Люблю порядок• 16 мая 2023

Вишиванка на 66 розмір

реально взагалі купити готову?
Мальчун-задирун• 16 мая 2023
Ну а житті ж бачили, що ходять жінки великих розмірів у вишиванках, значить десь беруть(і це не вишиванки ручної роботи). Можливо, замовити такі параметри виробнику? Чи це не жінці?

Говорю-балакаю• 16 мая 2023
На розетці є.
автор Люблю порядок • 16 мая 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Жінці, бачила ходять. По магазинах, де продаютьт, спитала на замовлення, сказали ні, не роблять
автор Люблю порядок • 16 мая 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
На розетці є.
Дякую, про неї я забула
Пані з калабані• 16 мая 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
На розетці є.
Там все раскупили этого размера
автор Люблю порядок • 16 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
Там все раскупили этого размера
та да, нічого немає
Колдунья-вещунья• 16 мая 2023
Ответ дляМальчун-задирун
54-58 тоже большой.
Обычно до 60 шьют, я как-то заказывала индивидуальный пошив кофты родственнице, написала замеры, мне сказали, что это 64 размер и что они первый раз с таким сталкиваются и не ошиблась ли я.
Пошили, а оно оказалось совсем впритык. И не вернёшь, не обменяешь
Говорю-балакаю• 16 мая 2023
Ответ дляЛюблю порядок
та да, нічого немає
Тільки що перевірила, є в наявності 16 моделей. В ви пишете, що немає 😀
автор Люблю порядок • 16 мая 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Де? я не знайшла. Пише є, а відписуються, що нема. І двоє ще нічого не написали

автор Люблю порядок • 16 мая 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
може я не вмію шукати (((?