Меня не звали• 15 мая 2023

Вопрос по класруму

Девочки, такая ерунда: в своем профиле классрума вижу не все задания. То есть учитель создает, например, 8 заданий в месяц, я вижу 5 из них. Остальных тупо нет, спрашиваю у родителей в чате. А другие родители тоже спрашивают, по разным предметам. То есть это не только у меня такая хрень.
Кто в курсе, подскажите. Думала писать в поддержку классрума, но там же нет как таковой поддержки, запрос перенаправляется в какое-то коммьюнити...
Каяспер• 15 мая 2023
Може бути таке,що Ви бачите тільки ’завдання’, тобто те,де треба прикріпити свою роботу. А вчитель,можливо,створив’ матеріал’. Там прикріплювати нічого не потрібно. І Ви його не бачите в завданнях. Тільки в стрічці.
Міс Всесвіт• 15 мая 2023
В прикрепленную почту падают уведомления обо всем. В чем проблема отслеживать там?
автор Меня не звали • 15 мая 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
ну, это неудобно, и потом я не знаю попадают ли туда все, не отслеживала
можно с таким же успехом посоветовать записывать в обычный дневник
Непонятно• 15 мая 2023
В шторке же выпадают все уведомления из классрума. Не знаю, как там пропустить
Миссис Буркул• 15 мая 2023
Багато хто дивиться лише завдання. А частина вчителів не вміє правильно користуватися гуглкласом і пише не завдання, а просто оголошення в стрічку.

Тому треба відкривати список класів і тикати кожен предмет окремо
Миссис Буркул• 15 мая 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
У сина в 7 класі 17 предметів. Повідомлення різного характеру: створено завдання, створено оголошення, оцінено, виправлено оцінку, додано приватний коментар. Це міліон дурних листів.
автор Меня не звали • 15 мая 2023
Ответ дляМиссис Буркул

ні, дивіться, я кажу саме про те, що я заходжу в конкретний предмет і бачу там не всі завдання, які розмістив вчитель. однокласники бачать іх більше)) але інщі однокласники не бачать якихось завдань, які бачу я
Така бойова Я• 15 мая 2023
У вчителя є можливість вибирати учнів, яким задається це завдання. Можливо, він десь галочку не поставив напроти певних імен. А можливо, це в нього план такий - одним виконувати це завдання, а іншим - ні, вони опанували матеріал.
Попробуйте з вчителем обговорити це питання.