Смешнюча• 16 мая 2023
Як зробити так, щоб син не гуляв з сусідом
З сусідкою в хороших відносинах, а от її син мені не подобається. Він старший за мого на 2 роки (6 і 8), мій його у всьому слухається. А той заводила на всякі витівки. Мої діти ніколи нікуди не ходили без дозволу, а тому все можна. Він підбурює мого то в магазин поїхати з ним (2км, далекувато, ще й аварійно-небезпечна ділянка), то в гідропарку їх обнаружили, то біля лісу (живемо на околиці містечка, тому в нас і ліс, і озеро недалеко, і траса, і машин достатньо). Пояснювали, сварили, забороняли разом гуляти...ну що зробиш, як наші будинки навпроти, і всерівно вони кожен день разом. З сусідкою сваритися не хочу, але і дружби такої не хочу. Що порадите?
Смешнюча
• 16 мая 2023
Ответ дляТихомандражная
Не відпускати 6 річну дитину самого гуляти без нагляду
В нашому районі приватні будинки, ніхто 6-річних за руку не водить
Тихомандражная• 16 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Ви чудна мати ей Богу((( ліс поруч, траса озеро а ви не наглядаєте за дитиною
Ну шукайте його і далі по гідропарках
Міряю від одиниці• 16 мая 2023
Дитина 6 років без нагляду, а винуватий сусідський 8-річний хлопчик.
Просто заборонити виходити з двору і все. І наглядати за дитиною краще.
Люблю Украину• 16 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Это п...ц
В европе вас бы родительских прав лишили
Смешнюча
• 16 мая 2023
Ответ дляМелочунь
Почему ребёнок в 6 лет шатается по улицам без присмотра взрослого?
Тому що в нас маленьке місто, в основному приватні будинки, і всі діти вільно гуляють по вулиці, не тільки мої. Але одні питають дозволу, чи можна кудись піти,а інших випускають ’куди очі дивляться’
Міряю від одиниці• 16 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
І вони гуляють там же де і ваш?
Смешнюча
• 16 мая 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
І вони гуляють там же де і ваш?
Діти гуляють по своїй вулиці. А сусід підбурює постійно кудись поїхати
Міряю від одиниці• 16 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Інших же не підбурює. Значить ваш ще не готовий гуляти самостійно без нагляду, якщо не розуміє правил.
Svetlana-7070• 16 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Ну значить навчіть свого питати дозволу. При чому тут інша дитина. Питання до вас і вашої дитини, чому він не питає дозволу у вас і іде за кимось далеко від дому. Сьогодні винен сусідські малий, завтра однокласник...
Дадосвидания• 16 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Я бачу, тут взагалі ніхто не зрозумів суть питання
Всі все зрозуміли. Ваша дитина вас не слухає, а винен сусід.
Тихомандражная• 16 мая 2023
Автор, опустимо що він з сусідською дитиною кудись дале їде, це взагалі(((
А вас не бентежить траса? Це секунда діла коли жене машина і збиває
Озеро де втопитись і тд
Як взагалі ви дитину без нагляду за подвір‘я випускаєте(((
Озеро де втопитись і тд
Щебетушка• 16 мая 2023
Я думаю самий дієвий спосіб сказати сину, що якщо він вас не буде слухати і знову десь піде без дозволу то ви не пустите його гуляти взагалі.
Мелочунь• 16 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Ну если для вас норма, когда ваш ребёнок шататается по улицам, то к чему тема то?
Такие игры иногда плохо заканчиваются.
Ребёнку 6! Не 16, мне кажется, что сам гулять в таком возрасте еще не должен.
Такие игры иногда плохо заканчиваются.
кнопкодав• 16 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Не знаю о чем Вы. До войны жили в частном секторе. Ребенок до 8 лет никуда не ходил сам. Только под моим присмотром. Да и вообще у нас как-то дети и не шатались сами по улицам малолетние.
А у Вас еще и озеро, и лес.
Наверное запасные дети есть(?
А у Вас еще и озеро, и лес.
Наверное запасные дети есть(?
Мелочунь• 16 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Суть вопроса в том, что за ребенком надо смотреть, а не перекладывать ответственность на 8 летнего ребёнка
Фляшка на трьох• 16 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Ми зрозуміли,шо дитина Вас геть не слухає і ще мала,не розуміє,шо небезпечно гуляти самому. А такі підбивали будуть завжди. Привчайте дитину слухатися батьків,а не друзів. Це ж лише 6 років! Як це дитя знайшли в гідропарку? Аби щось сталося,і приїхала поліція і Вас би шукали,на Вас би склали протокол за неналежне виконання батьківських обов´язків?Чому малюк лазить сам. Тоді б швидко оговталися. Це все може скінчитися занадто погано. Дитина хоч плавати вміє?
Мелочунь• 16 мая 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Человек не понимает этого, а проблема именно в ребёнке и авторе
Твердая валюта• 16 мая 2023
Моему ребенку можно все.
Но нужно позвонить предупредить и спросить можно ли туда идти. Если я не разрешаю, значит это опасно для его жизни. У нас такие правила. Гуляет с 5 лет сам.
Цветов Мне срочно• 16 мая 2023
Моєму 8, село, гуляє сам з друзями. Але тільки на своїй вулиці. Знає, що якщо не відповість на дзвінок або кудись піде без дозволу, не вийде більше з двору.
Доставучая• 16 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Якщо всі дітей в мінне поле випустять гуляти, Ви теж так зробите бо я що такого, всі так роблять? Дитина не має сама гуляти в 6 років по лісах, полях, гідропарках.
Ряженка• 16 мая 2023
Я удивляюсь,когда не смотрят за шестилетками,моему 10 и под присмотром,вот сегодня такой»малыш»кинул кирпич в моего,хорошо что не попал,интересно,кто бы отвечал за это
Патриоточка• 16 мая 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Вам щось є? Заборонити гуляти?
Патриоточка• 16 мая 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Это п...ц
Так почти все делают, не вымахивайтесь)
Патриоточка• 16 мая 2023
Ответ дляlisa2101
6 и 8 разница огромная. Ну, Вам виднее.
2 года огромноя разница?
Патриоточка• 16 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Тут нормальних мало