Всех в сад• 14 мая 2023

А ви би народжували зараз другу дитину в віці після 40?

Мені 41, чоловікові 47. Є син 15 років. У чоловіка ще 2 старших синів 23 та 22 роки- студенти. Дуже хотіла другу дитини, але чоловік був проти. Казав, що 3 йому достатньо. Десь років 10 назад планувала, але не виходило- були проблеми зі здоровьям у мене_ щітовідка, поліпи, міома матки- не вдавалось завагітніти. Потім років 5 назад - припинила спроби, змирилаь, що не можу маи дітей. 2 роки тому вклали гроші в новобудову. Зараз живемо з батьками в 4 к кквартирі ( у нас своя кімната, у сина, батьків- своя). Живемо дружньо. Будівництво через війну стоїть. Я і чоловік працюємо. Дохід середній десь 45-50 тис на двох. Зараз на життя вистачає. Чоловік ще допомагає середьному сину та мамі. І ось я вагітна. Але не знаю, що робити. Вроді і хочу дитину, але війна, вік, не має свого житла і категорічне ні від чоловіка. Він вважає, що всже старий. Що ми дитині нічого не дамо,що ми ще сина на ноги не поставили і куди нам ще дітей. Сижу і в шоці
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляСито для думок
Вони йому будуть не потрібні, в нього буде своє доросле життя.
Фінансово вони йому і так допоможуть, а якщо хлопець розумний, то і сам добється.
Уже є дитинка, вона жива, вже серце б´ється. І у автора 100% така депресія почнеться, вона того чоловіка зненавидить.
фінансово допоможуть з чого? з 35 000 на 4 ? і чоловіку вже 47, а якщо його завтра скоротять?

Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляOrganic
Свекрови 65, тоже сидит с ребенком, когда нужно. Но на ней еще ее мама, за которой она ухаживает
ключевое слово когда нужно. а здесь предлагают оставить малыша и автору на работу выходить в скором будущем.
автор Всех в сад • 14 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
где это не строят? у нас в Днепре строят, аж гай шумит. да везде строят, кроме прифронтовых. по теме, нет , я бы не рожала, я в 38 отказалась рожать мужчине ,моложе меня на 12 лет.
ну наш будинок в Києві стоїть. у цього забудовника ( Київгорстрой) всі обьєкти зараз стоять
Я-ваш шанс• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
розумію, що вирішувати тільки мені. Але ті хто народив в віці ви не шкодували?
Якщо вже дитина є, то народжувала б. А якщо планувати після 40, то ні.
Я-ваш шанс• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
муж против. а родители?
А соседи!
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
их потихоньку строят все таки.
Снежнакомка• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
пройде років 5-8 і він захоче одружитися. куди йому?
ви зможете забезпечити йому навчання? вона зараз майжу всюди платне.
сразу видно, что вы совсем не понимаете современную молодежь... они сейчас поздно женятся и на голову родителям никто не приходит жить... все снимают жилье и сами на этот сьем зарабатывают... у меня дочка 21 год работает и учится заочно, живут с парнем на квартире. За учебу платим мы и это совсем не великие деньги. Примерно 12 тыс в год. Это не повод не заводить второго ребенка.
Бяки-козяки• 14 мая 2023
Нет, все хорошо, когда вовремя, на старость лет детей не хочу. Да и без жилья рожать, то такое
Я-ваш шанс• 14 мая 2023
Ответ дляУма Палата
Муж не хочет, я б не лезла в такое
Спать с женой хочет, апоследствия разребать не хочет. Хорош муж. Как с ним спать потом?

Снежнакомка• 14 мая 2023
Ответ дляФоточки нема
41 автору. Рожать в 42.а чоловіку вже 47. Достаток середній бо обоє працюють
А тут один в декрет.
Да. Старість
вам наверное 20?)) что в этом старого? а когда молодая семья и оба работают, а потом жена идет в декрет и живут на одну зп - это что? У возрастных хотя бы жирок есть и какая-то финансовая подушка...
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
сыну 13. не представляю его еще, что бы он пошел работать и зарабатывать. дай то Бог.
Юлия Галенко• 14 мая 2023
Вам здоров´я дозволяє народжувати? Ви писали про проблеми, які вже є. З лікарем консультувалися, як це на Вас може вплинути? Вибачте, але у Вашому віці в першу чергу варто думати про себе з фізичної, а не сентиментальної точки зору.
Снежнакомка• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
какой средний достаток? автор так и не ответила. муж пойдет на пенсию через 12 лет, за какие деньги будут ставить на ноги этого ребенка?
на пенсии люди тоже работают.. смотря какая профессия...
Червона ікорка• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
мой сын уже третье высшее получает заочно. работает и платит, и невестка тоже.
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
А соседи!
автор не у соседей живет, а у родителей. это их квартира и как бы их мнение тоже нужно учитывать.
Я-ваш шанс• 14 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Если муж против, то нет. Ему тоже решать. Да и сама в таком возрасте не хотела бы, мне 42.
Так он десять раз ей заделает и все разы на аборты бегать?
Фоточки нема• 14 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
Мне 41,мужу 45. Детям 19 и 12
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
моему мужу 55, сыну 13. пошли играть в футбол вдвоем. муж держится молодцом, но если честно, то он староват уже для роли отца.
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
если муж госслужащий, то кем он пойдет работать? охранником?

Сито для думок• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
В мене є подруга, в 90ті дуже бідні роки мама завагітніла 3 дитиною. Це був такий треш, часи були важкі, грошей взагалі не було, але батько сказав ніяких абортів. Народилась дівчинка, виняньчили, згодом стала дитячим невропатологом. Часи змінилися, якось і гроші знайшлися.
Зараз люди заведуть одного і в жопу дують - квартири, ремонт, машини...
А діточок привчають сидіти на попі рівно.
2 роки назад вони планували, ще 2 роки назад хотіли і радувались. А зараз - вбити живу дитину( Тим паче сім´я не маргінали. Часи зміняться, через 5 років все у них буде, а дитину вже вони ніколи не заведуть. Та і по психіці це все вдарить добре(
автор Всех в сад • 14 мая 2023
Ответ дляЮлия Галенко
ще у лікаря не була. здоровья- проблеми з щитовідною залозою і міома матки. Так наче все добре. У вівторок йду до гінеколога і буду дізнаватись. Пок тільки дізналась, що вагітна. Десь 6 тиждень
Organic• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Я работаю. Моя мама, 62 года, сидит с ребенком с 12 до 19. Иногда, свекровь сидит с 8 утра до 12. Ключевое «когда нужно», потому что у свекрови есть мать, которой 89 лет и за которой нужно ухаживать - мыть ее, кормить, готовить ей и т.п. из-за этого она не может помогать мне с ребенком на постоянной основе
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляЧервона ікорка
дай то Бог. а то мне 48, бегаю на 2 работы и мне кажется конца края этому не будет и мне еще лет 10 бегать точно, а я уже устала.
ВыФсеВрете• 14 мая 2023
Ответ дляГолодаю
Зачем автору в декрет. Родит, оправится и может снова работать. Семья большая - родители, большой сын, вырастят уж как-то
А батьки будуть ростити дитину?
Син 15 років знає, що замість навчання він буде сидіти з малюком?
Всіх влаштовує?
Снежнакомка• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
так это ж он еще маленький.. через пару лет уже будет стремиться заработать себе карманные деньги... кто-то листовки раздает, кто-то в интернете подрабатывает... они сейчас стремятся стать успешнее родителей...
ВыФсеВрете• 14 мая 2023
Ответ дляСито для думок
Автор, пишіть цій жінці у разі потреби. Вона дасть лужайку вашим дітям.
Бо на 20тис прожити у 4-ох ще і разом з батьками- то не всі зможуть
ВыФсеВрете• 14 мая 2023
Ответ дляАнонимарик
Мужу было 45, мне 42 когда я оказалась в вашей ситуации. Но у меня муж был за второго ребенка и не было войны. Я родила и довольна. Каждый день смотрю на ребенка и не нарадуюсь насколько поздние дети умные. Время идёт быстро и мы уже школьники
у вас також ЗП була 20тис в чоловіка і ви жили в квартирі з батьками?
Снежнакомка• 14 мая 2023
Ответ дляФоточки нема
Мне 41,мужу 45. Детям 19 и 12
а вот представьте, что у вас не было бы второго ребенка, а тот , которому 19 уже почти вылетел из гнезда... не все могут и хотят жить для себя)
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
очень этого жду. у меня еще работа специфическая, до 60 я вряд ли смогу на ней продержаться и этот момент, что ребенок еще небольшой, а нам его ставить на ноги, очень морально держит в тонусе.
ВыФсеВрете• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
молодшому брату 38 років, не може мати дітей, що вони тільки не роблять щоб завагітніти і лікарі і церкви, бабки ріні. А тут є і думаю, чи залишати. іноді Боженька шутить
До чого тут Боженка, якщо то ви не використовували контрацептиви?