Ашолюдискажуть• 14 мая 2023
Пульмікорт та побічна дія
Хтось колись стикався із побічною дією пульмікорта, а саме посилення кашлю(аж до блювоти, посилення соплей, та роздратування горла)
Використовуємо пульмікорт по призначенню лікаря, але ось уже 2 раз помічаю,що після початку пульмікорта ми починаємо кашляти ще сильніше і до блювання( особливо у нічний час) менше кашляв без пульмікорта чим з ним.
До цього тако ж користувались пульмікортом, але був тільки позитивний результат, а тут… я навіть і не знаю,що думати вже та робити.
Бабайко• 14 мая 2023
Наверное, нужен вентолин перед пульмикортом. Не было такой побочки. Мы спецы по ларингитам😄
Сама не знаю• 14 мая 2023
Там же є в інструкції про парадоксальне посилення кашлю. Не можно користуватися
Ашолюдискажуть
• 14 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Так нужно дышать не перед сном, а заранее пару часов до сна
Ми і дихаємо за 2-3 години перед сном.
Умничка-помощничка• 14 мая 2023
Часто наблюдала у детей такой
После ночи кашля, потом всё было супер
Чеширская кошечка• 14 мая 2023
Попередьте лікаря, можливо не підходить дитині саме Пульмікорт.
Побочка була одна - це паршиві зуби. Обовʼязково чистити зуби та мити обличчя.
Взагалі можна дихати і перед сном і уві сні дитині робила, але то треба щоб лікар вам надав інструкцію з користування гормоном. Ну і діагноз важливий. Якщо є обструкція, то ще має бути беродуал або вентолін за 30-40 хвилин до гормону.
Ашолюдискажуть
• 14 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
От перший раз , коли у нас так посилився кашель , була інгаляція з беродуалом і тоді через 30 хв пульмікорт. І тоді ми всю ніч не спали, кашляли…
На цей раз у нас взагалі інгаляція 1 мл 0,5 і та ж сама реакція, але не в цей день(як минулого разу) а через 3 дні
Чеширская кошечка• 14 мая 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Попередьте обовʼязково лікаря, що таке є. Або вас заспокоїть, або змінить препарат.
В мене донька давно на гормоні, син і чоловік періодично, тому знайома добряче.
Ашолюдискажуть
• 14 мая 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Дякую, завтра буду з лікарем говорити. Але ж знаєте хочеться серед ночі найти відповіді 😅
Принцепесочка• 14 мая 2023
Може бути таке,якщо наприклад нежить по задній стінці і він подразнює слизову буде кашель і якщо при такому стані дати пульмікорт буде як у вашому випадку ще гірший кашель аж до рвоти.Якщо немає проблем у легенях чи бронхах краще не робити інгаляції з пульмікортом оскільки він стимулює бронхи і якщо там чисто ви отримаєте зворотній ефект.
любименькая• 15 мая 2023
Замечала у ребенка пару раз такое. Даю ношпу, но мы перед пульмикортом фривей ещё ставим. Можно физраствор добавить 1-2мл к пульмикорту, малому с ним лучше.
Идеальная оптимистка• 15 мая 2023
У моєї дитини великий стаж на пульмікорті, часті стенози, ларингіти, +алергік. Все добре. Використовуєм і посеред ночі щоб зупинити стеноз, дуже виручає. Єдина була побочка -попортилися зубки, але тепер після кожної інгаляції дочка чистить зуби і вмивається. Було таке що частий кашель до блювотиння, але це точно не було зв´язано з препаратом, просто такий вірусняк був. Думаю є сенс сказати лікарю, може дійсно не підходить Вам препарат. Від беродуалу було таке що кашель посилювался, ставало гірше, але тоді лікар невірно призначив препарат.