Меряю от 0• 17 мая 2023

Квартиранти, як знайти адекватних?

Здаю вперше бюджетне житло. Зняли дівчина з дитиною. Виявилася наркоманкою, розфігачила майже все: те поломане, те надбите.
Поремонтувати, хочемо здавати далі. Як знайти адекватних квартирантів? Що запитувати? На перший погляд всі лапочки
Протея• 17 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Якщо ви здаєте тисяч за 10 то бояться нічого.
Всі не адеквати бюджетне житло знімають(на думку порадниць)
Чушь 😂😂😂
Я снимаю уже давно, ничего не сломала и ни звука не издаю, со всеми соседями подружилась 😂
Снимаю за 5

Протея• 17 мая 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Не сдавать бюджетное жилье. Нормальные люди в плохих условиях жить не будут
Вы ?
Татьяна89• 17 мая 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Моя теорія така - зробити кращі умови, тому оплату високу, тоді більше шансів знайти нормальних адекватних... цю теорію зараз буду перевіряти
Вы не совсем правы.
Мы, вот, уже 12 лет снимаем. Ни дня не задержали оплату. Мебель и техника наша, т.е. ломать хозяйского нечего.
Но жилье снимаем бюджетное.
БоВжеВільна• 17 мая 2023
Автор, а в якому місті? Бо якщо Київ - то це нереально, думаю, що якесь інше
БоВжеВільна• 17 мая 2023
Ответ дляТатьяна89
Вы не совсем правы.
Но жилье снимаем бюджетное.
А ремонт якийсь робили?
автор Меряю от 0 • 17 мая 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Що не реально?
Фіфачка• 17 мая 2023
У меня тоже проблема, найти нормальных квартирантов.
Последние были вообще неадекватными, всё поломали, кое-что украли,я вычла небольшую часть из золога,так они после этого пришли и пытались залезть,замки поломали...После них и брать никого не хочется.
БоВжеВільна• 17 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Що не реально?
Що так дешево, ви написали 4500 грн
месяцкие• 17 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Якщо Київ, то через группу в фейсбуці- Риелтори зло. Я вже років 6 так сдаю свої квартири
мені тільки с зоопарками в тій групі писали,таке враження,що там ті кому навять ріелтори відмовили

автор Меряю от 0 • 17 мая 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Що так дешево, ви написали 4500 грн
Тому що це бюджетне житло. В гуртожитку перероблені кімнати з своїм санвузлом. І здавали ще пів року тому, ціни нижчі були на оренду.
Бровари
БоВжеВільна• 17 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Бровари
Тоді ясно, дякую
Ищу Аленя• 17 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Бровари
Площа яка?Одна кімната?
автор Меряю от 0 • 17 мая 2023
Ответ дляИщу Аленя
Площа яка?Одна кімната?
20, кімната + санвузол
Кухня на 4х
ЛюблюДевчонок• 17 мая 2023
Ответ дляТатьяна89
Вы не совсем правы.
Но жилье снимаем бюджетное.
Те що бувають нормальні і небагаті то я знаю, сама така була!!! Але скільки чую страшних історій шо вродила отаку теорію як перестраховку...
ЛюблюДевчонок• 17 мая 2023
Ще теорія, щойно придумала, дозволяти тваринку..хто любить тварин не може бути поганим
Не обижаюсь• 17 мая 2023
Блін мені тупо пощастило ттт
З першого перегляду
За два роки ні дня затримки, тихі вчителі
За 7500
Теремки 2 .маленька 1 кімната .тільки кухня нова, але з єпіцентру
29кв м
Ремонт так собі, але вся майже нова техніка, кондиціонер

Як ціна? Висока?

Кіт в них є, але в квартирі за два роки все ок
Безлім на все• 17 мая 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
У меня жили с собачкой, но сами оказались тварини ещё те. Всю квартиру мне растрощили и долги за коммуналку оставили
Татьяна89• 17 мая 2023
Ответ дляБоВжеВільна
А ремонт якийсь робили?
Мы - нет.
У нас нет на это средств.
Поставили бойлер за свой счёт.
Постоянно меняем краны, сейчас очень некачественные делают.
Это да
Зілля до весілля• 17 мая 2023
Сдавайте только взрослым, без детей. Лучше всего - паре

Сяду на шию, дорого!• 17 мая 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Какой бред.
Ковбой Хагис• 17 мая 2023
Ответ дляТатьяна89
Мы - нет.
У нас нет на это средств.
Поставили бойлер за свой счёт.
Это да
Ой, Таня, еще кучу лет назад вам говорила купить нормальный кран, а не из силумина. Вы сказали что? На нормальный нет денег.
Ковбой Хагис• 17 мая 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Серьезно? Сколько ’любителей животных’ бросили своих питомцев и повыезжали. А, да, у бункерного тоже вроде песик был.
Бабка-байкерша• 17 мая 2023
Дівчата, хто, може, зробив ремонт, а техніки ще немає, зніму 2 кімнатну. Меблів не маю, тільки техніку, але можемо разом щось вирішити. Не менше, ніж на рік. Свою квартиру маємо, без ремонту, новобудова.
Загалом, потрібна акуратна квартира нас троє, всі дорослі і вихована кішечка. Можна укомплектовану, але не за дорого, бо збираємо на ремонт. Бажано Солом‘янський р-н.
Первоклашка Я• 17 мая 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дебилов, среди любого достатка хватает. Среди людей при деньгах, процент чертей тоже не маленький.
Коренная киевлянка• 17 мая 2023
В мене один метод: навідуватись по 2 рази на місяць, одночасно знімаючи показники лічильників. Звичайно, що попереджую про візит. І мене не хвилює, чи є хтось присутній в квартирі. Вчу квартирантів доглядати ща чистотою. Наприклад, щайшла в туалет, а там не спцстили воду після відвідування. Сказала їм, що якщо утвориться сечовий камінь, буде проблема з поверненням залогу... Було, щр розвели плісняву в ванній, то купили якийсь засіб, вимили. Вимагаю, щоб просушували її. Різне буває. Останні квартиранти живуть близько року, то аж тепер мої візити скорртились до разу на місяць. Зовсім не приходити не ризикую. Про такі мої умови обговорюєм до заселення.
Первоклашка Я• 17 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Упаси Бог, от такого арендодателя.
Коренная киевлянка• 17 мая 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Упаси Бог, от такого арендодателя.
Нікого не тримаю. Бажаючих пребагато. Але розгромити квартиру не дам.
Ласкове телятко• 17 мая 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Дуже помилкова теорія. Господарі можуть виявитися дуже гарними і дозволяти своїй тваринці робити усе і прямо на ламінат (як один з прикладів)
аромат Жука• 17 мая 2023
Ответ дляНаучительница
Угода, перевірки
Что ещё?Дышать можно в вашей квартире?
Проверки это дно,люди платят за приватности в том числе. Сама снимаю-хозяин отличный,видела его только 2 раза за полгода. Если бы таскался и проверял-пошёл бы нафиг с такой квартирой
ЛолитаНеРазлита• 17 мая 2023
Ответ дляПодругаМужа
Сдаю с брокером. Не гарантия,но хоть что-то
Никаких гарантий брокер дать не может.