Лиса Патрикевна• 15 мая 2023
Фасад кухні матовий чі глянцевий?
якщо у вас матовий і добре витирати його напишіть назву виробника
Вишиванка• 15 мая 2023
У меня все кухни были под заказ.
Матовая, глянцевая, матовая и вот опять глянцевая.
Ни с одной никаких проблем с уборкой или вытирание не было.
Больше нравится глянцевая потому что побрызгала брызгалкой для стекла, вытерла тряпкой для стекла и кухня идеально чистая.
Помилуйте мадам• 15 мая 2023
Сейчас матовая, легко вытирается спреем для кухни Фрош, фирма кухни Leicht
Нервогенератор• 15 мая 2023
Ответ дляКолгоспниця
У мене глянець - жодних проблем
Так у вас сами по себе дорогие фасады.
Колгоспниця• 15 мая 2023
Ответ дляНервогенератор
Так у вас сами по себе дорогие фасады.
Так, колись вийшло небюджетно. Фасади Niemann
Нервогенератор• 15 мая 2023
Ответ дляКолгоспниця
Я на них тоже смотрела, но мне дорого получалось. Взяли AGT.
Лиса Патрикевна
• 15 мая 2023
Ответ дляКолгоспниця
У мене глянець - жодних проблем
теж зупинилась на білому чі сірому глянці,але почали умовляти типу не модно,всі беруть матовий
Нервогенератор• 15 мая 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
А вы были в вияре, крутили образцы? Я не захотела глянец, потому что на нем видны все царапины.
Патика-мотика• 15 мая 2023
В мене матова кухня,якщо масними пальцями не лапати фасади,то й мити не треба.Але в чоловіка з ранку забавка-вимазати руки в маслі або олії і відкривати ящики.Це трешак,зразу треба протирати,поки не в’їлося.Бісить і чоловік і кухня ця.Протираю засобом для зеркал на спиртовій основі
Патика-мотика• 15 мая 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Можете дати посилання на спей?Дякую
Колгоспниця• 15 мая 2023
Ответ дляНервогенератор
У мене жодної подряпини нема за 8 років
Стигла полуниця• 15 мая 2023
Моей кухне уже много, поэтому производитель не актуален. Матовая. Очень нужно присматриваться и крутиться, чтоб увидеть отпечатки. А вот у тети моей глянцевая. Вот это жесть я вам скажу. Окно сбоку и вся стенка кухни в отпечатках.
Вишиванка• 15 мая 2023
Оля_с_киркою• 15 мая 2023
Я глянець зовсім не сприймаю. Третю кухню роблю матові фасади. Але ж практичність не в маті або глянці, а в конкретному матеріалі і кольорі. На квартирі матові фасади алвік, колір кашемір ідеально нічого не видно, протер легенько, краса. І рядом стоїть шафа з цього ж матеріалу тільки колір антрацит. Тру-тру, танцюю з бубном, а плями наче там мертво врослися.
В ванну замовляла фасади в плівці софт тач. Дуже приємна бархатиста поверхність. Але ж її нічим не можна нормально відтерти. А якщо такі фасади на кухню, то це просто викинуті гроші