Кринжова баба• 14 мая 2023
Батьки чоловіка переїжджають до нас. Що робити?
Батьки чоловіка з Херсона, приїхали до Києва та живуть поки у своєї доньки, сестри мого чоловіка. Зараз постало питання,що власниця квартири не хоче, щоб вони там жили,бо вона здає квартиру тільки сестрі ( теж якась дивна історія). І тут мій чоловік каже,а нехай в нас живуть! В нас свій будинок і є кімната вільна,але в стані після будівельників,тобто зовсім пуста і навіть ламінату немає на підлозі. Я трохи прифігєла,бо не розраховувала жити з батьками його. Я сиджу в декреті, тому постійно вдома,а вони похилого віку і також будуть сидіти вдома. Мені складно уявити як я буду цілими днями з чужими людьми. До речі, чоловік категорично проти знімати їм окрему квартиру. Дівчата, що робити? Я може якась неправильна,але не хочу жити ще з кимось.
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Поставьте вопрос ребром! Или Вы и Ваш ребенок, или родители. Вас никто не имеет право смущать и ущемлять в комфорте, в том числе и ПСИХОЛОГИЧЕСКОМ!
Ведь спокойная мама = спокойный ребенок!!!!! Вы ребенка зачем рожали? Подумайте о нем! Срочно подавайте на развод! Срочно! Вы не для всего этого живете с мужем!!!!!!!!!
Ребенку 5 месяцев, какой развод?
Налитое яблочко• 15 мая 2023
Ответ дляKosulia15
Ну если посмотреть, то дочке этотбудет сделать тяжелее, потому что-то она сама снимает.
Если ей нормально жить со своими родителями, они могли бы снять совместную квартиру побольше с помощью сына. Или все таки напополам снять родителям отдельно. И это вовсе не обязательно хоромы в центре
Стрекозей• 15 мая 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Добре сміється той хто сміється останнім.
А еще тот, у кого зубы целые
Хи хи, ну ну• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Вам відповім, бо деякі не знають як вже ще до мене доколупатися. Сестра одразу сказала, що в неї є окремий диван де можуть спати батьки. Тобто це була її ініціатива позвати їх до себе, а не скинутись на окреме житло. Живуть вони з нею вже 5 місяців.
Не такі вони й проблемні,якщо 5 місяців в одній кімнаті з дорослою донькою прожили. І так, та пер черга сина
Хи хи, ну ну• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Пенсію отримують середню + ВПО. Скільки саме пенсія я не питала. Ні, не працюють. Свекр погано ходить. Оці поради про побудуть з дитиною, то точно не про них. Дитина маленька, потребує багато уваги. Вони швидко втомлюються. Я вже просила раз їх посидіти, так то було максимум на три години і коли дитина спить.
Три години з дитиною, які немає і пів року
Святі люди. Реально святі.
Хи хи, ну ну• 15 мая 2023
Ответ дляУнция яда
38 страниц, которые я не осилила и так и не поняла в чем проблема снять родителям отдельную кв скинувшись с сестрой, чай сумма не космос? На пенсию и впо уже как нить проживут.
У сестри вони 5 жили. Тому, певно, черга сина якось допомагати вже
Хи хи, ну ну• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Оце ми сьогодні з чоловіком також вирішили, що спробуємо домовитися і накинути ще 2000-3000 гривень, щоб батьки там жили.
Ви реально не тролите?
Хи хи, ну ну• 15 мая 2023
Ответ длякурасаны
И это будет их осознанный выбор. Выбор у них есть, либо на съем, с которым помогут автор и сын, либо домой.
Їм не пропонують орендувти житло, починайте. 2000 грн, щоб далі жити у сестри і не фонили
Ирина-bbd0• 15 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Хотя из диалога выше.автор собиралась даже 6 тыс платить.
Потом 6 превратились в 2-3
Тримаю свічку• 15 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Пф)))) сыночек с головой найдёт себе кого нужно)
Проблема великая)
Только уверена больше ни в кого свои средства вкладывать не будет
Проблема великая)
Конечно найдет. За забором же всегда вагон дам, которые вложились в дом, а родив ребенка мечтающих жить со свекрами, более того потенциально лежачим свекром со всеми вытекающими. И все взрослые понимают, что так будет до прямо до их смерти, т.е. на годы-годы. Да, таких дурок пруд-пруди.
Просто болталка• 15 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
+++
В цьому вся суть, мало хто помітив цей нюанс у відповідях Авторки.
Нормальним було зараз сину (чоловіку) самотужки зняти батькам окрему маленьку квартиру і хоча би на ті самі 5 місяців там розмістити батьків. Ціна питання 6-7К на місяць. До цього сестра в свою зйомну однушку їх вивезла від війни, фактично, пожертвувавши власним комфортом і особистим життям.
Не треба тикати сестрі ті подачки 2-3К. Вони ж всього не вирішать, а вона жива людина яка не менше Автора має право на свій простір. Півроку дочка допомагала одноосібно - то нехай тепер півроку син допоможе теж самотужки. І всі окремо, і всім комфортно.
Ирина-bbd0• 15 мая 2023
Ответ дляТримаю свічку
Там еще нужно смотреть кто что вложил и вдруг выяснится ,что родители сыну помогали строить тот дом,в который в беде вход заказан.
Автор молчит сколько она вложила
Тримаю свічку• 15 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Автор молчит сколько она вложила
К чему ваши домыслы? И кто сколько вложил? Я пока не прочла здесь ни одного убедительного аргумента накуя автору терпеть заскоки стариков, тем более имея на руках ребенка, тем более, что возможность снять кв отдельно есть. Муж переживат что скажут люди? Ну так и пусть развлекает своих после работы не забывая уделять положенное время семье. И посмотрим на сколько его хватит.
Ирина-bbd0• 15 мая 2023
Ответ дляТримаю свічку
Так пусть.кто ж против.
Событие еще не произошло,с чего это свёкры уже монстрами стали с заскоками? Может свекровь раз в сто адекватнее автора..)
Обижулька• 15 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так пусть.кто ж против.
Так автор писала, что свекр потенциально лежачий. Дочка понимает, что сляжет и все- и пытается подкинуть брату и автору.
Невестка лежачего потом не выкурит из дома, и все. Зачем ей нянчить посторонних ей люлей?
Но вот ее муж должен.
Света С Приветом• 15 мая 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Удалено администрацией...
В чем трудность? Вот зачем проблемы создавать на ровном месте? Сняли родителям отдельную квартиру и все живут спокойно дальше. Во имя чего жертвы эти?
Света С Приветом• 15 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Так сын же не против помогать ))
Ирина-bbd0• 15 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Так сняли?
Советничаю тут• 15 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Автор не написали чи може іі чоловік це дозволити.
Якщо в будинку де живуть-є недороблена кімната. То крім цього може і меблів не бути всіх тощо.
У людей, в яких є достаток-в будинках відразу ремонти роблять і не лишають голих кімнат.
Але ж у нас не дивляться на реальні доходи чоловіка, а кріплять ярмо ’должен’ - а си може він дозволити утримуаати і свою сімʼю, і батьків ніхто тут не задається питанням
Советничаю тут• 15 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Для мене трудність не в ситуаціі, а у відношенні автора до батьків чоловіка.
Для мене це неприйнятно.
Хоча у мого чоловіка замашки схожі як у автора)
Для мене це неприйнятно.
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляТримаю свічку
Удалено администрацией...
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Автор молчит сколько она вложила
Походу что так и есть
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляТримаю свічку
А накуя мужу терпеть заскоки жены? Родители одни, а таких как Авторша он сотню найдет
Света С Приветом• 15 мая 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Для мене це неприйнятно.
А какие у автора должны быть отношения к ним? Они ей чужие люди. Автор же не против, что их семья будет материально помогать. Одно дело на время приехали и совсем другое жить вместе долгое время. Я бы экономила на всем чем угодно, но вместе не жила бы с родителями, ни с моими, ни, тем более, мужа. Потому что я бы хотела и дальше нормальных отношений со всеми.
Просто болталка• 15 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
С кем и о чём?
Мабуть з сестрою, щоб продовжувала жити в такому ж режимі і не створювала Автору незручностей .
Бо інакше чоловік Автора міг би зняти вже їм квартиру і переконав би батьків чому саме так правильно. Автор хоче ´поділити витрати´ з сестрою 50/50 тому що знає, що сестрі нема чим доплатити другу половину батькам за оренду. Отже, план, кинути їй ту кістку 2-3К аби не муляла. )
olena_shch• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Але ж я не можу їх заставити сидіти весь час в кімнаті. А інтимне життя з чоловіком? Його батьки взагалі нікуди не ходять.
Ви ж не в однокімнатній квартирі, ну доведеться охати трохи тихіше.