Як на ваш погляд правильно для здоровʼя харчуватися? Спочатку розповідали що ПП з урахуванням КБЖУ і бургери це шкідливо, а зараз кажуть що не існує поганої їжі, головне не переїдати .
То як же правильно?
Я зараз худну, і хочу одразу обрати для себе тип харчування, який старатимусь дотримуватись впродовж життя.
То як же правильно?
Spicy -02f0• 14 мая 2023
Правильно это так, как соответствует вашим особенностям организма.
Вряд-ли вы будете здорова если доливать норму калорий одни мороженным, к примеру, или фруктами
nadezhdaLitv• 14 мая 2023
Ответ дляНе рыжая
Если вы в принципе не собираетесь менять свой рацион, а рассматриваете ’ПП’ , как временную диету, то лучше не менять питание, а соблюдать дефицит калорий, иначе будет проблемы с психикой. Не должно быть запретов, тогда и срывов не будет.
ПП це не дієта...Якби мені хтось готував, я б з задоволенням сиділа на ПП...
Ответ дляnadezhdaLitv
Просто ПП теж можна з легким дефіцитом, на момент схуднення, а коли підуть зайві кг, поступово вийти з дефіциту і не переїдати
Я б на вашому місці просто виключила з харчування пусті калорії - швидкі вуглеводи та всяку шкідливу їжу по типу магазинних солодостей, снеків, чипсів, соусів (якщо ви таке їсте). Вживала б більше білкової їжі, риби, овочів та зелені. Бо для мене підрахунок калорій - це дуже заморочливо.
Ответ дляMiuNastya
Згодна, так.
Я калорії рахувала перший час, в додатку. Просто вводила страву/продукт, приблизну вагу (на око добре визначаю) і додаток підбиває
Однозначно ПП, это очень просто: исключаем сахар и всё с добавленным сахаром, мучное, картофель и белый рис; из обязательного - 30-40 г клетчатки в сутки (я делаю хлеб в чашке, на день хватает).
Остальное ешьте как нравится, конечно лучше понимать как строить баланс жиров (животных/растительных), сколько орехов, сколько мяса (белка), сколько яиц - есть много нюансов; но главное - первые два правила: список исключений и клетчатка в достаточном количестве для нормализации стула.
В инете много инфы.
Ответ дляflekder
В инете много инфы.
Спасибо 🙏🏻
Natal_ka91• 15 мая 2023
Пп - це в першу чергу не дієта а стиль життя, свідомий вибір і часто не заради схуднення. Моя ж думка, можна їсти все в міру - головне не переїдати і якщо худнете - дефіцит калорій. З´їли той же бургер, все, зараховувати як один з прийомів їжі.