Мама Чели• 14 мая 2023
На какое море собираетесь летом?
Нічний дожор• 14 мая 2023
Якраз дивилася готелі Одеси. Але це так, змінити обстановку. Купатись там набудемо звичайно( чоловік пропонує Болгарію, я проти без нього їхати😔
Мама Чели
• 14 мая 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Заброювала місяць Чорногорії, Іонічне.
Сколько это сейчас обходится, если не секрет?
Кружите меня,кружите• 14 мая 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Заброювала місяць Чорногорії, Іонічне.
В Чорногорії Іонічне море?;-) Цікаво. Перший раз чую. На Адріатичному в Чорногорії була, а от Іонічного щось не помітила. Можливо, ми з вами в різні Чорногорії їздимо ...
Умничка-помощничка• 14 мая 2023
Живу возле Адриатического моря. Еще не решили куда поедем в отпуск.
Глаза_в_3_карата• 14 мая 2023
Ответ дляМама Чели
Житло вийшло 49300
Переліт з Катовіце і назад 20000
На трьох (я і 2 дітей)
+ До Катовіце з України і назад тисяч 6
Ну і всі поточні хз скільки вийде)))
Ми економно,бо хочемо подовше на морі побути, житло досить просте + готувати буду сама. Мої невибагливі+інколи будуть кафе.
Переліт з Катовіце і назад 20000
На трьох (я і 2 дітей)
+ До Катовіце з України і назад тисяч 6
Ну і всі поточні хз скільки вийде)))
Глаза_в_3_карата• 14 мая 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Я переплутала)
ВундерКИНГ• 14 мая 2023
Ответ дляПоторописька
Война в стране! Какое море
И что?Надо ползти в сторону кладбища?Слугам война никак не мешает.
Герцогиня• 14 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
ненавиджу море і сонце. Шкіра сохне і +5 років. Я лише в тіні влітку.
У меня так стало в 35+. А в 20 я загорала до почернения. И ничего не сохло)