ВільнаНазавжди• 16 мая 2023

Качество в Mango и Massimo Dutti лучше, чем в Zara? Стоит переплачивать?

Мадам Подлинник• 16 мая 2023
massimo лучше
Шлях до зірок• 16 мая 2023
Манго? Це дешеві речі. Що ви там переплачуєте?
Стрекоза любви• 16 мая 2023
Потрібно дивитися кожну окрему взяту річ. Загалом вважається, що Массімо більш дорогий і якісний бренд.
ПП-шница• 16 мая 2023
По різному. Массімо майже все краще ніж в зарі. Манго і зара для мене на одному рівні. В манго більш натуральних тканин
Селик• 16 мая 2023
Якість Massimo краще
Ванна Тазиковна• 16 мая 2023
Зара краще манго, однозначно. А Массімо краще Зара. Але дивлячись, що треба- футболки базові беру зара, щільний котон і там і там, а вартість вдвічі нижча. А брюки лише Массімо, на мій ріст сідають ідеально.
euhunter• 16 мая 2023
Массимо Дутти выше ценовой сегмент, выше качество. Не всегда оправданно, такие же хорошие вещи можно найти дешевле. А какие-то у Массимо альтернатива люкса.
Манго и Зара одинаковы: есть дешевое тряпье, есть добротные вещи, проскакивает уверенный миддл (не в магазинах, конечно, онлайн).
КликОЛЬКА• 16 мая 2023
Я взагалі дивуюся, як люди можуть через інтернет замовляти собі Зару чи Манго. Це такі «на удачу» бренди. У них на одну гарну кофтинку десяток криво зшитого синтетичного неясно-що-попало.
размахер• 16 мая 2023
Зараз массімо такі ціни задирає, що краще брати cos , преміум лінію кунди, хм чи Ralph Lauren .
Баба на горошині• 16 мая 2023
Massimo однозначно лучше по качеству, чем остальные
Mango и Zara нужно смотреть на конкретную вещь. Последними покупками Mango не очень довольна. Темные джинсы быстро выстирались и перестали держать форму, а на кедах пожелтела подошва 😔
КинДза• 16 мая 2023
Манго точно ні
В кращому випадку, +- однакова якість
КинДза• 16 мая 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Остання фраза в яблучко!
100%• 16 мая 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
да.
я привыкла одеваться в заре, потому что чаще всего находила себе там вещи. когда они закрылись в Украине и мне понадобились вещи - я изучила те, что сейчас уже есть и заказала футболки, брюки, две рубашки и джинсы таких же размеров, что у меня были, на польской заре.
в итоге - остались у меня брюки и одна футболка, а все остальное продала на олх. потому что настолько разное все и в размерах и в посадке и вообще лотерея
размахер• 16 мая 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну так,краще з ринку з приміркою купляти .
tarveldy• 16 мая 2023
Манго однозначно краще
tarveldy• 16 мая 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Років 5 точно купую брюки і джинси манго, жодного прольоту , один раз лише трохи вшивала , сукні чудово сідають , футболки супер , взуттям задоволена, он з кросівок що мені восени тут запалювали не вилажу , і все з ними ок, зручні м´які
Светка-пипетка• 16 мая 2023
Для мене Massimo на першому місці, манго на другому.
У зари не завжди з якістю щастило, але є й непогані речі.
КликОЛЬКА• 16 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Як Ви обираєте? На що звертаєте увагу? Який склад тканин у речей, які купуєте? Поділіться, будь ласка, досвідом.