Дівчата,у якому віці у вас почало сивіти волосся, на стільки,що потрібно фарбувати раз в місяць?
Результат:
вже голосів:
24 (24%)
30-35
20 (20%)
25-30
20 (20%)
35-40
11 (11%)
20-25
11 (11%)
40-45
7 (7%)
до 20 р
7 (7%)
після 45
KateFrosty• 17 мая 2023
Після 30, коли дитину народила. Є з десяток сивих. Не приділяю їм особливої уваги, фарбую волосся, коли захочу
Ответ дляЕлена1265
А что значит «настолько, чтоб красить раз месяц». Когда у меня появилось 4-6 седых волос, для меня, это был повод красить их 1, а то и 2 раза в месяц 🤷🏻♀️
)))) Це коли повод перетворюється в рутинну необхідну процедуру.
4-6 сивих волосин красити 2 рази на місяць це просто смішно.
Ответ дляЕлена1265
у мене було 4-6 волосин не фарбувалася,тому що свій колір не дуже темний, а зараз їх так багато
Гитаристка• 17 мая 2023
в 40 і то якби не ті кляті вимкнення електрики, то все було б ок. Занадто дало мені по нервах. За два місяці посивіла.
Гитаристка• 17 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
а я дуже посивіла з початку війни, до цього було сиве волосся,але не так багато
війна і ракети (одна впала в 100м від будинку) не так мене розстраюють, бо то росіяни винні і нічого не поробиш. А в світлі я наших виню, від того і бішуся
МаргаритаЛьвовна• 17 мая 2023
Ответ дляІнно4каа
так это от самоощущения женщины зависит.
можно париться из-за 10 серебряных волосков и регулярно красить волосы в 25 лет, а можно иметь 25% седины и не красить их в 40-45 лет.