Сусідка зверху• 17 мая 2023

Пуровые брови

На какой день у вас сошли корочки после процедуры? У меня сегодня неделя уже, вчера корочки только появились. Получается дольше чем говорила мастер.
Смешнюча• 17 мая 2023
Из пуровера?

Вообще не факт• 17 мая 2023
А скільки вони тримаються? Процедура болюча?
автор Сусідка зверху • 17 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Из пуровера?
Ой, ну ладно. Все поняли что речь о пудровых бровях. Уже не могу исправить
автор Сусідка зверху • 17 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
1,5-2 года, потом можно делать коррекцию. Больно немного только, вначале, потом мажут обезболивающим и уже не больно.
Королева спама• 17 мая 2023
Ответ дляСусідка зверху
Яка ціна у Вас на цю процедуру, якщо можна, місто яке?
Інно4каа• 17 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
зовсім трохи спочатку,а потім знеболююче і норм, я ходила 2.5 р і то ,коли прийшла переробляти майстер каже: гарно виглядають брови,можна ще до пів року походити
Інно4каа• 17 мая 2023
почалися корочки приблизно через 5-6 дн і за 1.5 неділі все ок
Інно4каа• 17 мая 2023
Ответ дляКоролева спама
я робила в Києві 2300
автор Сусідка зверху • 17 мая 2023
Ответ дляКоролева спама
2000, Запорожье

Ермолайчик• 17 мая 2023
Взагалі не було
Королева спама• 17 мая 2023
Ответ дляСусідка зверху
2000, Запорожье
Ого, ціни. Не знаю, як зараз, трохи раніше в Кривому Розі було 1200, але при бажанні можна було ц за 800 знайти.
Смешнюча• 17 мая 2023
Ответ дляСусідка зверху
Шутка не удалась)
Скокмоно - стокнуно• 17 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Из пуровера?
Автор опечаталась, а, вот, вы именно ошиблись, брови ’’пуровые’’, а не пуроверовые
Скокмоно - стокнуно• 17 мая 2023
Ответ дляКоролева спама
400 гривен Киев пощипать без окрашивания
chaechka_• 17 мая 2023
Зачем это делать вообще? Сейчас столько разных средств есть самой сделать брови нормальные? К примеру пудра для бровей-намного естественнее выглядят
Аlino4ka• 17 мая 2023
Ответ дляchaechka_
Я делала пудровые брови 4 года назад. И вот уже как год ходила красила хной и щипала. Так вот, стало невыносимо в падлу ходить. Так как форма бровей у меня не идеальная. Вот пойду спустя 4 года снова на пудру
Королева спама• 17 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ну добре, що я не в Києві.Ми пів року тому з донькою робили фарбування з формою, то 100 грн було. Ну, хай зараз 200-250(але це фарба на місяць десь)
Королева спама• 17 мая 2023
Ответ дляchaechka_
Я не вмію нею, тільки олівцем, а зараз зір погіршився, то часто подруга каже, що в мене брова десь не туди пішла..
Скокмоно - стокнуно• 17 мая 2023
Ответ дляКоролева спама
За красотой дешевле съездить за Киев и вернуться обратно

Скокмоно - стокнуно• 17 мая 2023
Ответ дляchaechka_
Так она доя ежедневного использования, а тату сделал и забыл на год
Королева спама• 17 мая 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Думаю, так і роблять.
Скокмоно - стокнуно• 17 мая 2023
Ответ дляКоролева спама
Думаю, так і роблять.
Зубы, знаю лично, некоторые делают в области
Соседушка• 17 мая 2023
Ответ дляКоролева спама
Таке купіть,навіть моя 12-ти річна донька собі ідеально робить,в неї брів своїх майже не має,дуже світлі і рідкі.Просте у використанні,одна хвилина і боївки готові.
Королева спама• 17 мая 2023
Ответ дляСоседушка
Дякую,треба настроїтися.
Miro2016• 18 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
я робила в Києві 2300
Порекомендуйте будь ласка де робили
Інно4каа• 18 мая 2023
Ответ дляMiro2016
Порекомендуйте будь ласка де робили
ой 2500 для нових клієнтів, (я робила за 2300,як постійний). В інстаграмі fabrika_tatuaza
картинка дівчиа в синьому одязі
Miro2016• 18 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
картинка дівчиа в синьому одязі
Дуже Вам дякую!❤️