Маурита• 17 мая 2023
Мій перший малюнок на графічному планшеті! Погляньте
Це ромашка!
І мене тіпає
Бо планшет купила для дитини 8 років
Дівчата, що я не так роблю? Це так нервує
Я гарно малюю, але поаншет і ілюстратор це жопа.
В якій програмі малюють ваші дітки?
І мене тіпає
Бо планшет купила для дитини 8 років
В якій програмі малюють ваші дітки?
Маурита
• 17 мая 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Зайдите в панель управления.
Все, його не було. Я встановила.
От настроюю якраз
Вибрала русский пр режстрації, але фігушки мені
Поки переведу
От настроюю якраз
Поки переведу
Воленс-неволенс• 17 мая 2023
Ответ дляМаурита
Все, його не було. Я встановила.
От настроюю якраз
Поки переведу
От настроюю якраз
Поки переведу
Там не сложно, можно по гуглу понять что куда.. главное чтобы версия не кривая вакомы этим грешат..
Тут статья старая и про флеш, но суть та же..
Воленс-неволенс• 17 мая 2023
Ответ дляМаурита
Все, його не було. Я встановила.
От настроюю якраз
Поки переведу
От настроюю якраз
Поки переведу
Вон там вверху добавите проги в из списка какие хотите
Ищу Аленя• 17 мая 2023
Ответ дляМафиозная
я люблю рисовать на планшете стилусом, там можно настроить и разный грифель карандаша, толщину, акварель
просто медитация и красота для меня)
А какой модели у Вас планшет? Я тоже присматриваю но попробовать негде...
Планшет, це казка. Дивіться тільки на екран та малюйте. Малювати не вмію, моя робота така(перше фото). Другий приклад-дали дочці завдання намалювати малюнок на якійсь програмуліні (не рекомендую -дуже крива). Сказала їй намалювати за допомогою планшета, тому що мишкою складніше. Донечка малювати теж не вміє і планшетом не цікавиться, вважайте вперше їм користувалась
Ответ дляДавно без алко
Надо привыкнуть смотреть на экран компа, а не на планшет когда рисуете. Настроить нажим пера чтобы линии были живые, а не одной толщины. Я художник, начинала с такого же, потом купила планшет с экраном, сейчас рисую на айпаде про.
Вы бы не могли пожалуйста мне написать в лс? Нужна помощь (небесплатно) профи.
ПС автор простите что в вашей теме.
Мафиозная• 17 мая 2023
Ответ дляИщу Аленя
я покупала Xiaomi Pad5, стилус на алике заказывала
теперь хочут ipad, но пока дмаю, стоит оно того или нет)
Маурита
• 17 мая 2023
Ответ дляВалюшка26
О, а в мене отак не напише як у вас, зависає дуже
Отаке накадякала. Важко поки.
Якби треба отакі приклади написати, в мене б не вийшло. Зависає і все. То пише то ні
Отаке накадякала. Важко поки.
Ответ дляМаурита
Отаке накадякала. Важко поки.
зависає-то погано. Спробуйте будь-яку іншу малювалку. Думала у вас справа синхронізації ваших дій та малюнку. Я взагалі пишу онлайн, пояснюю дитині і в цей час пишу на онлайн дошці. Може є можливість спробувати на іншому приладді цей планшет, ну не повинно бути що щось пише, а щось ні. Не думаю що справа в налаштуваннях
Продаю витрішки• 27 мая 2023
Ответ дляМаурита
В якій програмі малює?
программа Крита называется
там рисунки и мультики можно рисовать