсь зі всим• 12 мая 2023
Массимо на мой 176 все ок, длинномерные. Их XL это обычный ХХЛ. Марк и Спенсер тоже есть Лонг размер.
Зажуженная Жужжа• 12 мая 2023
Некст, Олд Неви.
ТебеОноНадось• 12 мая 2023
Подруга берет у скандинавов
автор Lightg • 12 мая 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Некст, Олд Неви.
Спасибо, про Некст забыла как-то
Gleva• 12 мая 2023
Худі беріть з чоловічої серії. Мій зріст 184 см, доношую реглани мого племінника (коли він був стрункіший). Так само лижні штани, в Спортмастері до війни з жіночої лінії мені були закороткі, з чоловічої - класні.
Джинси купую Левайс, там є на високий зріст. До речі, восени купила джинси C&A, теж на мій зріст шикарні (не знаю правда як на сайті вибрати такий зріст, купляла в фізичному магазині)
Олд неві є для високих.
Верхній одяг у мене Eddie Bauer, є також одні джинси звідти, щоправда одразу по стилю довжина була вище кісточок, купляла на офіційному сайті, але є й на Амазон

автор Lightg • 12 мая 2023
Ответ дляGleva
Олд неві є для високих.
Дуже дякую! Ще б розібратися, як онлайн чоловічий розмір на себе замовити, щоб правильний був. Ви мінус один розмір берете? Наприклад, якщо я ношу XL / 48 / 20, то беру відповідно L / 46 / 18 в чоловічому варіанті?
Gleva• 12 мая 2023
Ответ дляLightg
Напевно так