Айпишница• 17 мая 2023
Стидно іти до стоматолога.
Дуже безглузда ситуація, ходила я до стоматолога, справно вилікувала всі кар´єси, прийшла черга 2 зубів, які в мене під час вагітності зламались. Почали з одного зуба, поставив мені туди тимчасову пломбу, з ним мала прийти через 2 місяці, а паралельно за цей час почати лікувати другий зуб. І все. То те то се, то нема дитину залишить з ким, то ще щось і так вже прошло півроку. Нарешті я готова іти до стоматолога, але тепер мені стидно... Стидно, що лікар буде сварити, що не прийшла вчасно, казати що тепер треба заново все робити чи щось типу того.
ОбережнаЯ• 17 мая 2023
Вообще не стоит беспокоиться. Это их работа. Какой смысл идти здоровому к врачу? Не буду о себе подробно рассказывать. Но поверьте, у вас ерунда, они навидались намного худшего.
Любительница• 17 мая 2023
Боже, о чем бы вы еще беспокоились. Не было возможности. Пломба временная еще стоит? - значит ничего переделывать не нужно
Корсет_на_шурупах• 17 мая 2023
Ви не одна така, приходите і кажете: ой, а я два роки назад забула до вас прийти
Яжбоматуся• 17 мая 2023
Как Вы на родах от стыда не провалились? Вообще, без трусов, вот это вот всё...
Кинокомпания Самсклепав• 17 мая 2023
тююю🤣😅🤣😅ідіть собі на здоров´я🤣😅
так і кажете замоталась і забула.
і нормальні стоматологи не сварять
так і кажете замоталась і забула.
і нормальні стоматологи не сварять
Котомафия• 17 мая 2023
Навіщо думати про таке ?
Гуляла з каляскою і зуб тріснув
Відразу ж в клініку
Поруч по дорозі приватну
Каляску витащила на др поверх
На ресепшн поставила
Годину лікар робив мені зуб
Малий спав
Адмін підкачувала
Люблю все вирішувати тут і зараз
Не тягнути резину
І на манікюр педікюр так само з каляскою ходжу , малий спить три год , мені роблять красу
Гуляла з каляскою і зуб тріснув
Відразу ж в клініку
Поруч по дорозі приватну
Каляску витащила на др поверх
На ресепшн поставила
Годину лікар робив мені зуб
Малий спав
Адмін підкачувала
Люблю все вирішувати тут і зараз
Не тягнути резину
Ацетилсалициловая кислота• 17 мая 2023
Ответ дляКотомафия
Навіщо думати про таке ?
Гуляла з каляскою і зуб тріснув
Відразу ж в клініку
Поруч по дорозі приватну
Каляску витащила на др поверх
На ресепшн поставила
Годину лікар робив мені зуб
Малий спав
Адмін підкачувала
Люблю все вирішувати тут і зараз
Не тягнути резину
Гуляла з каляскою і зуб тріснув
Відразу ж в клініку
Поруч по дорозі приватну
Каляску витащила на др поверх
На ресепшн поставила
Годину лікар робив мені зуб
Малий спав
Адмін підкачувала
Люблю все вирішувати тут і зараз
Не тягнути резину
не у всіх є можливість витратити кошти будь-якої миті. Тим паче це зуби, не три копійчини
Айпишница
• 17 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся
При чому тут роди, мені стидно іти, тому що я не прийшла коли треба було, і затянула з цим
Котомафия• 17 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Так
Згодна
Тисяча була на карті
І тисячу зкинув чоловік
Але це зуби
Тягнути не можна з таким
Згодна
Тисяча була на карті
І тисячу зкинув чоловік
Але це зуби
Тягнути не можна з таким
Котомафия• 17 мая 2023
Ответ дляАйпишница
Вас мама била принижувала обзивала в дитинстві ?
Казала он Света краща ніж ти?
Це комплекс дитинства
Не вірте мамі
Бо найкраща - ви
Казала он Света краща ніж ти?
Це комплекс дитинства
Не вірте мамі
Бо найкраща - ви
Ацетилсалициловая кислота• 17 мая 2023
Ответ дляКотомафия
Так
Згодна
Тисяча була на карті
І тисячу зкинув чоловік
Але це зуби
Тягнути не можна з таким
Згодна
Тисяча була на карті
І тисячу зкинув чоловік
Але це зуби
Тягнути не можна з таким
В лікарні поруч зі мною складний ремонт тріснувшого зуба коштує дорожче 2000.
Проста пломба із наркозом 3000.
Це, що неможна тягнути- одна справа,
а взяти і заплатити одразу декілька тис- інша.
Не всі можуть собі дозволити.
Ну і діти різні. Мої не сплять по 3 години. Тільки якщо я візочок катаю без зупинки. І то, це 2 години максимум.
Вам пощастило
Проста пломба із наркозом 3000.
Це, що неможна тягнути- одна справа,
Не всі можуть собі дозволити.
Вам пощастило
Умничка-помощничка• 17 мая 2023
Точно, именно безглузда ситуация.
Идите и ставьте новую пломбу. Что есть, то есть и нечего оправдываться.
Я тоже 3 мес ходила с временной, стоматолог не убила)
Котомафия• 17 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Проста пломба із наркозом 3000.
Це, що неможна тягнути- одна справа,
Не всі можуть собі дозволити.
Вам пощастило
Проста пломба із наркозом 3000.
Це, що неможна тягнути- одна справа,
Не всі можуть собі дозволити.
Вам пощастило
Так
Діти спокійні в мене були
Спали по 3 год надворі до півроку майже з перервою в час-два
Діти спокійні в мене були
Мать драконов• 17 мая 2023
Автор, ідіть. Ну посварить, нічого страшного. Але ви зробите і не будете мучитись ото. Рятуйте зуба, бо після вагітності вони так швидко псуються, а заміна - то ще довше і дорожче
Одяг та сумки• 17 мая 2023
вам не стыдно, а просто оттягиваете ищите оправдание. Врачу всеравно на ваш рот/кошелек - заново-значит опять ему деньги иду.
Яб еще стыдилася - мне врач 1 зуб сделал с коронкой почти 14 тыс. второй без коронки.Хотел третий - там просто кариес- я открыто сказала извините денег нет! дырки нет/не болит не лечим. Что стыдится. Без зубов стыднее будет
Щедрик• 17 мая 2023
Ответ дляАйпишница
Вашому стоматологу пофіг на вас і ваші зуби.
сою не люблю• 17 мая 2023
Не переживайте вы так.
Для него вы, как все остальные пациенты, просто деньги.
Думайте не о нём, а о том, что затягивание похода к стоматологу бьёт по вашему карману в первую очередь.
У дочери сначала надкололась пломба, цена вопроса была до 750 грн, а сейчас отвалили 4000 грн, т.к начался пульпит и разрушились 3 стенки зуба у этой любительницы орешков. Не жаловалась, всё мне говорила вот схожу, схожу. Досиделась.
Метелики на душі• 17 мая 2023
У вас маленька дитина, тому лікар і так зрозуміє.
Я минулого літа теж мала прийти через два тижні. Прийшла через два місяці. Питає стоматолог: довго збиралася, чи вже болить?
Варена цибуля• 17 мая 2023
І шо? Не лікувати? Сварити вас ніхто не буде, якщо ви нормальна і доросла.
Я з тимчасовою пломбою ходжу років 15 і нічого.
Яжбоматуся• 17 мая 2023
Ответ дляАйпишница
Стыд в том, что у Вас кукарачи пляшут в голове и Вы проблему делаете на ровном месте. Особенно это доставило: буде сварити. Прям отругает, отчитает как девочку и в угол на гречку поставит.
Вилами по Воде• 17 мая 2023
Забейте. Я недавно,тоже параллельно сделала зубы ,у другого доктора под домом . А шо? То фоюс,потом старая отлетела,а там ооочень к нерву близко . До делала остальные 2 уже у своего.попади ещё к нему. Так что спокойно идите .
Ответ дляАйпишница
Не соромтесь. Всі все розуміють: і що часу може не бути, і грошей, і просто бажання. Так, можливо щось треба буде переробити, але то буде наука надалі, що краще не відкладати лікування надовго.
Экспертиза• 17 мая 2023
Ответ дляАйпишница
тсю, заходите до стоматолога і кажете: ну нарешті я прийшла
ТочноБудет• 17 мая 2023
Я коронку на імплант пришла ставить через 5 месяцев, врач сказал рекорд не побила. Вообще относится с пониманием, люди идут когда есть деньги.
Пекельнi Борошна• 17 мая 2023
Ответ дляКотомафия
Навіщо думати про таке ?
Гуляла з каляскою і зуб тріснув
Відразу ж в клініку
Поруч по дорозі приватну
Каляску витащила на др поверх
На ресепшн поставила
Годину лікар робив мені зуб
Малий спав
Адмін підкачувала
Люблю все вирішувати тут і зараз
Не тягнути резину
Гуляла з каляскою і зуб тріснув
Відразу ж в клініку
Поруч по дорозі приватну
Каляску витащила на др поверх
На ресепшн поставила
Годину лікар робив мені зуб
Малий спав
Адмін підкачувала
Люблю все вирішувати тут і зараз
Не тягнути резину
Угу. Повезло Вам с малым. А если бы разорался в процессе лечения? Ну и не у всех дети три часа спят по графику.
У меня старший сын, как у Вас, спокойный, без проблем спал сколько нужно. Зато дочь до трёх лет никуда меня не отпускала. Даже во сне чувствовала, что я ушла. На улице спала только когда я катала коляску. С мужем просыпалась сразу же. Если коляска остановилась, то тоже. Дома спала только рядом. Ну хз, от чего зависит. Педиатр сказала, ждите, перерастет. Так и вышло.