Неробименінерви• 16 мая 2023
Хто ще вірить, що чоловік чекає без сексу їх з Европи?
І це одружений хлопець на хвилину,а не просто з дівчиною, а одружений!!!
Пушап Мі мі• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
Ні ,як я зрозуміла дружина тільки
А до Харькова в Днепре кто с кем познакомился?
И с чего взяли, что жена, он же написал - девушка приехала.
А Вы с ним уже того.....?
Неробименінерви
• 16 мая 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А Вы с ним уже того.....?
Ну мабуть же зі своєю дружиною і познайомився там
Прокачую сідниці• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
Спостерігач,це не сім´я взагалі то,а чорти що ,не видно?!
так а вам яке діло до цих людей? нехай собі буде ’чорті шо’. чому вас це зачіпає?
Неробименінерви
• 16 мая 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А Вы с ним уже того.....?
Удалено администрацией...
Неробименінерви
• 16 мая 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Бо мені при знайомстві збрехали,я ж спеціально запитувала в нього чи не одружений
Пацелуйнитуда• 16 мая 2023
Мабуть, в мене ПМС, але б розбісило від ’приветик как выходные’))) це так якось банально)) йому мабуть десь до 25-27)
Пушап Мі мі• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
Удалено администрацией...
Кусюче сонечко• 16 мая 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так сталось, війна. У мене брат з Харкова, жінка з сином виїхали до Німеччини. Вже тричі вона з сином приїжджала до нього на пару тижнів. Він зараз на ЗУ, але поки вертаються в Німеччину, бо на зу в неї нема роботи, а там є виплати. Плюс займається здоров´ям своєї мами, вже зообили операцію.
То вона хоча б приїздить! Це можна зрозуміти, а там взагалі мороз. На тиждень приїхала жінка без дітей. Але і це вже було півроку тому.
Сама собі лікар• 16 мая 2023
Ответ дляочки_ннадо
Мой не шарахался и не тёрся. А вы не умеете читать людей.
Шарахается и ваш. Я вже рік на роботі ці шарахання спостерігаю, самі вірні вже давно в загулі. Живуть і насолоджуються. А жінкам щебечуть, як за ними сумують.
А аи самі себе вмовляйте і далі, який вам вєрний.
Сама собі лікар• 16 мая 2023
Ответ дляНеЛена-f234
Я верю) мой муж не животное чтоб кидаться на всех)
Та чого б він кидався. Лагідно кохає іншу, а вона його.Все красиво.
Оновлена версія• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
Я не знаю,але в даному випадку як на мене винен хлопець і він блядуном є однозначно
то яка різниця, хто де.
як він блядун
Неробименінерви
• 16 мая 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Удалено администрацией...
Пушап Мі мі• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
Удалено администрацией...
Оновлена версія• 16 мая 2023
Ответ дляСама собі лікар
а вам що до того? ну от правда...
Прокачую сідниці• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
ну то не забудьте його, якшо він брехун. чого ви оце колотите? вобщє не пойму
Прокачую сідниці• 16 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
а вам що до того? ну от правда...
а її не беруть ’шарахаться’ от і біситься))) мабуть таки і правда чоловіки не тварини і на всіх підряд не кидаються
Тишком_нишком• 16 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А мені по-людські жаль тих друзів, які чекають. В них життя матеріально значно краще стало, а от морально важно дуже. Оця надія, що ось-ось приїдуть, коли це не так…Один друг не бачив дітей вже майже 1,5 року, це знущання, я вважаю
Мой муж тоже в живую детей не видел с марта прошлого. Но с младшей дочкой они по вайберу каждый день общаются, со старшей через день, сын ему целые рассказы пишет. Я дома была один раз. Для нас в приоритете жизнь, здоровье, возможности наших детей. В наш родной город периодически прилетает.
Крістіна Т а р о• 16 мая 2023
Є така говірка, бог із янголами на небесах, а ми - грішні по землі ногами ходимо. Означає, якщо коротко, що ніхто не без гріха і у людей свої людські слабкості. Зокрема, статеві.
Ленне-Рейма• 16 мая 2023
как вообще можно продолжать общаться когда тебе предлагают в машине?)) так себя изначально опускать. автор займитесь самооценкой)
Кусюче сонечко• 16 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
У вас троє й чоловік не з вами?
Тишком_нишком• 16 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
У вас троє й чоловік не з вами?
Старший от другого. Муж сына с 3 лет воспитывает
Мир Мир Мир!• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
Ви в розлученні?
Ще ні, рівно тиждень минув,як дізналася. Нюансів багато. Діти, війна... Всередині випалена пустка, хочу скоріше проснутися від цього жаху.
Мир Мир Мир!• 16 мая 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Такі, що зраджують, звісно частіше, тут не поспориш, але є такі, яким це не цікаво. Низька сексуальна дисфункція. Їм достатньо раз на декілька місяців. Якщо жінка не піймала самата не звабила, хіба 😀
Ну то мій саме такий. 47 років з дисфункцією, але з коханкою на таблетках. Хоч би на ній дуба не врізав, бо йому буде вже все одно, а дітям позор.
Кусюче сонечко• 16 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
Зрозуміла. Якщо у вас місто не спокійне, то можна зрозуміти. Але в Києві, наприклад, влітку було тихо, майже не було обстрілів. Почалося восени, зима…Майже вся весна - тиша. Оце травень дає жару. Я про те, що наш друг бачить, що більшість повернулися або катаються до чоловіків по декілька разів, в він наче покинутий. Дружина там ходить тусоватися, дітей лишає із родичами. У неї життя кипить. Він достойно себе веде, але почав більше пити
Ленне-Рейма• 16 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
почему не выехал если тот его содержит то можно было пробывать
Тишком_нишком• 16 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Я хожу на курсы, иногда в город езжу. А так вся жизнь вокруг детей крутится.
Мию вікна у мороз• 16 мая 2023
Не муж, а парень. Не верю. Думаю, что он встречался с кем-то, но его бортонули, поэтому вспомнил обо мне. Сейчас вроде нет никого постоянного, разовый секс
Чаклунка-ведунка• 16 мая 2023
Ответ дляНеЛена-f234
А зачем на всех? Выберет одну