Всех в сад• 14 мая 2023
А ви би народжували зараз другу дитину в віці після 40?
Мені 41, чоловікові 47. Є син 15 років. У чоловіка ще 2 старших синів 23 та 22 роки- студенти. Дуже хотіла другу дитини, але чоловік був проти. Казав, що 3 йому достатньо. Десь років 10 назад планувала, але не виходило- були проблеми зі здоровьям у мене_ щітовідка, поліпи, міома матки- не вдавалось завагітніти. Потім років 5 назад - припинила спроби, змирилаь, що не можу маи дітей. 2 роки тому вклали гроші в новобудову. Зараз живемо з батьками в 4 к кквартирі ( у нас своя кімната, у сина, батьків- своя). Живемо дружньо. Будівництво через війну стоїть. Я і чоловік працюємо. Дохід середній десь 45-50 тис на двох. Зараз на життя вистачає. Чоловік ще допомагає середьному сину та мамі. І ось я вагітна. Але не знаю, що робити. Вроді і хочу дитину, але війна, вік, не має свого житла і категорічне ні від чоловіка. Він вважає, що всже старий. Що ми дитині нічого не дамо,що ми ще сина на ноги не поставили і куди нам ще дітей. Сижу і в шоці
Фоточки нема• 14 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
а вот представьте, что у вас не было бы второго ребенка, а тот , которому 19 уже почти вылетел из гнезда... не все могут и хотят жить для себя)
И отлично. Старший живёт отдельно год. Я не живу ради детей
Сусідка знизу• 14 мая 2023
я родила поздно,
сил нет, еле ползаю.
Но с другой стороны, я ничего не могла изменить, потому что никто не хотел на мне жениться, не знаю почему
сил нет, еле ползаю.
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляСито для думок
В мене є подруга, в 90ті дуже бідні роки мама завагітніла 3 дитиною. Це був такий треш, часи були важкі, грошей взагалі не було, але батько сказав ніяких абортів. Народилась дівчинка, виняньчили, згодом стала дитячим невропатологом. Часи змінилися, якось і гроші знайшлися.
Зараз люди заведуть одного і в жопу дують - квартири, ремонт, машини...
А діточок привчають сидіти на попі рівно.
2 роки назад вони планували, ще 2 роки назад хотіли і радувались. А зараз - вбити живу дитину( Тим паче сім´я не маргінали. Часи зміняться, через 5 років все у них буде, а дитину вже вони ніколи не заведуть. Та і по психіці це все вдарить добре(
писала вище. мені 48, чоловіку 55, сину 13. син ще малий, а ми вимушені тримати себе в тонусі і бігати по роботах, що б забезпечити хоть якесь майбутнє.
Фоточки нема• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
І це добре?
ВыФсеВрете• 14 мая 2023
1. Де буде жити друга дитина через 2 роки? Із сином 17років в кімнаті?
2. Вам вистачить на чотирьох людей 20тис, які заробляє чоловік?
3. В вас є заощадження на навчання старшого сина?
Снежнакомка• 14 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
А батьки будуть ростити дитину?
Син 15 років знає, що замість навчання він буде сидіти з малюком?
Всіх влаштовує?
что за бред? почему сын будет сидеть с меньшим? я родила вторую дочку, когда старшей было 12 и сидеть с малой никто не заставлял... даже памперсы ей не меняла ни разу.... максимум в садик или школу отвела по пути, когда малая выросла.
Всех в сад
• 14 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
До чого тут Боженка, якщо то ви не використовували контрацептиви?
бо лікарі казали, що я не можу мати дітей
Виправлялочка• 14 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
В смысле только вам? Муж против же. Вы будете беременнеть и потом растить одна? Или не считаетесь с его мнением и будете пытаться ’залёт’ устроить?
Дивно ви читаєте)
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляФоточки нема
І це добре?
якби син був доросліший, то я б трохи розслабилась. і я народила його в 35. а тут ще більше. житло в нас є)
ВыФсеВрете• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
Ахахахах
Так то лікарі винні, що ви не користуєтесь контрацептивами не плануючи при цьому дітей?
Гуру троллинга• 14 мая 2023
Ответ дляУма Палата
Муж не хочет, я б не лезла в такое
Можно подумать, что те, которьіе хотели, потом не передумьівали..
Сито для думок• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ми про автора говоримо, про її ситуацію.
Ви щаслива мама, знаю в кого дітей немає, а сидять вдома з грошима - він з онкологією, вона з депресією. Гадаю вони б з радістю помінялися Вам містами)
Снежнакомка• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
вы ж бегаете не ради сына, а ради своего будущего и безбедной старости... если б не было сына, вы бы так же бегали... мы с мужем на пару лет младше вас и ребенку младшему 9 лет... не могу сказать, что мы бегаем за-за нее... думаем больше о своей финансовой подушке на будущее.
Мозговая пилочка• 14 мая 2023
Не народжувала б звичайно. З віком купа мутацій накопичується в генах, і стати безробітною, прикованою до дитини-інваліда маманею - перспектива жахлива. Ще й чоловік проти, це ж психічне насилля, чи ні?
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
как раз нет. у мужа 1 работа. я на 2, потому что одна из них не стабильная. а я понимаю, что мне нужно работать еще как минимум лет 5-8, что бы поставить сына на ноги.
Видящие_помогите• 14 мая 2023
Ответ дляУма Палата
А автор почему не предохранялась? Вот сейчас и стоит перед выбором.. ей же четко муж сказал-детей больше не хочу
Так автор хотела потому и не предохранялась, а муж не хотел, почему не предохранялся непонятно
Ума Палата• 14 мая 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Спать с женой хочет, апоследствия разребать не хочет. Хорош муж. Как с ним спать потом?
Я всегда считала и считаю, что предохранение в большинстве лежит на женщине. Именно ей решать рожать или нет, спать/не спать ночами, быть привязанной к ребёнку, пока он хотя бы в садик не пойдёт. А это значит, что о своих интересах и прошлой жизни на какое-то время можно забыть
Всех в сад
• 14 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
в квартирі, яку ми будуємо ,2 кімнати. Так вихдить, що 2 дитина буде жити з нами. Є ще квартира, в якій ми зараз живемо, 4 кімнатна бабусі і дідуся. Якщо захоче може у них жити.
Чоловік заробляє біля 30 тис, да і я можу працювати на дому. Переодично є крім роботи халтурки на біля 5 тис в місяць
заощяджень поки немає ( є на рмент нової квартири). Але зараз навчання коштує біля 30-50 тис на рік ( середній син чоловіка вчиться 36 тис в рік платимо) То зібрати можна потроху
Фоточки нема• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
Для чого? У вас є дитина у чоловіка теж. Живіть собі в своє задоволення.
ВыФсеВрете• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
То ви можете потроху зібрати, поки теж працюєте і немає малюка, на якого треба гроші.
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
я недавно закончила ремонт двушки в новострое. у вас есть миллион на ремонт?
это я так, что бы снять вам розовые очки)))
Всех в сад
• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
ні, такої суми немає. десь половина
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
ні, такої суми немає. десь половина
за 500 000 вы не сделает ремонт, увы...
автор, выбор за вами. я бы не рожала. не из за вредности.
а вообще спасибо вам за тему. муж зарабатывает чуть меньше вашего, тоже госслужба. а я все боюсь, что не поставим на ноги. все стараюсь держать руку на пульсе в своей профессии и рассчитываю только на себя.
посмотрела немного по другому на все это.
вам удачи!
Харчовий тріль• 14 мая 2023
Рожала бы! Вы уже беременны, что тут думать. Но сдала бы НИПТ обязательно.
Я родила в 39, знаю как это носить и рожать, и ночи не спать - чудесно, несмотря на все трудности.
Всех в сад
• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
за 500 000 вы не сделает ремонт, увы...
вам удачи!
дякую. До війни сподівлись, що вистачить на бюджетний ремонт. Зараз розумію, що ціни виросли, цього мало. Але, сподівалась, що заробимо з часом
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
добавлю. финансовая подушка кое какая есть. но разве может быть сейчас что то стабильное? сегодня она есть, завтра ее нет.
пока я вижу стабильность в работе и профессии.
хоть и кучу времени потратила здесь, но может пойму, что загоняю себя и немного расслаблюсь.
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
я основу сделала до войны. мебель в мае-сентябре того года. цены очень выросли.
Харчовий тріль• 14 мая 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ну что вам сказать, меня мама в 41 родила , ей было очень трудно, потом ещё и папа сначала ушел , а потом умер!
Енергии нет той , да и желания заниматься ребенком,
Такой возраст последнии вздохи молодости ,,а тут пеленки и проблемы ,
Вы не сравнивайте тогда растить и сейчас, намного проще сейчас в бытовом плане.
Всех в сад
• 14 мая 2023
Ответ дляПедиатор_я
чиї батьки?
чия 4к квартира?
моїх батьків. Батьки чоловіка в селі на Західній Україні. Я і мої батьки з Києва ( останні 35років)