Кринжова баба• 14 мая 2023

Батьки чоловіка переїжджають до нас. Що робити?

Батьки чоловіка з Херсона, приїхали до Києва та живуть поки у своєї доньки, сестри мого чоловіка. Зараз постало питання,що власниця квартири не хоче, щоб вони там жили,бо вона здає квартиру тільки сестрі ( теж якась дивна історія). І тут мій чоловік каже,а нехай в нас живуть! В нас свій будинок і є кімната вільна,але в стані після будівельників,тобто зовсім пуста і навіть ламінату немає на підлозі. Я трохи прифігєла,бо не розраховувала жити з батьками його. Я сиджу в декреті, тому постійно вдома,а вони похилого віку і також будуть сидіти вдома. Мені складно уявити як я буду цілими днями з чужими людьми. До речі, чоловік категорично проти знімати їм окрему квартиру. Дівчата, що робити? Я може якась неправильна,але не хочу жити ще з кимось.
Маруська Му• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Як виявилося,що немає. Чоловік каже,що я безсердечна.
А в чому безсердечність? Ви запропонували зняти квартиру, чому цей варіант не підходить?
Я вас розумію. У вас власний будинок, дитина, вам хочеться нормально жити у себе вдома, а не підлаштовуватися під чужих людей.
Скільки років вашій дитині?

Викачую яйцями• 14 мая 2023
Ответ дляМаруська Му
А отдельную квартиру снять не вариант? Только назад под ракеты?
вариант. если есть за что.. но авор написала муж против такого варианта..
Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Так, чужі. Бо вони жили в іншому місті. Я з ними бачилася раз на рік.
Удалено администрацией...
Бегущаяпо• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Ну так теперь будете видется чаще, породнитесь быстрее.
автор Кринжова баба • 14 мая 2023
Ответ дляДА да да
Автор, ребенка оставляете родителям, а сама на работу. И вопрос будет решен🙂
Не варіант, бо вони як приходять в гості, то тільки при мені можуть з дитиною бути. Їм страшно самим, це їх слова.
Кондуктор троллейбуса• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Честно, я б не поняла своего мужа, если б он мне ставил такие условия. Слава богу он и я адекватные.
И если б мне пришлось выбирать, то выбрала б я родителей.
Скільки ми вже тут читали історій таких ідеальних людей, які все зробили правильно, а тепер бачити один одного не хочуть, так їм сподобалося жити разом. В теорії легко бути правильною. Розумні батьки теж будуть за те, щоб жити окремо в орендованій квартирі.
Мона_Лиса• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Але ж для Вашого чоловіка вони рідні. Ви про це забули.
Маруська Му• 14 мая 2023
Ответ дляБегущаяпо
родные люди.
Ага, двоюродные
ДА да да• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Ну так и Вы давите на мужа, что вам срочно на работу нужно. Они ж давят, чтобы жить с ним

Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Удалено администрацией...
автор Кринжова баба • 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Если б я имела свой дом и лишнюю комнату, я б не отправила родителей на съем
Але ж я не можу їх заставити сидіти весь час в кімнаті. А інтимне життя з чоловіком? Його батьки взагалі нікуди не ходять.
Сонячний день• 14 мая 2023
В мирное время я бы стала в позу и устроила скандал. В войну можно и попробовать ужиться.
В конце концов вы их совсем не знаете, раз жили в разных городах, может они вполне комфортными сожителями окажутся…
Или найдите ласковый аргумент для мужа, только вы знаете рычаги влияния на него.
А если б ваши родители бежали из зоны боев, а муж в позу стал?
ГороховаЯ• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
От до чого це? Хіба ви знаєте звідки приїхала я?
Неужели из Херсона и быстренько дом купили? Капец во всем мире наших беженцев принимают чужие люди, а родной сын не может, моя коллега живёт в Германии у дочки, муж год не жужжит, наоборот отговаривать возвращатся в Украину, я жила с семьёй у сестры три месяца
У вас есть конкретные претензии, корме капризного нехочу?
Бегущаяпо• 14 мая 2023
Ответ дляМаруська Му
Ага, двоюродные
люди, которых я называю мама и папа не могут быть чужими.
Хи хи, ну ну• 14 мая 2023
Ответ дляOks_kis
У нас с мужем договоренность, что если приедет моя мама с оккупированой территории, то первый месяц она у нас в гостях, а дальше на съемную квартиру (мы покрываем все расходы)

Решение мужа эгоистичное. Разговаривайте с ним
А рішення автора - ні? У них ремонту будинку недороблений, є дитина, працює лише чоловік, може, він банально не витягує ще й орендувати батькам. Вони прожили в доньки у зйомній однокімнатній квартирі вже
Можливо, все не так і страшно. Принаймні, можна спробувати. Може, відженуть рашистів далі й Херсон стане безпечнішим
Маруська Му• 14 мая 2023
Ответ дляВся така шо куди там
А какой Ваш вклад в стройку, в обустройство? Яжеродила?
А даже если и только родила, то что, это не вклад? Я, например, родить не могу, не каждая это может.
Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
А вы сексом занимаетесь где прижало?
Люди ради близких жертвуют гораздо большим, чем просто секс с мужем
Менее Более• 14 мая 2023
Ответ дляГороховаЯ
Ну вот, есть адекватные ответы и люди
Ужгород• 14 мая 2023
Мой сын в Одессе в 1 комнатной квартире, я в Новой Каховке. Даже не обсуждалось ничего, c первого дня окупации сын настаивал на переезде в Одессу, я три месяца упиралась, как же я буду жить в однушке с сыном, но после конкретных бомбежек у меня над головой, уехала. Ну что делать, я не отдыхать приехала, война за окном, притерлись, хотя сын и я уже 15 лет жили отдельно. Потихоньку жизнь наладилась, мы же родные люди.

ГороховаЯ• 14 мая 2023
Ответ дляМаруська Му
Наверное мужу Автора виднее что именно сейчас вариант, есть ли возможность содержать семью на нормальном уровне, и снимать нормальное жилье.
Деметра-c3d4• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
’Хороша’ ви невісточка. Прийде час і ви будете чужі своїм дітям.
Маруська Му• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Я намагаюся це донести чоловіку, але він категорично проти. Типу як це буде виглядати,що ми їх до себе не хочемо взяти.
Так, не хочете їх до себе брати, і це нормально. Тим паче ви можете зняти їм квартиру.
автор Кринжова баба • 14 мая 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Пропущу образу вашу. Я вкладала свої гроші, не 50 на 50,але також багато. Побудувати будинок це не три копійки.
Жирафовое варьенье• 14 мая 2023
мы когда бежали из Харькова вообще жили у чужих людей.
А тут родители.
Кондуктор троллейбуса• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Удалено администрацией...
А жити в тому місті, де і зараз, просто в різних будинках/квартирах чому не можна? Бо так не виходить автора поганою зробити? Для чого ви пишете те саме постійно, якщо ясно, що ніхто нікому в Херсон не пропонує повертатися?
Як міряти?• 14 мая 2023
Якісь конкретні притензії до них є? Свекруха в суп плюнула? Зараз війна, це його батьки. Потерпіти ніяк?
Свій варік• 14 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Кто заработал на дом?
Кто бы не заработал, а делят на всех поровну, и права равные на дом.
Роза в вазі• 14 мая 2023
Я так розумію, що гроші у вас є. От і наполягайте, щоб знімати квартиру і десь неподалік від сестри чоловіка.
Вапщета• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
А сколько лет ребенку и свекрам, автор?
Козачка• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Йому пофіг, бо він не буде з ними цілими днями. Так і скажіть.