неДоПриличий• 14 мая 2023

Як спілкуватись з токсичними, вічно ниючими людьми?

Скажу зразу, поставити любого на своє місце чи в раски для мене не проблема, тут трохи специфічна ситуація і важко не спілкуватись.
Ми закордоном, працюємо разом. Вони крім мене єдині українці в компанії і місцеву мову не знають, тому логічно що про все просять мене, ну ок, мені це не напряжно. Так само, ми працюємо до 1 ночі, в них немає машини, таксі до їх дому десь 40-50-$, мені підвезти їх це рівно 6 хв,мені це зовсім не складно, або ще можна добиратись : автобус + таксі це десь 7$, але до години часу. Після зміни на ногах мені шкода людей.
От дружина повністю нормальна, адекватна, мила, привітна. Чоловік то якийсь довбанутий токсік: він постійно ниє і ниє і ниє, на обід дажть їсти безкоштовно від компанії, цілком нормальну їжу: два види другого, два види гарніру, овочі, фрукти, снеки, кава, чай, води і він вііііічно стогне що то сухе, то переварене, то в соусі, то холодне, то ніяке. Кажу: чого ви з дому не носите?
- та шо носіть, єслі тут дают.
Сідала окремо від них, вони завжди пересідають, щоб поговорити і взнати новини і це все він коментує: та тут нікто нє работаєт, та тут все неорганізовано, та ето капец, а не работа, та оно бла бла бла, та я в Украине, та я та я та я.
Втічеш на перекур ( це можливо робити в єдиному місці) він і там тебе додене і куууупа ниття, їдемо додому теж от це.
Реально, я не хочу хамити, говорити різко, все ж може людям не просто, мало які ситуації бувають. Але як бути?
Чи тут єдиний варіант: заткнись?
Бо я реально закипаю від того тотального невдоволення.
yaho• 15 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Його не візьмуть.
Що до України, місцеві питають: ви любите російсих людей?
- ні, не любимо і не полюбимо, вони вбивці.
Він мені: та чьо? Нє всє, ну єсть нормальниє
Консєрва 🥴

Хтомолодець? Я!• 15 мая 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Чужим людям ваше нытье на фиг не нужно. Нойте маме и подружке в жилетку и не грузите собой других
Я тоже беженка, если что, а то щяяяз начнется
Боже, какие вы злые!
Мамы нет, Я одна с детьми. Никого нет у меня. И я работаю, живу на свои средства, здесь нет помощи для беженцев.
Повітруля• 15 мая 2023
Автор, я Вас вот прям очень понимаю. Ненавижу нытиков. Люди не понимают, что позитивное мышление имеет огромную силу, как и негативное. У нытиков всегда все будет плохо и Вселенная об этом позаботиться
Пусин Кукин• 15 мая 2023
Ответ дляЯкось так і живу

А он что в ответ?)
Потом продолжал ныть или прекратил?
Он так клип-клип глазами и ответить нечего🤣🤣 и как-то охота пропадала что-то ему говорить. У меня муж терпеть не может нытиков. Говорит обычно ’ну давай вместе сядем поплачем, а что ты сделал для этого уже? Чтобы что-то изменить’ это ж как водоворот человек попадая в постоянное нытье, начинает жить негативом. И из этого очень сложно выбраться. Да и остальных этим прям заражает. Как-то так.
natalia_vas• 15 мая 2023
Мирно не будет. Этот человек ничего не поймет. Он и в Украине такой был. Хотите сохранить здоровье-мягко и решитнльно объяснитесь и прекращайте отношения. Ваша ошибка в том, что сблизились , пожалели.Не ной -не поможет.Продумайте заранее , что скажете, посмотрите ютуб-токсичные люди. Есть много дельного.
Scorpion16• 15 мая 2023
Спитайте його жінку, типу так по-жіночому: ’як ти з ним живеш? Він завжди такий нудний?’
Може, дійде, і вона йому скаде, щоб заткнувся вже
Репетиторша• 15 мая 2023
Если зануду сложно исключить из круга общения, то стоит хотя бы стебать его за занудство или прямым текстом с улыбкой говорить ’Вася, ты такой тошный, аж дышать тяжело’ или ’ Вася, ты хоть иногда бываешь довольным?’.

У меня муж иногда включает режем тошнилки. Стебаю его по черному или одеваю наушники.