Тина-3edc• 13 мая 2023

Утрожестан, выделение, беременность

Принимала Утрожестан,по направлению врача не сама назначение..все ок
Было узд на 28 дц,сказала узистка ановуляторный цикл, сегодня 30 Дц и пошла мазня коричневая сорри за подробности, цикл длинный,я так понимаю может и надеюсь может быть ,а вдруг,
dorik• 13 мая 2023
Так если ановуляторный цикл,то при чем здесь беременность? Мазня при беременности?

автор Тина-3edc • 13 мая 2023
Ответ дляdorik
У меня есть знакомые,которые умудрялись забеременеть)
Просто я и не ждала,а тут мазня началась)
До кд ещё минимум 2 дня,бт держится 37.5
Svitozara• 14 мая 2023
У мене була така вагітність. По узд не було овуляції в тому циклі, через тиждень - позитивний тест)
автор Тина-3edc • 14 мая 2023
Ответ дляSvitozara
Вот и я подписала,есть знакомые которые беременность наступила,
Мазня пару часов и всё, только лёгкие спазмы продолжаются
Монашка в миру• 14 мая 2023
Пам´ятаю ваші попередні теми. По перше якщо ви пишете, що у вас пізня овуляція, а лікар сказала приймати утрожестан з 14 по 28 день, то він і є причиною ановуляторного циклу. Бо прогестерон блокує овуляцію, його треба починати пити після овуляції якщо хочете завагітніти.
По друге його п´ють до кінця циклу і відміняють якщо тест негативний, щоб пішли місячні і почався новий цикл. Бо якщо ви все таки завагітніли і кинете пити утрожестан, то вагітність зірветься.
Зрозумійте прогестерон це не вітамінка аля фолька. На його основі виготовляють контрацептиви, він допомагає виносити вагітність в окремих випадках, ним викликають місячні і тд. Але все залежить від того як і коли приймати!
автор Тина-3edc • 15 мая 2023
Ответ дляМонашка в миру
Сменила врача,и пила после овуляции,не прекращала пить до 3 тестов подряд и пока не начинались КД, спасибо большое за информацию 🌹