Всех в сад• 14 мая 2023
А ви би народжували зараз другу дитину в віці після 40?
Мені 41, чоловікові 47. Є син 15 років. У чоловіка ще 2 старших синів 23 та 22 роки- студенти. Дуже хотіла другу дитини, але чоловік був проти. Казав, що 3 йому достатньо. Десь років 10 назад планувала, але не виходило- були проблеми зі здоровьям у мене_ щітовідка, поліпи, міома матки- не вдавалось завагітніти. Потім років 5 назад - припинила спроби, змирилаь, що не можу маи дітей. 2 роки тому вклали гроші в новобудову. Зараз живемо з батьками в 4 к кквартирі ( у нас своя кімната, у сина, батьків- своя). Живемо дружньо. Будівництво через війну стоїть. Я і чоловік працюємо. Дохід середній десь 45-50 тис на двох. Зараз на життя вистачає. Чоловік ще допомагає середьному сину та мамі. І ось я вагітна. Але не знаю, що робити. Вроді і хочу дитину, але війна, вік, не має свого житла і категорічне ні від чоловіка. Він вважає, що всже старий. Що ми дитині нічого не дамо,що ми ще сина на ноги не поставили і куди нам ще дітей. Сижу і в шоці
ВыФсеВрете• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
дякую. До війни сподівлись, що вистачить на бюджетний ремонт. Зараз розумію, що ціни виросли, цього мало. Але, сподівалась, що заробимо з часом
З яким часом?
Ви молодішаєте?
Чи в вас стане більше часу із немовлям на руках?
Ви молодішаєте?
Всех в сад
• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
а сколько денег вы планируете тратить на образование?
не знаю, син взагалі не хоче нікуди поступати. Каже що це не потрібно, лінтяй. Гіберспорт все що його зараз цікавить.
ВыФсеВрете• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
Ну так готуйтесь ще його утримувати, поки не захоче навчатись)
Снежнакомка• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
я це розумію. питала в нього, що буде коли залишу. Буде він з нами. Поки мовчить. Каже не знаю. Якби він хотів, то даже питання не стояло народжувати чи ні.
в смыле не знает? т.е. из-за своего же новорожденного ребенка он может вас бросить? после такого ответа вы должны понимать, что на этого человека вообще расчитывать по жизни нельзя и дело тут совсем не в ребенке... сейчас война. Люди могут остаться без жилья, здоровья, без денег, работы... а если рядом такой ненадежный человек, то как вообще планировать свою жизнь с ним?
Капуста Маша• 14 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
смотря что вы подразумеваете под ’поставить на ноги’.. для одних это обеспечить всем начиная от образования заканчивая жильем и работой, у других все заканчивается на образовании. Мы - второй вариант. я даю своим детям удочку... пусть рыбу ловят сами.
за рыбу могу и убить....
Снежнакомка• 14 мая 2023
Ответ дляAsya07
Я противник абортів, але і також проти народжувати після 40. Дитина буде закінчувати школу, а батьки вже пенсіонери..
и что? им это помешает закончить школу?) сейчас много семейных возрастных пар с непервыми детьми...
Снежнакомка• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
я не планирую... я уже трачу.. старшая дочка усится в универе, закончила 3 курс. младшая - в частной школе. Это не такие большие деньги...
Капуста Маша• 14 мая 2023
Ответ дляФизрукая
Я родила в 20, 36 и планирую в 41-42, сейчас 40
ага.и муш пожарник ...
Педиатор_я• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
мої батьки тільки за. Дуже просять ще онуків. мій ріднй брат не може мати дітей, це їхнє горе. ще раніше говорили - винянчять. Але їм вже за 65, пенсіонери
дивіться, ви їх краще знаєте, бо багато батьків просять нуків, а потім взагалі їм нема до них діла
Этожзвяздаяегообожаю• 14 мая 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Вы не сравнивайте тогда растить и сейчас, намного проще сейчас в бытовом плане.
физически для этого возраста всегда тяжело,
Всех в сад
• 14 мая 2023
Ответ дляСнежнакомка
до сьогодні була впевнена в ньому. Согодні була довга розмова після якої я не знаю, що буде в житті. Ультиматуми ніхто нікому не ставив, але й читкої відповіді немає. Не знаю може лишусь сама з 2 дітьми, а може буде все добре. Може зроблю аборт і не зможу з ним жити. я не знаю. Дуже складний вибір
Червона ікорка• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
хватит вам на ремонт. не все делают ремонты по цене квартиры, и кухни по 120 тыс. покупают.
ВыФсеВрете• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
син не хоче другу дитину. він егоїст. Виріс одна дитина в родині ( старші брати в іншому місці живуть да і різниця між ними велика). Батьки і чоловіка і мої дуже хотять, ще онуків. Постійно про це говорять. Я ще нікому не сказала, бо тільки дізналась
Ну так в вас поки, що із всіх в родині, хочете тільки ви. Виходить, що егоїстка Ви
Снежнакомка• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
значит он ждет , что вы ответственность за выбор возьмете на себя... многие мужчины так поступают, так что не пугайтесь... они слабее, чем мы... значит решайте так, как хотите вы... сейчас такое время, что нужно жить одним днем, максимум заглядывать только в завтра... все меняется и стабильности нет... никто вам не даст никаких гарантий. Слушайте себя...
Снежнакомка• 14 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
так рожать ей и хотеть должна она, а эгоисты все вокруг, потому что хотят юзать маму без конкурентов... и муж, и сын не хотят, чтобы она от них отвлекалась...
Всех в сад
• 14 мая 2023
Ответ дляВыФсеВрете
так, виходить що так. Всіх влаштовує життя як зараз ( чоловіка, сина) крім мене. я на сторості шукаю пригоди на свою пьяту точку. що мені скоро онуків нянчить, а не дітей. Це мені сьогодні сказали. Що я думаю тільки про себе
oksana_kseniya• 14 мая 2023
Автор, ну подумайте, навіщо доля дає дає вам це дитя.
От по всім параметрам цього не може бути, як ви пишете і тут... ви вагітна. Нарождуйте, це буде дівчинка, бо за таких обставин і в такий час народжуються жінки. Бо жінка то символ самого життя!
Потім мене згадаєте!))))
когдадеЦкие• 14 мая 2023
Автор, мені 43 і я б народжувала, так як дитина вже є, Ви вагітні. Особисто я б не могла зробити аборт. З віком більш цим переймаєшся. Молодь може не зрозуміти.
Моєму сину зараз 10. І якби було ще маля, то були з чоловіком тільки раді. Ми планували другу дитину ще з 37-38 років, але мої проблеми зі здоров’ям, на жаль, стали на заваді. З чоловіком однолітки.
Харчовий тріль• 14 мая 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Мне 40 почти, сыну 5 месяцев, в 21 было сложнее все.
Всех в сад
• 14 мая 2023
Ответ длякогдадеЦкие
дякую
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
А в якому ЖК квартира? Може будинок на етапі майже повної готовності?
Чоловік ваш не хоче дитину і це зрозуміло. Але може ви якось вирулите, якщо все візьмете в свої руки?
Всех в сад
• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
готовність висока будинку, але будують дуже повільно. зараз стоїть будівництво. але ціна була недорогою коли брали. Ми продали свою хрущівку і вклались в будівництво. на той час сподівались на краще, о в 2023 році здадуть
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляВсех в сад
А ви особисто готові втягнути шию в це ярмо, залишитися на одинці з 2 дітьми в 42 роки і ще років 18 пахати як лошиця? Це на випадок, якщо чоловік все таки проявить слабкість.
Відповідь на це питання не обов язково писати, але вона дась вам відповідь для себе. Чи так вам вже потрібна ця дитина?
Фоточки нема• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
І ще не факт, що абсолютно здорова буде. Все таки вік батьків немалий
Видящие_помогите• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
пройде років 5-8 і він захоче одружитися. куди йому?
ви зможете забезпечити йому навчання? вона зараз майжу всюди платне.
Он захочет жениться, а автор должна думать куда ему? Круто
Видящие_помогите• 14 мая 2023
Автор, рожайте. Вы же понимаете, что это уже последний шанс родить второго ребенка?
Області пітьми• 14 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
ну автор же привела мужа в квартиру родителей. почему сын должен думать о себе?
Физрукая• 14 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
пишите сразу финансовые возможности. возраст здесь дело второстепенное.
Так себе, не многим лучше чем автора, только жилье отдельное и бабушек/дедушек нет