Печальки.нет• 12 мая 2023

Тахікардія під час вагітності

Дівчата, привіт!

Ще до вагітності було діагностовано синусову тахікардію, під час вагітності звичайно вона не зникла. Особливо загострюється під час хвилювання, може 15 хвилин триматись 100-120, дуже рідко 130 на пару хв, потім все ок. Такі приступи бувають пару раз в тиждень, такий мій характер. Гінеколог каже, що якщо це на пару хв і очевидно повʼязано з хвилюванням тощо, то медикаментозного лікування не потребує. Зараз в мене закінчується 13 тиждень.
В стані спокою 80-90, це мій і довагітний пульс, проблема лише з оцими ʼприступами хвилюванняʼ.

Дівчата з тахікардією, розкажіть, будь ласка, як носили вагітність? Чи коригували пульс, як було в 3 триместрі, як пройшли пологи?

Дякую!
Сиреневая цапля• 12 мая 2023
Вам потрібні вправи на медитацію та вправи йоги для вагітних.
Бритоножка• 12 мая 2023
У мене проходила тахікардія як затримувала дихання. При пологах не було тахікардії, а от тиск напевно піднімався, бо зубами цокала....
Мексиканочка• 12 мая 2023
Была тахикардия + - 110. Беременность и роды прошли нормально. По-моему, врач ничего не назначал от тахикардии.
Wokeen• 12 мая 2023
Ви перевіряли рівень феритину?
автор Печальки.нет • 12 мая 2023
Ответ дляWokeen
Ви перевіряли рівень феритину?
Так, ще трохи і буде на рівні ваги, приймаю залізо.
Я нє Матрьошка!• 14 мая 2023
Постоянно была тахикардия. Она и до у меня была, с ней беременела. Отлично отходила! Летом только одышка при ходьбе чуть беспокоила. В жк постоянно говорили: не носить по лестнице, ты ж беременная мать😄
Рожать тоже без проблем. Это не особо опасная вещь. Хуже давление или патологии сердца