Твоя подружайка• 13 мая 2023
Аромат свежий, лёгкий, весенний. Порекомендуйте духи/туал. воду
Не сладкий, свежий, лёгкий, с присутствием цитрусовых-цветочных нот.
Спасибо!
А_я_ЛОЖУ!• 13 мая 2023
Ответ дляКуплю орехи
Та фу. Мені вони гидкі. Де там цитрус?
Уверена,что ароматы ,которые вы носите тоже не все считают приятными,а некоторые даже ’гидотними’
А это специально для вас:
Премьера аромата: 1999
Страна ТМ: США
Сделано в: Испания
Пол: для женщин
Классификация: элитная
Тип аромата: цитрусовые
Начальная нота: Бергамот, Кожура апельсина, Лимон, Ревень
Нота сердца: Амбра, Гвоздика, Дубовый мох, Жасмин, Мускус
Конечная нота: Амбра, Гвоздика, Дубовый мох, Жасмин, Зеленый чай, Мускус, Тмин, Щавель
А это специально для вас:
Премьера аромата: 1999
Страна ТМ: США
Сделано в: Испания
Пол: для женщин
Классификация: элитная
Тип аромата: цитрусовые
Куплю орехи• 13 мая 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А это специально для вас:
Премьера аромата: 1999
Страна ТМ: США
Сделано в: Испания
Пол: для женщин
Классификация: элитная
Тип аромата: цитрусовые
А это специально для вас:
Премьера аромата: 1999
Страна ТМ: США
Сделано в: Испания
Пол: для женщин
Классификация: элитная
Тип аромата: цитрусовые
Ви про Елізабет Арден?
Куплю орехи• 13 мая 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Нет,это вы про Элизабет Арден
Мені фіолетово, я так вважаю і написала свою думку і переконувати мене в іншому не треба. Вам подобається, то ок
А_я_ЛОЖУ!• 13 мая 2023
Ответ дляКуплю орехи
Та ради Бога,мені теж фіолетово ,що ви там вважаєте,але якщо ви не чуєте цитрус у ароматі,в якому він є головною нотою,то з вас такий собі експерт))
Куплю орехи• 13 мая 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А де я писала, що я експерт в парфумах?😳 Вам почудилось?
Куплю орехи• 13 мая 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Доречі, ви гарно пишите українською)
руки_Крюги• 13 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
В мене такий.
Легкий, якраз на літо.
І мій улюблений зараз, цікаво, що відгуки характеризують його, як аромат для жінок старшого віку 😁. Я і є старшого, але цікаво, що носять дівчата?
Чеширская кошечка• 13 мая 2023
Ответ дляруки_Крюги
Як на мене - то він взагалі не може бути прив´язаний до віку.
А на відгуки я не звертаю увагу,для мене мій ніс найкращий порадник.
springlady• 13 мая 2023
Jeanne in provence Verveine
Mandarin Basilik Aqua Allegoria
Nerolia Vetiver Aqua Allegoria
Mochino I love love
Mandarin Basilik Aqua Allegoria
Nerolia Vetiver Aqua Allegoria
Mochino I love love
Не танцую- но пою• 13 мая 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
версаче зеленый
І я за Версенс 🤗 і за Акву алегорію Мандарин базилік . І Солейл ді Капрі Монталь, він зовсім не такий класично-придушуючий. І так, я за Лайт блу інтенс, хоч багатт хто говорить, що він давній-)
Техпаспорт на медузу• 16 мая 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Цитрус, жасмин, м´ята, зелень - таке підходить?
Якщо так, то потестіть Сади мсьє Лі ермесівські.
Цитрус легкий, не гіркувата цедра, жасмин досить голосний на початку, потім стихає, м´ята і трава довго шлейфять. В кінці аромат трохи ’замилюється’ на шкірі.
Солодкості немає в ароматі.
На шкірі тримається годин 6, на одязі довго, більше доби.
Шлейф невеликий, ненав´язливий, як хмаринка.
Аромат не такий, щоб прям дівчачо-легесенький, але не ’старечий’, і на літо підійде.
До речі, майже ні на кому його не чула, недооцінюють в нас Ерме, а жаль.
Солодкості немає в ароматі.
був дуже давно. Не зайшов, я його чую годину- дві. І все) На мені і Малони так)