ТихоЯ• 12 мая 2023

Дивна ситуація, яка трапилась зі мною років 5 тому

Я сіла в потяг інтерсіті в Києві до Харкова і до мене підбіг чоловік з проханням передати кров його дружині яка тільки народила.
Скажу чесно ,що я була трохи в шоці. Сама вагітна та ще їхала з київського пагу. Чоловіку я відмовила і попросила звернутись до стюарта . Я собі мало уявляла як везу в цьому потязі кров. Ну і взагалі подумала що ця людина може бути шахраєм.
Мені згадалась ця ситуація зараз тому що я прошу знайомих людей про просту послугу, яка їм вартує 20 хвилин часу, а вони відмовляють.
Як би ви вчинили на моєму місці з цим чоловіком?
Хома з пастою• 12 мая 2023
Забула би через пів години
А я женатая• 12 мая 2023
Ви все правильно зробили. Всі передачі - через провідників поїзда.
Млинець Мій• 12 мая 2023
Дивна ситуація, дуже. Я б так само вчинила як і ви
Пік Антна• 12 мая 2023
Я б теж відреагувала як ви. Чужа людина, просить специфічну послугу у пасажира, а не провідника.
Ручки-Крючки• 12 мая 2023
Потрібно було визвати поліцію
Небалувана Галя• 12 мая 2023
мошенник скорее всего, или вообще наркоту хотел передать через вас
А я з косою• 12 мая 2023
Ого вас до сих пор не отпускает. Вы все правильно сделали. Это может быть что угодно.
Цукрові вишні• 12 мая 2023
Кровь так никто не передаёт. Кровь вообще пациентам на руки не выдают. Кровь больницы заказывают со станций переливания и сами Кровь забирают.
Дали полный бан• 12 мая 2023
Кровь бы точно не взяла. Правильно поступили, автор, сейчас такие времена, что из-за, казалось бы, безобидной передачки можно получить реальные неприятности с полицией.
А я з косою• 12 мая 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Согласна. Она должна специально храниться же
Апофиозная• 12 мая 2023
Він збрехав. У Харкові є банки крові, це велике місто з запасами, тим паче для породіль. І супровід якщо і буде, то з медичним працівником, в спеціальних контейнерах.
Дивакуватий чоловік. Не переймайся.
автор ТихоЯ • 12 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Мене відпустило, просто згадалось.
Вам часто кров пропонують в потязі???
Чудо Ф_ф КеДаХ• 12 мая 2023
В вашей ситуации наверное не взяла бы. Но со мной была похожая ситуация, просили передать лекарства из Киева в Варшаву, я вообще ни о чем плохом не подумала, взяла, ехала с ребенком. Потом мне эти люди в Польше очень помогли
А я з косою• 12 мая 2023
Ответ дляТихоЯ
Мене відпустило, просто згадалось.
Вам часто кров пропонують в потязі???
Нет. Но у меня есть другие странные случаи из жизни,но я о них не создаю тем. Вас тревожит до сих пор ситуация,что вы якобы не спасли кого-то?
Злива інформації• 12 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Она же написала, по какой причине вспомнила тот давний случай.
ЗдесяЯ• 12 мая 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Выдают, по звонкам сверху , по договоренности, в специальных сумках для транспортировки со льдом.
Речь о редких группах крови и резус -.
Вполне возможно, что к автору подошел мошенник
Меня много• 12 мая 2023
Завжди і з радістю допомагаю.А якщо це стосується здоров´я то дуже рада допомогти.Ваша позиція мені чужа і не зрозуміла
Ви маєте що заслуговуєте
Санька-4b93• 12 мая 2023
Что за бред? Харьковские больницы заказывают и получают кровь в харьковском центре крови, киевские - в киевском. Никакая больница не примет кровь, непонятно где и когда взятую. Кто будет отвечать за условия ее хранения и температурный режим при доставке?
Гуру троллинга• 12 мая 2023
Ответ дляСанька-4b93
100%.
Мені робили операцію і для допуску потрібно було здати кров 3ом донорам (формальність на випадок кровотечі). Я шукала через друзів, то одному донору відмовили через те, що він в іншому місті/області прописаний. Це при тому, що територіально він в моєму місті знаходився
Куда_бежать• 12 мая 2023
Ответ дляМеня много
Ви маєте що заслуговуєте
з радістю допомігши,можна гарнесенько сісти за грати,передавши наркоту,добра ви наша. Дивлячись в чому допомогти. передачі від чужих людей ніколи не приймаю. для цього є стюарти, провідники і начальники потягів. бо ніколи не знаєш ЩО ТИ ПЕРЕДАЄШ. І ЯКЩО ШО то твої відбитки пальців на тих речах.
автор ТихоЯ • 12 мая 2023
Ответ дляСанька-4b93
Повірте, що я тоді мало про це думала. І не знала взагалі які процедури з донорською кровью. Поміняла білети, бо справилась в лікарні раніше. Мої думки всі були ще в лікарні і які будуть результати моїх аналізів. І тут в прямому сесі підбігає ця людина. Якби всі були такі розсудливі завжди, то шахраї померли б з голоду
автор ТихоЯ • 12 мая 2023
Ответ дляКуда_бежать
Знаєте я теж думала про наркотики але це ж не літак. Та і нова почта поацює як годинник. Нерозумію що то було взагалі.
автор ТихоЯ • 12 мая 2023
Ответ дляСанька-4b93
Додам. Це правда) я не видумую)
Що хотіла людина для мене не зрозуміло .
Куда_бежать• 12 мая 2023
Ответ дляТихоЯ
так новою поштою видно що пересилається і хто. а тут хотів дурну знайти,яка візьме. крім того,враховуючи,що до вагітної мало хто взагалі прикопається.
Куда_бежать• 12 мая 2023
Ответ дляТихоЯ
Додам. Це правда) я не видумую)
людина хотіла аби ви передали те,що заборонено,що не візьме пошта (чи буде видно від кого).я би теж не взяла. доброта вилазе боком.повно сволоти,які підставляють.
Бойова• 12 мая 2023
Ой, я так через кордон передачу цигарок 2 пачки везла, то потім, як дійшло, що добре, що таки цигарки були, а напихай в ті упаковки наркоту, як я зрозумілю, що там. Ніяких передач більше, все можна перевізником передати.
Меня много• 12 мая 2023
Ответ дляКуда_бежать
Честно ,я про це даже не здогадувалася
Куда_бежать• 12 мая 2023
Ответ дляМеня много
Честно ,я про це даже не здогадувалася
а треба здогадуватися,бо таких телепнів добреньких шукають,які потім замість них за гратами сидять,якщо піймаються. лохів люблять.