АгатаХристя• 14 мая 2023
Как омега 3 влияет на жкт, как такое может быть?
Девочки,я чуть в шоке(приятном).Вы все знаете,объясните мне.
Ребенок 1.9. С месяцев 4 обнаружилась лактозная непереносимость(ребенок был на гв),когда даже я употребляла молоко было вздутие,кал пеной,повышенные лейкоциты,зелень слизь,много срыгивал. Начался прикорм к этому присоединилась еще паралельная непереносимость глютена,от этих продуктов был запор,рвота,сыпь на животе,в основном проблемы в туалетом(не мог ходить даже после микролакса). И вот я тут вычитала хорошую омегу,что советовали девочки и начала давать,для нервной системы(был и плохой сон). И тут чудо,с первого же дня,ребенок идеально каждый день зодит в туалет употребляя глютен и молочку(вводила аккуратно),никаких симптомом нет,как и не было ничего. Это как так? Я безумно рада,что можно не подбирать диету,не вычитывать составы продуктов. Ребенок безумно радуется йогуртам и хлебу) До этого ели растительные,но плохо ел. Молочку вводила по молочной лестнице всегда,старалась подобрать что-то хоть безлактозное. Но можно ли давать?)
Ду да ду да ду• 14 мая 2023
Скажите пожалуйста, а как вам ставили диагноз лактазной непереносимости? Какие анализы сдавали? Как у вас было с прибавками в весе/росте?
АгатаХристя
• 14 мая 2023
И еще вопрос,каким курсом вы давали детям омега 3,читала что курс 3-6 мес,потом какой перерыв?
АгатаХристя
• 14 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Сдавали кровь и соскоб из щеки. Тип С/С,полная непереносимость. Потом вела дневник и четко отслеживала реакцию
Прибавки до года были норм по 500 грм в среднем,сейчас похудел,вытянулся,ничего не набирает. Мы рано вычислили,поэтому с 4 мес уже были на безмолочной диете
Чу Ча• 14 мая 2023
На рахунок глютену не прокоментую , а от молочку - даремно Ви думаєте що при прийомі омега 3 можна буде спокійно давати молокопродукти .
Лактоза має ефект накопичення , Ви її забрали з раціону от і покращилась робота жкт.Введете знову регулярно в раціон , і будете знову мати проблему. Омегу 3 приймайте звісно , але головний секрет до успіху при С/С типі не забувати про фермент.
АгатаХристя
• 14 мая 2023
Ответ дляЧу Ча
Який фермент? Я була у трьох лікарів і жоден нічого не казав( Місто невелике,лікарі так собі. Більше сама розбиралася і вичитувала.
АгатаХристя
• 14 мая 2023
Ответ дляgeralda
Автор, яку омегу п’єте ?
Нордік,тут читала багато писали за неї,сироп
Коко Шанель• 14 мая 2023
Вживайте безлактозну продукцію. В чому проблема?
Чи ви думаєте, що омега забрала генетичну проблему?
АгатаХристя
• 14 мая 2023
Ответ дляКоко Шанель
Так всеодно не підходила. Тільки масло норм,а далі даю йогурт і симптоми загосрюються,молоко не давала зовсім
Коко Шанель• 14 мая 2023
Ответ дляАгатаХристя
Є ще харчова непереносимість. Це окремий аналіз.
Або проблема була ще в глютені.
Але омега не є панацеєю в цих випадках(
Або проблема була ще в глютені.
Але омега не є панацеєю в цих випадках(
АгатаХристя
• 14 мая 2023
Ответ дляКоко Шанель
Або проблема була ще в глютені.
Але омега не є панацеєю в цих випадках(
Або проблема була ще в глютені.
Але омега не є панацеєю в цих випадках(
Та я вже їх цілу кучу сдавала,також сдавали алекс тест на аллергії,він чистий,на глютен тех чистий,але є реакція організму точно на ці продукти,ще лікарі якість безтолкові
Чу Ча• 14 мая 2023
Ответ дляАгатаХристя
Ви не шуткуєте ?!
При С/С типі Вам не призначили ферменту для вживання молочної продукції ?!
Чесно, не вірю ! Думаю Ви це просто десь пропустили !
У Вашої дитини відсутня можливість перетравлювати лактозу при с/с типі -пожиттєво , тому єдиним способом вживати молокопродукти є одночасний прийом з молочним продуктом ферменту лактази( який в дитини не виробляється по генетичних причинах) і ніяка тут омега 3 , при цьому не допоможе
І якщо Ви самі розбирались і вичитувались , як Ви пишите , то Ви не могли не помітити інформації про фермент , який потрібно обов’язково ‼️‼️приймати з молочними продуктами .
А безлаатозні продукти, як Вам писали вище , це звичайні молочні продукти в яких вже просто є фермент !
АгатаХристя
• 14 мая 2023
Ответ дляЧу Ча
Ви не шуткуєте ?!
А так,ми приймали Мамалак,я думала вы про якийсь фермент лікарський. Толку від його ніякого,я давала його кожне годування на гв,потім на прикормі,довго і нудно приймали місяцями і абсолютно нічого ,от що з ним,що без нього.
Коко Шанель• 14 мая 2023
Єдине, що можу вам порадити, то це звернутися до генетика. Він вам по вашим аналізам може сказати щось путнє. А гадати на кавовій гущі, то таке.
Але вітамінки генетичні проблеми точно не вирішують. Лиш можуть допомогти зкорегувати стан.
АгатаХристя
• 14 мая 2023
Ответ дляЧу Ча
Ви не шуткуєте ?!
Нам і безлактозна молочка не підходить,тільки слив.масло і все
Чу Ча• 14 мая 2023
Ответ дляАгатаХристя
Була маленька доза , і перш ніж починати фермент потрібно на певний час молочку взагалі забрати , як я писала вище - вона має ефект накопичення
АгатаХристя
• 14 мая 2023
Ответ дляКоко Шанель
Деж його знайти путнього…
Чу Ча• 14 мая 2023
Ответ дляАгатаХристя
Яка була доза ?
Коко Шанель• 14 мая 2023
Ответ дляАгатаХристя
Деж його знайти путнього…
В Харкові, в Києві.
Зараз можна дистанційно.
АгатаХристя
• 14 мая 2023
Ответ дляЧу Ча
Яка була доза ?
По 5-10 крапель,дозу збільшували як дитина росла,кожне годування,вночі треш з ним був( навіть я вживала його коли годувала. Викинуті гроші той мамалак
АгатаХристя
• 14 мая 2023
Ответ дляЧу Ча
А де Ви , автор , територіально знаходитесь?
Дніпроп.обл ,до Дніпра 40 км,ПГТ
Чу Ча• 14 мая 2023
Ответ дляАгатаХристя
Моїм дітям Мамалак підійшов , але не зразу
І я давала не в краплях а в капсулах ( розводила в молоці)
Все було добре !
Чу Ча• 14 мая 2023
Ответ дляАгатаХристя
Дніпроп.обл ,до Дніпра 40 км,ПГТ
Зрозуміло, тоді дистанційно шукати гастроентеролога
АгатаХристя
• 14 мая 2023
Ответ дляЧу Ча
Все було добре !
Та яж годувала гв,пляшку він не брав,тому перед годуванням краплі,а вони такі липкі,дитині давилася ними,жах
Чу Ча• 14 мая 2023
Я зрозумвла що у Вас грудне , мої теж були лише на грудному і без будь-яких пляшечок
Я просто ферментувала в зцідженому грудному молоці , і давала з ложечки перед тим як починати годувати