Заместитель Анонима• 17 мая 2023

Є відновлення, питання що це означає в дії? Фото

В мами пошкоджено частково будинок. Не в минулому році були комісії, акти, в дії є що за адресою пошкодженно ще тоді подавали.
Від ООН поставили вікна і дали частину шиферу. Але це не всі пошкодження.
Мама вважає, що таке видає бо нам частково допогли від ООН. Чи це так? Чи ні? Де дізнатися?
Kasya3112• 17 мая 2023
Я так розумію, щоб ви могли подати заяву, майно повинно бути внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно ( тобто там відображено право власності вашої мами на це майно). Дія, думаю бере інформацію про власника та характеристику майна,можливо, звідти

ВсеПроВсехЗнаю• 17 мая 2023
Хто власник будинку?
автор Заместитель Анонима • 17 мая 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Хто власник будинку?
Мама
автор Заместитель Анонима • 17 мая 2023
Ответ дляKasya3112
Так а що воно там не зареєстровано?
Kasya3112• 17 мая 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так а що воно там не зареєстровано?
Треба внести. Як написано у другому фото - звернутись з наявними правовстановлюючими документами до ЦНАПУ
автор Заместитель Анонима • 17 мая 2023
Ответ дляKasya3112
Вона власник з 2008 року, як воно може не бути в реєстрі? Я не розумію.
Kasya3112• 17 мая 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Реєстр з 2013. Автоматом не вносилось, лише за зверненням
автор Заместитель Анонима • 17 мая 2023
Ответ дляKasya3112
Підкажіть Це тільки за місцем прописки і тільки сам власник може це зробити?
Kasya3112• 17 мая 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Вы знаєте, зараз не підкажу (за умов військового стану можливо змінилося законодавство), раніше зазвичай зверталися за місцезнаходженням майна або місцем реєстрації власника. Чи особисто чи за довіреністю можливо теж не скажу. Краще спитайте у своєму ЦНАПІ, думаю вас проконсультують

автор Заместитель Анонима • 17 мая 2023
Ответ дляKasya3112
Дякую. Не хочеться їхати за місцем прописки ...
Kasya3112• 17 мая 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Розумію, спитайте у найближчому ЦНАПІ, а тоді зрозумієте, що робити