Захекалася читать• 14 мая 2023
Які варіанти дістатися Болгарії, крім автобуса?
Хочеться бюджетно відпочити, але 20 годин в автобусі не витримаємо. Може є варіанти поїздом хоч половину шляху? Чи поділіться, будь ласка, які недорогі варіанти обрали ви? Дякую!
Захекалася читать
• 14 мая 2023
Ответ дляРокерША
На своей машине.
я не вожу, а чоловік не зможе виїхати. Та й у машині ще більше закачуються діти
Забагаловка• 14 мая 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Автобус це оптимально
Дама с заначкой• 14 мая 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Лише автобус і авто, всі доїжджають, якщо треба )
+1, головне - вибирати комфортного перевізника. Їздили 4 рази, перший раз дітям було 4 і 7 років. Сама була здивована, наскільки легко все пройшло. 2 рази автобус був з Києва, там взагалі з малечею люди їхали - і ніяких проблем
Захекалася читать
• 14 мая 2023
Ответ дляПупс
Поїздом. Для чого вам та задрипана Болгарія.
ми там не були ще. Та я думаю там як в Криму було чи гірше?
Захекалася читать
• 14 мая 2023
Ответ дляNerses
С Одессы на плоту быстрее всего. Но если вы с Западной Украины то автобусом лучше всего.
на плоту- це паром чи що?
Захекалася читать
• 14 мая 2023
Ответ дляОльга520
Нормально там. Не слухайте тих, хто тут пише, що погано
якщо так як в Криму- то добре. Хочемо цього року зняти апартаменти щоб самим готувати. Завжди літали на все включено, знаю, що в Болгарії ’все включено’ не дуже.
Захекалася читать
• 14 мая 2023
Ответ дляОльга520
Я їхала поїздом до Києва, потом пересадка і поїздом до Чернівців. Потім автобус. Думала, що так буде краще, але не сподобалося.
чому? саме пересадки вимотали? бо в поїзді дітям подобається.
Ответ дляЗахекалася читать
Чому? Я була, мені дуже сподобалося, гарне харчування. Я була з дитиною 5 років удовох,мені не хотілося готувати
вентиляторная• 14 мая 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Там, звісно, краще, ніж в Криму. Але як на мене, простіше дістатися якогось найближчого аеропорту в Польщі й полетіти в якесь більше гарне й цікаве місце
Захекалася читать
• 14 мая 2023
Ответ дляОльга520
в якому готелі Ви були?
Дама с заначкой• 14 мая 2023
Ответ дляПупс
Уті, бозя моя, Проня Прокопівна, Ви якими вітрами на Порадниці?
Захекалася читать
• 14 мая 2023
Ответ длявентиляторная
в Європі житло дорого, якщо надовго. Я теж мрію про Барселону
Танго утрьох• 14 мая 2023
Поездами много пересадок получается, в прошлом году смотрела, считала.
Есть перевозчики на небольших бусиках, может ими будет удобней? Или выезжать из Одессы, например.
ЯяяКакаджамбо• 14 мая 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Краще. Море тепліше
Потребую апгрейду• 14 мая 2023
Потяг до Чернівців, звідти до Сучави, потім до Бухаресту потяг, потяг до Варни, автобус до Золотих пісків, Сонячного берега. Дуже моторошно та важко.
Тому краще автобуса немає. та приїхав на місце.
Семенівни сусідка• 14 мая 2023
Ви що з льоду зроблені що не витримаєте 20 годин в автобусі? Всі витримують
Захекалася читать
• 14 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
діти дуже закачуються. Навіть годину в автобусі не витримують
Семенівни сусідка• 14 мая 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Ну, дивлячись в якому готелі. Якщо все ж таки хочете апартаменти і будете в Несебрі, можу порекомендувати хороший ресторан(кафе) куди можна ходити і ціни нормальні
КоролеВешна• 14 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Там не 20 часов, а 24-28 в реальности. Но согласна, что кому надо тот доедет.
Захекалася читать
• 14 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
порекомендуйте, будь ласка) я не знаю ні який курорт обрати, збираю інформацію