Подвійна веселка• 16 мая 2023

Опытные мамы подскажите, давали бы антибиотик?

Может кто подскажет , было что то похожее -3 дня температура 38, классическое орз -сопли горло болит , но самочувствие нормальное , на 4 температура 39, и еще больше начало болеть горло , Пошли к доктору ( наш не работает пришли к другому) назначил антибиотик Амоксицилин , сказал увеличены лимфоузлы , надо пить , Думала давать , муж и мама говорят понаблюдай еще , а мне как то и стремно , Девочки посоветуйте что нибудь мне
Гарантую неперелевки• 16 мая 2023
Ответ дляЛетчица
Звичайно давати! Якщо лікар назначив, наслухайтесь мам, яка різниця є досвід чи нема. Це ваша дитина, і ви за неї відповідати, тому у вашому випадку, слухати треба лікаря, а не мам на форумі.
В тому і річ, що тільки батьки за дітей відповідають, а не лікарі
Tatianka87• 17 мая 2023
Давайте, похоже на монуклеоз. Если болит горло, по любому инфекция...
Мост_Устал• 17 мая 2023
В вашем случае давала бы однозначно. Тем более Амоксициллин, он мягкий антибиотик.
Фея_3уровень• 17 мая 2023
У мене зараз така ж ситуація з сином, температура, ну і ше болить вушко, середній отит і фарингіт. Без нурофену дитина кричить від болі. Перша лор назначила капельки в вухо, антибіотик виписала, але сказала почекати ніч, якщо не стане краще пити. Педіатр подивилась на наступний день, і без аналізу крові сказала терміново пити. І я дала антибіотик, хоч головою розуміла, що треба здати ЗАК, але дитині погано, болить вухо, голова, лікар каже пити… Ввечері ще поіхали до одного лора, подивилась сказала - горло, але не ангіна і є отит, але не прям капєц все страшно. Я запитала за антибіотик, сказала - ну пийте. І ще ми хворіли перед цим 3 тижні бронхітом, можливо це ускладнення таке, як знати. Хто його знає, але коли даю антибіотик без аналізу, то вічно себе виню, що піддалась паніці, але можливо в цьому випадку він і потрібен - середній отит рідко можна витягнути без антибіотика, ну і спав він вперше без температури, сподіваюсь і боліти не буде вушко. От сама заплуталась і не знаю чи антибіотик був правильним рішенням 🥲 в будь якому випадку, правильно пити антибіотик після аналізу крові.
Летчица• 17 мая 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
В тому то і діло що батьки повинні слухати лікарів а не мам на форумі! Якщо є сумніви йдуть до інших лікарів
Гарантую неперелевки• 17 мая 2023
Ответ дляФея_3уровень
Ну і лікар, відповідь «ну пийте», так щоб вдруг чогось, виправдовуватись, що він ці антибіотики не призначав, і в зворотньому напрямку, що дозволив пити. Хитрий лор