А у нас макарошки• 17 мая 2023
Автозагар st moris как вам?
Хочу купить попробовать. Только не знаю какой выбрать, там муссы автобронзаторы итд может кто пользовался подскажет, хочу эффект небольшого загара, кожа светлая
Угги_в_горошек• 17 мая 2023
Мне очень нравится мусс Medium, только перчатку тоже обязательно купите
А у нас макарошки
• 17 мая 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Это какой можете фотку скинуть, пожалуйста
Статус Ква• 17 мая 2023
Ой я как-то узнавала, решила ходить бледной. Там их какую-то тряпку купи, скрабируйся перед этим, потом только можно нанести.
Вареничніца• 17 мая 2023
офігенний інші жовті та нерівномірні.
Найбільше подобається мус, от ще для обличчя хочу спробувати спрей.
Вареничніца• 17 мая 2023
перед тим не заморочуюсь із скрабами та кремами і всеріно гарно.
Рукавичку взяла за копійки на аліекспресі, перед використанням трохи змочую водою. Шкіра бліда, зараз користуюся із швидким ефектом, тримаю годину і на тиждень легкий загар, що сам по собі зникає.
Угги_в_горошек• 17 мая 2023
Ответ дляВареничніца
Це який з швидким ефектом?