Ліньки гуглить• 17 мая 2023
Дівчатка, кидаємо смішні мемчики
Давайте підіймати ними один одному настрій, щоб наповнюватись енергією. Вона нам потрібна, щоб жити, працювати, дарити любов близьким, донатити на ЗСУ, для Перемоги. І потім завжди бути щасливими.
Нам треба не упадок сил, а сила сил в кожній жилці. Починаємо з гумору
Фляшунька• 17 мая 2023
Ответ дляЙцфыяч
Не зрозуміла суть жарту
Сперли нащу марку, переделали её, отражение осталось от нашей марки и танк весь погнутый. В общем, не заморачивались.
Хвильоватиша• 17 мая 2023
Это мое личное злободневное: который год наблюдаю, как мне пишут потенциальные покупатели ’В наличии?’ и после полученного ’да’ пропадают навеки