Аноним_1857• 17 мая 2023

Обсипалася вишня.

Залишилося мало ягід,більша частина зав’язі на землі.Це я чимось покропила не тим,чи ще в когось так?
Божий одуванчик• 17 мая 2023
Дерево саме регулює врожайність
Mrs.Sexuality• 17 мая 2023
У нас груша так обсыпалась. Хотя хорошо цвела. И абрикос весь помер...
ЗавЛабСнаб• 17 мая 2023
Погода така
Балаболка• 17 мая 2023
У нас все вишни так. Запорожская область.
А у абрикосов были цветы, а листьев нет.
Чорнобаївка• 17 мая 2023
А скільки років дереву?
Чаюри• 17 мая 2023
Точно нема грибку? Зараз по всій країні грибок на деревах.
Единая страна!• 17 мая 2023
Ця весна була дуже екстремальною в плані температур. У мене в садку загинуло 10 молодих персиків і 3 молоді черешні, морози їх знищили. Шкода до сліз..
НЛОша• 17 мая 2023
Це все через погоду скоріш. В мене рясно цвіла вишня, і ягід багато було, а зараз залишилося мало. Абрикоса взагалі осипалася після морозу - і листочки і квіти. І кожен рік ця абрикоса попадає під мороз...
Бандитка Сью• 17 мая 2023
Ответ дляБалаболка
Абрикосы и в том году цвели, но потом осыпались.
И в этом году.

То ли примезли, то ли приболели.
Хвильоватиша• 17 мая 2023
Я думаю это грибок, у меня тоже не пойми что с абрикосами и вишнями, все сухое стоит((
Кто крайний?• 17 мая 2023
как такое может быть в разных регионах страны? если это грибок?
ОливьЕЖечка• 17 мая 2023
Днепр, абрикос на даче пришлось спилить. Все листья как погорели, пораженные какой-то болячкой((
автор Аноним_1857 • 17 мая 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А скільки років дереву?
Років 6-7.
автор Аноним_1857 • 17 мая 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Дерево саме регулює врожайність
Але минулі роки такого не було.
автор Аноним_1857 • 17 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
А у мене яблуня в цьому році не цаіла(
Абрикос біда,слива покручене листя,ще й і вишня обсиралася(Київ
Божий одуванчик• 17 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
Але минулі роки такого не було.
Так, є врожайні та не врожайні роки. Все добре, вишні це не основний продукт
yana borozenec• 17 мая 2023
Таке враження,що це після дощів усе горить:(
автор Аноним_1857 • 17 мая 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Так в мене і вишня і слива і абрикос і яблуня в цьому році слабкі.Ну черешні як завжди.
Губи до вух• 17 мая 2023
Ответ дляКто крайний?
Легко.
Губи до вух• 17 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
Але минулі роки такого не було.
Слухайте дурню про морози та регулювання врожайності.
Про моніліоз кісточкових чули коли-небудь? То це воно.
Чорнобаївка• 17 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
Років 6-7.
Дійсно щось дивне ((
автор Аноним_1857 • 17 мая 2023
Ответ дляГуби до вух
Абрикос морозів не боїться-і я знаю про моніліоз декілтка років,хорус,скор це все було.Але про вишню спитала бо думала може я обробила неправильно.
Губи до вух• 17 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
Враховуючи затяжну, холодну і дощову весну, для запобігання в цьому році треба було захищати близько 2-х місяців. А це десь мінімум 5-6 обробок, починаючи з ’голубого’ обприскування.
Губи до вух• 17 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
И в этом году.

То ли примезли, то ли приболели.
В следующем будет тоже самое. Может хватит списывать на ’заморозки’ и взяться за ’хирургическое и медикаментозное’ лечение.
Ну, или сразу на дрова, если посчитаете лечение затруднительным.
Дайте подумать• 18 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
А у мене яблуня в цьому році не цаіла(
Покручене листя це може бути тля( минулого року врятувала дерева обприскуючи шампунем для собак + вода) . В тому році посипались груші ,чоловік полив і зразу припинились .Зараз не вистачає вологи теж.