juljokiva• 15 мая 2023

Школа №40 Київ

Скажіть будь ласка за вчителів 4-х класів 40 школи Святошино? І взагалі як школа?
Швабристка• 15 мая 2023
Знаю, що це раніше була DSD школа, де з першого класу вчать німецьку.
Yana1915• 15 мая 2023
Років 5 назад це була дуже гарна школа з високими знаннями , різні мовні курси з 1 класу , і багато гуртків було , вона була дуже сильна по знанням і туди було тяжко попасти , на данний момент не знаю , але дуже рекомендують школу початкових класів КПІ , що на Шулявці
Akrabatka• 09 июня 2023
Четверті класи, які закінчують в цьому учбовому році?
Вас цікавлять вчителя, яки будуть робити новий набір учнів?
Akrabatka• 09 июня 2023
Школа як школа. Є гарні вчителя, є вчителя, яки емоційно видохлись й їм краще було б пидти зі школи, а вони сидять....
В школі поглиблення вивчення німецької мови. До карантину воно було на досить непоганому рівні. Моя старша дитина з легкістю здала на сертифікат і зараз готується до нової сертифікації, для цього вистачає занять у школі. Навчання молодшої дитини застав карантин. Що можу сказати.... якість освіти в цей період була дуже слабка. Але це проблема не тільки цієї школи. Німецька - це взагалі жах...не впевнена, що діти здадуть на сертифікат А1, бо знання майже відсутні і зацікавленості за час карантину не виникло