Stefaniya K.• 17 мая 2023

може,пора вже заблокувати мандярію від ЄС та НАТО,бо вона вже давно

НЕ СОЮЗНИК ЄС І НАТО, А ПРИХВОСТЕНЬ МОСКОВІЇ?нехай вишвирнуть цих друзяк путіна і візьмуть нас.Сіярто заявив, що Угорщина блокуватиме подальшу допомогу ЄС Україні, і назвав три причини.Угорщина заблокує черговий транш фінансової допомоги ЄС Україні в розмірі 500 мільйонів євро і не підтримуватиме подальші санкції проти росії
Про це на брифінгу у Відні 17 травня сказав голова МЗС Угорщини Петер Сіярто, передає Bloomberg.

"Справедливо сказати, що з нас вистачить", – сказав він і перелічив три причини, які стали основою для рішення Угорщини.

Серед них рішення України додати OTP Bank Nyrt. , найбільшого кредитора Угорщини, до списку компаній, які продовжують вести бізнес у Росії.

Сіярто також заявив, що Україна нібито обмежує права на освіту етнічних угорців на Закарпатті. Наостанок він вказав на повідомлення Washington Post, згідно з яким президент Володимир Зеленський нібито говорив про підрив трубопроводу "Дружба", який постачає нафту з Росії в Угорщину через Україну.

"Я хочу чітко пояснити, що поки Україна тримає OTP у своєму списку міжнародних спонсорів війни, ми не можемо підтримувати рішення, які вимагають нових економічних і фінансових жертв з боку Європейського Союзу та його держав-членів", — сказав Сійярто.

"Те саме стосується санкцій", – додав він.

Раніше Угорщина заявила про підтримку так званого мирного плану Китаю щодо України.
автор Stefaniya K. • 17 мая 2023
Це другий ворог після москолоти!нехай валят на фублі чи китайськи тугрики.це ж позорисько альянсу і союзу.їх сусідів вбиває нелюд,а вони за нього топлять

Alena.i• 17 мая 2023
Я їм просто побажаю руського миру на їх голови у всій красі, з бомбами, ракетам, шахедами
Amira-a• 17 мая 2023
После слова «нібито» обмежує права на образование - можно дальше не читать
Love_Love_Love_• 17 мая 2023
Пора, вирішили - блокуйте
Красотка Дениза• 17 мая 2023
Странно,у нас семьи ещё раскулаченных,репресированных помнят,а они вторжение 56 года забыли?!!Вот как так?!!
L-i-s-a-92af• 17 мая 2023
5 травня Угорщина заблокувала виплату восьмого траншу коштів обсягом в 500 мільйонів доларів з Європейського фонду миру (ЄФМ), який фінансує зброю, призначену для України.

Черговий транш мав бути виплачений наступного понеділка, тобто 22 травня, проте Будапешт почав вимагати гарантій того, що ЄФМ зберігатиме свії кошти і для інших майбутніх потреб, а не використає лише для озброєння Києва. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Delo».

ЄФМ зазвичай відшкодовує державам-членам, які пожертвували Україні військові матеріали близько 50%, від вартості допомоги.
Міністри оборони країн-членів ЄС винесли пропозицію збільшити Європейський фонд миру (ЄФМ), із якого фінансують військову допомогу для України на 3,5 млрд євро.
tanga• 17 мая 2023
Знакомая когда год назад из Ирпеня выехала в Закарпатье хотела дочку в местную школу устроить и не смогла найти ни одной украинской, сплошные венгроязычные. И это мы их ущемляем...
Ирина-bbd0• 17 мая 2023
Ответ дляtanga
Государственные или кто спонсор этих школ?
tanga• 17 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Государственные

kll lena• 17 мая 2023
А в чому проблема з освітою. Якщо вони громадяни України, то отримують обов’язкову освіту як і всі діти України державною мовою, не хочуть - то хай беруть громадянство Угорщини і як іноземці навчаються на свій розсуд.
Ирина-bbd0• 17 мая 2023
Ответ дляtanga
Государственные
Украинские без украинского? Слышала про частные.про госшколы не читала даже. Нужно поискать и после войны сворачивать эту хрень
Natkash• 18 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Формально вони українські, але насправді ні діти, ні навіть вчителі два слова зліпити не можуть. Ми знімали житло біля Берегова в одної жінки, вона єдина на все село знає українську, розповідала, що мама її спеціально віддала до української школи, щоб в майбутньому вона могла отримати вищу освіту, а так то ніхто не має бажання напрягатися, їм і так зручно. В принципі, те мадярське сіярто більше виє про утиски прав угорської нацменшини, ніж власне сама нацменшина.