неДоПриличий• 14 мая 2023
Як спілкуватись з токсичними, вічно ниючими людьми?
Скажу зразу, поставити любого на своє місце чи в раски для мене не проблема, тут трохи специфічна ситуація і важко не спілкуватись.
Ми закордоном, працюємо разом. Вони крім мене єдині українці в компанії і місцеву мову не знають, тому логічно що про все просять мене, ну ок, мені це не напряжно. Так само, ми працюємо до 1 ночі, в них немає машини, таксі до їх дому десь 40-50-$, мені підвезти їх це рівно 6 хв,мені це зовсім не складно, або ще можна добиратись : автобус + таксі це десь 7$, але до години часу. Після зміни на ногах мені шкода людей.
От дружина повністю нормальна, адекватна, мила, привітна. Чоловік то якийсь довбанутий токсік: він постійно ниє і ниє і ниє, на обід дажть їсти безкоштовно від компанії, цілком нормальну їжу: два види другого, два види гарніру, овочі, фрукти, снеки, кава, чай, води і він вііііічно стогне що то сухе, то переварене, то в соусі, то холодне, то ніяке. Кажу: чого ви з дому не носите?
- та шо носіть, єслі тут дают.
Сідала окремо від них, вони завжди пересідають, щоб поговорити і взнати новини і це все він коментує: та тут нікто нє работаєт, та тут все неорганізовано, та ето капец, а не работа, та оно бла бла бла, та я в Украине, та я та я та я.
Втічеш на перекур ( це можливо робити в єдиному місці) він і там тебе додене і куууупа ниття, їдемо додому теж от це.
Реально, я не хочу хамити, говорити різко, все ж може людям не просто, мало які ситуації бувають. Але як бути?
Чи тут єдиний варіант: заткнись?
Бо я реально закипаю від того тотального невдоволення.
- та шо носіть, єслі тут дают.
Чи тут єдиний варіант: заткнись?
Леди Г• 14 мая 2023
’ето капец, а не работа, та оно бла бла бла, та я в Украине, та я та я та я.’
Правду кажеш, тут ти не на своєму місці, хлопче. Краще все таки в Україну і на фронт.
Пусин Кукин• 14 мая 2023
У нас такий є в домі і це капець. Добре що рідко бачимо. Все не так всі не такі. Може то вони до вас приїхали😆 я з нтм і двох хвилин не розмовляла. Я так головою кивнула і все і зразу шукаю телефон, мов шось відповідаю і він дивиться шо мови не буде і затикається
неДоПриличий
• 14 мая 2023
Ответ дляЛеди Г
Його не візьмуть.
Що до України, місцеві питають: ви любите російсих людей?
- ні, не любимо і не полюбимо, вони вбивці.
Він мені: та чьо? Нє всє, ну єсть нормальниє
Леди Г• 14 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Його не візьмуть.
Я б з ним не спілкувалась і не підвозила.
Пусин Кукин• 14 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Його не візьмуть.
О точно наш сусід🤣🤣
неДоПриличий
• 14 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
От і я постійно в телефоні, а він ниє і ниє і машину не оформити, і за кермом одні дибіли на дорогах ……
Асталависта бэйби• 14 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Його не візьмуть.
Ото екземпляр вам попався, фу
Сама за кордоном, злюсь на таких дуже
Сало не люблю• 14 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Його не візьмуть.
Оооооооо… не садіть його в свою машину, хай харошие рускіє підвозять
Пусин Кукин• 14 мая 2023
У мене чодовік одразу глузував з такого. Кажав ’шо ти ниєш, як баба?’ А потім ’ні в мене з жінок ніхтотне ниє’😆
неДоПриличий
• 14 мая 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Скажите ему «не ной, меня укачало уже»
Ну як варіант
Шиворот Навыворот• 15 мая 2023
Я б сказала, чувак ти реальні дістав своїм ниттям, не подобається- не їж , не працюй і тд. Для чого ти мені це кажеш?
Червона калина• 15 мая 2023
Та скажите ему прямо: я устала от твоего нытья. Или меняй что-то, или не ной.
Вы конечно будете в итоге плохой, но Вам не пофиг? Это они от Вас зависят, а не Вы от них.
Я живу в Италии, тоже приехали некоторые и начали ныть, что все не так. И местные плохие, и все не так как в Украине. Я одной сказала, что не нравится - едь в Украину, здесь никто никому ничего не должен
неДоПриличий
• 15 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Тобто ваш варіант, все ж назамити?
Котики-муркотики• 15 мая 2023
Мене колись дуже осадив віруючий юнак. Я нитік, що поробиш. Так от той юнак сказав що не можна роптать, Бог нас благословив в дорозі, вказав нам шлях безпечний, зберіг нас , давайте будем дякувати і радіти, і буде ще краще. Доречі, в нього все значно краще зараз ніж у мене. Тобто його тактика правильна.
Мафиозная• 15 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Його не візьмуть.
Я б після такого перестала підвозити, чесно.
Звідки в вас стільки терпіння?))
неДоПриличий
• 15 мая 2023
Ответ дляМафиозная
Звідки в вас стільки терпіння?))
Не знаю, мені взагалі українцям хочеться допомогти, хочу щоб добре всі влаштувались
неДоПриличий
• 15 мая 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Я теж така як той юнак, моя позиція: Всесвіт нам завжди обирає найкращий варіант
Шиворот Навыворот• 15 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Тобто ваш варіант, все ж назамити?
Мій варіант повідомити що вам некомфортно слухати це. Він щодня каже що йому не подобається, прийшов і ваш зірковий час сказати що не подобається вам
неДоПриличий
• 15 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Дякую
Прокачую сідниці• 15 мая 2023
Игнор , просто не отвечать
У меня На работе есть такая ноет постоянно я с нее просто гнала .
Потом перестала общаться по минимуму и так хорошо стало
Хтомолодець? Я!• 15 мая 2023
Ответ дляЧервона калина
В другую квартиру в своём городе переселяется - и то тяжело, а здесь люди в другую страну переехали. И поныть нельзя. Я тоже за границей. Повезло, кто в Европе, кому там не нравится могу поменяться на Азию. И тоже, только рот откроешь, что что-то не нравится - вон отсюда! Такая депрессия накатывает.
Якось так і живу• 15 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Його не візьмуть.
Вот ровно после этих слов я бы мужчину перестала возить и контактировать с ним
А вообще лично я позицию касательно войны узнаю ДО начала общения, в первые дни. Если ’не фсьо так аднаначна’, то пошел нах...
Якось так і живу• 15 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
А он что в ответ?)
Потом продолжал ныть или прекратил?
Якось так і живу• 15 мая 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Чужим людям ваше нытье на фиг не нужно. Нойте маме и подружке в жилетку и не грузите собой других
Я тоже беженка, если что, а то щяяяз начнется
Червона калина• 15 мая 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Мой муж иностранец. Конда началась война он в ущерб своей работе и своему отдыху помогал кому мог. И всем все не так было. То квартира бесплатная маленькая. То почему к границе приехал автобус, мы хотели на машине. Мы в нашем магазине открыли гуманитарный склад , нам люди свозили со всего региона все. И еду, и одежду. Приходили и тоже носом крутили и высказывали, что чтобы найти что-то надо рыться и что местные могли бы и поприличнее что-то отдавать. Так что да, бедные беженцы иногда ахреневают. И моему мужу это выслушивать поверьте очень неприятно
Червона калина• 15 мая 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Местные живут своей жизнью. Вы в гостях. Не нравится - на выход.