Твоя космішна• 16 мая 2023

Сталінка чи новобудова?

Київ, що б ви купили? Хочеться ремонт під себе, тож обираємо між вторинкою без ремонту, або новобудова голі стіни. Чула точку зору, що вторика буває більш комфортніша ніж первинка. Якщо вторинка, то яка? Де саме комфортніше жити для вас? Розумію, що різні зараз й первинки є. Думаємо, обираємо. Буду рада почути різні точки зору про плюси та мінуси
Життє Бентежне• 16 мая 2023
Автор, вы хотите вторичку. А кто против, муж?

Закусенец• 16 мая 2023
Для меня сталинка. Тихий зеленый район
Ковбой Хагис• 16 мая 2023
Я бы брала сталинку в хорошем обжитом районе типа Лукьяновки, Дарницы, Голосеево
Оч@ров@Шк@• 16 мая 2023
мне важна зеленая зона, невысокий этаж, наличие газа в доме, близость поликлиники/больницы, продуктового магазина, маршрутов гортранспорта в часто посещаемые мной локации
Yana1915• 16 мая 2023
Новобудова , ремонт під себе зробите , а то перероблювали після когось тяжкі ще всього
автор Твоя космішна • 16 мая 2023
Бачу плюси та мінуси і там і там. Наприклад в новобудові ніхто до тебе не жив, і сусіди - більше молоді буде. У вторинці більш обжита територія придомова, не буде постійних ремонтів в домі, газ, якість звукоізоляції.
Будьте так ласкаві• 16 мая 2023
Я за новобудову. Мене гнітять сталінки (

Аль де Барановна• 16 мая 2023
Автор, а яку суму на ремонт в новобудові маєте? Ремонт це ще вартість однієї квартири
автор Твоя космішна • 16 мая 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
От не знаю, читаю навпаки 10+ поверх там повітря чистіше, світла більше. Зрозуміло, що без електрики на ліфті не піднімешся легше нижче. Я жила макс на 5 поверсі, як воно там вище хз
Крим мій• 16 мая 2023
Жила в сталинке с родителями. С мужем купили новострой. Здесь намного больше нравится
Трусиковед• 16 мая 2023
Ответ дляТвоя космішна
Як на мене то якраз в новобудовах до придомової і під´їзду краще ставлення чим у старих будинках. Я жила в 3х різних жк, ми постійно щось оновлювали, купували, ремонтували.
Ждушечка• 16 мая 2023
Не Київ, А Харків. Але обрали для себе сталінку в центрі. Переробляли абсолютно все разом із заміною дверей 36 року), каналізації та електрики. Жодного разу не пошкодувала! Обирали місце, придивлялись до сусідів і тп. У нас прекрасний будинок без алкашів, бабуль на лавочках. Новобудови, окрім невеликих, мене відштовхують. Бетонні джунглі.
Оч@ров@Шк@• 16 мая 2023
Ответ дляТвоя космішна
бабуся моя померла, коли на 7 піднялась, від інсульту, ліфт був у ремонті

вчителька дитини цей рік емігрувала та викладала виключно з-за кордону, бо на свій 17 поверх без електрики - зась

колега по роботі лишалась ночувати в офісі раз через раз, щоб не підніматись на 14 з торбами

у іншої колеги цьогоріч ще й не опалювали будинок у відключення

ну й таке інше...

обирайте самі) я теж люблю гарний краєвид, але не люблю тиск, гіпертонічну кризу, відсутність можливості приготувати їжу чи малий напір води в кранах, не дуже довіряю ліфтам навіть у мирні часи, не люблю постійні ремонти, відсутність паркувальних місць під новобудовами, або вартість за паркомісце як за другу квартиру... багато ще чого з мінусів
Оч@ров@Шк@• 16 мая 2023
Ответ дляЖдушечка
ви шо! бабулі то краща охорона! якщо ’пригодувати’)))
Ждушечка• 16 мая 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Мене дратують люди, які лізуть не у свої справи. Тому обирали саме такий тип будинку з певним контингентом, де мало сусідів і немає неадекватних.
Наступний наш етап - приватний будинок))
Мафиозная• 16 мая 2023
Я мрію про велику кухню і простір. Хоча живемо в 3-ці
ничевока• 16 мая 2023
новострои это зло. какая тут слышимость это капец.
как пердит сосед (и это суровая моя действительность) и смывают в унитаз какахи.
как скачет конь или кони сверху, ну мэм про гири на ногах соседей вы знаете.
как вытяжка работает на чужой кухне, а ты это в своей спальне слышишь.
как трындят соседи до 2-х ночи

это все нарушение норм строительства. а потом растет 2-3 поколения звереющих людей от любимых’ соседей.

я за минимум соседей. сталинка хороший вариант, если есть деньги на капиталку.
КаРаКаТиЦа• 16 мая 2023
В новобудові більш ліквідні квартири. А в сталінках, де будинкам по сто років мало хто хоче жити
Зайченя• 16 мая 2023
В сталінках можуть бути дерев´яні перекриття. Це тре з´ясувати. Це великий мінус

Та_шо_ж_таке• 16 мая 2023
не люблю старые дома, они меня угнетают.
И если в квартире вы сделаете ремонт, то дом и подъезд не поменяете.
Люблю новые дома с ухоженными газонами, придомовой территорией и чистыми подъездами.
Завжди недо...• 16 мая 2023
У меня есть и в сталинке, и в новострое. Для себя однозначно новострой, для сдачи сталинку.
Свекруня• 17 мая 2023
Конечно я за сталинку! На кой эти новострои из дерьма слепленные и с жлобским контингентом соседей из тех, что еще вчера ’до ветру’ за хату ходили... Ну а сегодня- сам себя считаю городским...(((
дама_из_декрета• 17 мая 2023
Автор, в якому районі новобудова?
дама_из_декрета• 17 мая 2023
Ответ дляСвекруня
Провела дитинство в сталінці на Микільсько-Ботанічній. Там жила жіночка з привітом, котра весь хлам тягла додому, її ротвейлер гадив в підʼїзді.
Зараз живу в новобудові між Лукʼянівкою та Львівською площею. Є кияни в третьому-четвертому поколінні, є нормальні приїжджі, є і парочку неадекватів.
Тому тут як пощастить.
автор Твоя космішна • 17 мая 2023
Ответ длядама_из_декрета
Автор, в якому районі новобудова?
Лук´янівка
дама_из_декрета• 17 мая 2023
Ответ дляТвоя космішна
Лук´янівка
Можна й новобудову. Я між Лукʼянівкою та Львівською в новобудові.
Гарний, відносно зелений район, норм інфраструктура, місця в школах є. І школи є пристойні.
Дивіться чи вистачить грошей та моральних сил робити ремонт.
А! Ще момент. Є частина Львівського кварталу, котра небезпечна, тому якщо розглядаєте саме цей жк, дивіться уважно, там не всі корпуси можна брати.
Нашли в капусте• 17 мая 2023
Смотря где, смотря какрй контингент и состояние дома. Я за новострой в хорошем месте у метро с паркингом. У сталими есть укрытие, кроме затопленного вонючего подвала с комарами и крысами?
Нашли в капусте• 17 мая 2023
Ответ дляничевока
как трындят соседи до 2-х ночи

Это если панелька такая слышимость или газоблок. У нас слышно только очень лчень громкую музыку, разговор, крики не слышно.
ничевока• 17 мая 2023
Ответ дляНашли в капусте
в доме, где я снимаю, заявлен кирпич. но, как говорят в Одессе, есть нюансы :-).
кирпич тоже по разному положить можно.

в общем, слышу я все. и нет, у меня шизофрении.
просто такое качество строительства.
нормы изменили с 2004 года.
иногда мне кажется, что панелька (а лучше кирпичный) до 2004 года лучше, чем кирпич после 2004.