Розумна Губка• 13 мая 2023

Виплати ВПО при пошкодженні майна

Комусь прийшли в цьому місяці ? Чи не було змін часом ? В дії пропало «пошкоджене майно « потрібно заново вводити , гроші не прийшли , хоча вчасно приходили до 10 і постанову щось не знаходжу де прописано про виплати для тих у кого пошкоджене майно .
сою не люблю• 13 мая 2023
А какая сумма?
автор Розумна Губка • 13 мая 2023
Ответ длясою не люблю
А какая сумма?
На дорослого 2 тис на дитину 3 , як і ВПО
Наталья Марганец• 13 мая 2023
Ответ дляРозумна Губка
Ні,це зовсім інше,це у переселенців.А то пошкодження майна
Н@Диете• 13 мая 2023
Ответ дляРозумна Губка
так а до чого тут пошкоджене майно, че звичайні виплати для усіх ВПО
ДелиВерка• 13 мая 2023
Ответ дляН@Диете
У мамы в городе донецкой обл мужчине выплатили за разрушенный дом 5 тысяч гривен единоразово . Не могу в это поверить
Н@Диете• 13 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
це ви особисто бачили чи ото переказки від сусідки до мами й потім до вас?..
ДелиВерка• 13 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Моя мама лично знает этого мужчину. Рассказала мне. Сплетен нет.
Н@Диете• 13 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
ой, ну я вас прошу
ДелиВерка• 13 мая 2023
Ответ дляН@Диете
ой, ну я вас прошу
Не надо меня ни о чем просить. Я говорю то, в чем уверена. А вы можете дальше строить иллюзии о том, что людям и дома новые дают и возмещают полную стоимость жилья.
Н@Диете• 13 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
ну от ви самі з собою поговрили, вам це по приколу?

додали те чого я не писала, про якісь іллюзіі, будинки...

ну то мій коментар залишився актуальним - не бачили особисто то не несіть до далі по людях, розповідайте лише те що особисто бачили та знаєте, а не передавати від мами, баби, діда - інфу сотку
ДелиВерка• 13 мая 2023
Ответ дляН@Диете

Мне под бахмут лично проехаться , чтоб своими глазами увидеть? Я своей маме верю, этого достаточно.
Н@Диете• 13 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
що хочете робіть
я інфі через ’когось’ не вірю, як то кажуть - не бачив, значить не було
ДелиВерка• 13 мая 2023
Ответ дляН@Диете
що хочете робіть
Та мне вообще все равно , во что вы верите. Я вам лично вообще доказывать ничего не собираюсь! Удачи!
Н@Диете• 13 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
і вам всього найкращого
uset• 13 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
а вы думали миллион дадут? не в нашей увы стране!
ДелиВерка• 13 мая 2023
Ответ дляuset
Миллион никто и не просил, но 5 тыс за дом- это как плевок в лицо, честно.
uset• 13 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
да как и 2000 на проживание . согласен с вами
автор Розумна Губка • 13 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
Нет это вы не в курсе просто
автор Розумна Губка • 13 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Нет
БоХатая• 13 мая 2023
Де ви оформили цю виплату?
автор Розумна Губка • 13 мая 2023
Ответ дляБоХатая
Де ви оформили цю виплату?
В дії було до 20 травня 2022 року, я була ВПО , потім в дію закинула про пошкодження майна , а потім прочитала що мені будуть виплачувати кошти , а зараз тільки через соцзабезпечення чи як там їх правильно , хто оформляє ВПО .
Ксенія-46a4• 14 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
’За разрушенный дом’ не можуть дати таку сумму. Як мінімум треба розбиратись. В сусідньому з нашим домі дах побило і дали 75 тыс. Я вже мовчу за фонди які також допомогли сильно. Запорізька область.
Тетяна -3bf1• 14 мая 2023
Я оформила в марте впо по пошкодженому майну, но ещё ни одной выплаты не получила, почему задерживают не знаю, ходила в цнап сказали деньги насчитаны уже за 3 месяца, но почему то ещё не выплачены
Н@Диете• 14 мая 2023
Ответ дляРозумна Губка
Нет
тобто ви надали в Дії вичерпний пакт документів і комісія прийняла рішення що вам буде компенсована ось така то сума на ремонт і вам її розбили на такі платежі? і чого тоді отримувача два - дитина та ви, а суми різні?
автор Розумна Губка • 14 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Почитайте постановление
автор Розумна Губка • 14 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Какой ремонт , при чем тут ремонт ??
автор Розумна Губка • 14 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Н@Диете• 14 мая 2023
Ответ дляРозумна Губка
фото
тю, так це та виплата про яку вам вище писали - постанова одна - ви по ній і отримуєте отримуєте, компенсація за зруйноване йде оплата на ремонтні роботи/чи інше (читайте відповідну постанову). Так, можу бути зруйноване житло, і людина може не бути ВПО, але постанова одна 332 ’виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам’, вам про це писали вище кілька людей.
Н@Диете• 14 мая 2023
в сенсі ’не бути ВПО’ - мала на увазі ВПО якім належить отримувати ці виплати