Сундучок с каникулами• 16 мая 2023

Зменшення грудей

Я все життя мучаюсь з цими цицками. Зараз з віком дуже болить спина. Да і візуально це дуже жахливо. Так, я не худенька і сама. Але через великі груди кажуся товстіше. Одяг підібрати важко. Купальник взагалі нереально. Тільки з розпаровкою.
І стала я думати про зменшення.
Як обрати клініку? Лікаря?
В кого був такий досвід?
булоТАЙминуло• 16 мая 2023
Какой у вас размер ?
бювет_в_обед• 16 мая 2023
И я терпеть их не могу( похудела на 20 кг, дистрофик с сиськами, сиськи даже увеличились(
автор Сундучок с каникулами • 16 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Какой у вас размер ?
F-G
булоТАЙминуло• 16 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
F-G
Обьем какой ?
Ответ длябулоТАЙминуло
Обьем какой ?
булоТАЙминуло• 16 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Может вам похудеть попробовать .Уйдет обьем и уменьшится чашка .
У меня 75 F , хотела б Д ,но операцию боюсь
Ответ длябулоТАЙминуло
Не зменшиться. Вона така завжди. Навіть коли був 70 обʼєм
булоТАЙминуло• 16 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
У меня тоже всегда была не маленькая ,но 65 Е все таки смотрелась меньше ,чем 75 F
Разница в чашке в 1 размер ,а из-за 10 см обьема очень существенно видно отличие .
ГугелП@лАмался• 16 мая 2023
У вас наверно это и у мамы? Семейное.
Ответ дляГугелП@лАмался
У вас наверно это и у мамы? Семейное.
Я не знаю. Мене вдочирили. Рідних не знаю.
Незнакомлюся• 16 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Так вы не худенькая
Ответ дляНезнакомлюся
Так вы не худенькая
Що це міняє? Тема не про похудання.
Незнакомлюся• 16 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Що це міняє? Тема не про похудання.
Просто вы написали, что худая. А так если похудеете и спине легче станет. У меня грудь к или Джей, но объем 70-75 и мне она не мешает, а вот при вашем объеме тоже тяжело было.
Ответ дляНезнакомлюся
Ви не уважно прочитали. Я написала, що не худенька.
А у відповідях писала, що такий розмір був і коли 70 в обʼємі була
Незнакомлюся• 16 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Тогда извините, а размер да, не меняется почти, но все равно легче когда объем меньше. Я лично не рискнула бы под нож лечь, мне проще похудеть, а вы сами выбирайте.
Коко На Страже• 16 мая 2023
Шукайте лікарів хірургів пластичних. Потім шукайте відгуки в інтернеті. Дивіться фото їх робіт. Аналізуйте. І обирайте того, хто викликає у вас довіру.
Я зробила. Така ж проблема була. Дуже щаслива) робила в Добробуті у Дрюка
Tatianka87• 17 мая 2023
ООО, я би теж зменшила, теж мучаюсь зі своїми 80G 😭😭😭
Давно без алко• 17 мая 2023
У меня дочь подросток, хочет уменьшить.
У меня грудь мелкая, а дочь пошла в свекровь🤬. И строение фигуры и грудастая...
Объем примерно 75, а грудь 95🧐
Невгамовна Бу• 17 мая 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Ну стане на літеру менше, але розтягнута - як це автора врятує?
Невгамовна Бу• 17 мая 2023
Я теж планую зробити у найбличжий рік-два, поки приглядаюсь до хірургів і ніяк не вирішу чи з імплантами робити чи без.
булоТАЙминуло• 17 мая 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Автора беспокоит боль в спине -вот от этого и спасет . И даже если решится на операцию ,то будет и стройная и с маленькой подтянутой грудью .
булоТАЙминуло• 17 мая 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Моя мастер уменьшала без имплантов .
Показывала -хорошо получилось
Я б тоже без имплантов делала ,если б решилась ,но я трусиха .
Невгамовна Бу• 17 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Моя мастер уменьшала без имплантов .
Показывала -хорошо получилось
А я ще не бчил гарних результатів без імплантів( Тому і вагаюся.
автор Сундучок с каникулами • 17 мая 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Я не хочу імпланти. Мені вже не красуватися. Мені вона дійсно заважає.
Ответ длябулоТАЙминуло
Моя мастер уменьшала без имплантов .
Показывала -хорошо получилось
А не знаєте де робила?
Невгамовна Бу• 17 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Та мені також 46 вже.
Але якщо витрачати стільки коштів, то хай принаймі гарно буде, а не як от в сусідній темі віддати за казна що 5000 зелених.
булоТАЙминуло• 18 мая 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
А не знаєте де робила?
Ні