Мизимец• 13 мая 2023

У кого есть огород, как боритесь с травой? Накрываете чем то землю что б не росла

Retu• 13 мая 2023
Агроволокно
РойЛеля• 13 мая 2023
Ви маєте на увазі бур´яни на грядках?
Мульчують скошеною травою, але будьте уважні, щоб без насіння трава.
Соломою мульчують, стелять агроволокно в міжряддя, картон навіть.
Але сапа ваш кращий друг. Сапати приблизно кожен тиждень грядку, дітись нема куди
verana• 13 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Ви маєте на увазі бур´яни на грядках?
именно так, скошеную траву-между грядок толстым слоем
Фантазерша• 13 мая 2023
Сапаю
РойЛеля• 13 мая 2023
Ответ дляverana
Я кілька років таке робила і дуже подобалось. А в тому році один покос був пізній газонної трави і певно вона зацвіла, але там де мульчувала на осінь взійшло футбольне поле, тепер її не вивести. Помогла собі блін
--Елена--• 13 мая 2023
Идеально агроволокно. Но сполотый бурьян ,выложенный в междурядья также отлично работает ,мне очень понравилось ,он и влагу сохраняет и бурьяну не даёт расти.