Будьте так ласкаві• 17 мая 2023
Яку сукню обрати? Що краще на мені?
Сукня-сорочка чи сарафан
Будьте так ласкаві
• 17 мая 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Мне оба не нравятся, вам надо закрывать плечи, первый сарафан подчёркивает все.
Платье какое-то блеклое, не украшает, прибавляет в талии
А чому закривати плечі треба?
Фляшка на трьох• 17 мая 2023
Сукню і сарафан. Але сарафан ще пошукайте, у цьому виділяється живіт.
Шопингмонстр• 17 мая 2023
Ответ дляПротея
второе старит
первое супер
Вот и я думаю так же. Даже решила, что на фото не один человек. На втором фото тетя лет 45
Будьте так ласкаві
• 17 мая 2023
Ответ дляЧарочка діда
Це видно що сарафан дешева тряпка. Плаття класно на вас сидить. Благородно.
От так,ви правильно кажете, благородно, коли його побачила, саме так теж здалося
Будьте так ласкаві
• 17 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
сукня гарна дуже, сидить чудово, якщо талія є, то її треба підкреслювати))
Поки що є))) якщо не зупинюсь жерти хліб, то скоро не буде🤣
Стрекоза любви• 17 мая 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Теж не розумію зауваження до плечей. У автора обʼєктивно все нормально. Звичайно, якщо у вас ідеал рельєфних плечей і рук, то тут дійсно такого немає. Але й немає того, що треба ховати.
Фляшка на трьох• 17 мая 2023
Ответ дляDianichka
Ну вот(((((,,,,,,,,, приплыли.....
Автор і сама бачить, що він недосконало сів, то нащо він тоді?
Будьте так ласкаві
• 17 мая 2023
Ответ дляDianichka
Так беріть і його! Разом із сукнею!
Так, беру! Завтра заїду заберу❤️
Будьте так ласкаві
• 17 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ну мені 36 років і зі спортом ми на різних полюсах 🤣
Вага 44 кг
Але я мала, 157
Вага 44 кг
Але я мала, 157
Стрекоза любви• 17 мая 2023
Біле плаття додає вам віку, як на мене. Одразу нагадує мені якусь працівницю державних структур. Перше хоч і дешеве, яке якщо додати зверху блейзер, рубашку накинути, аксесуари на шию, то вважаю, що воно вас робить більш грайливою.
Tasya-Natusya• 17 мая 2023
Друга сукня набагато краща - і на роботу, і на прогулянку. А в першій хіба що квіти поливати - не розумію моду на них - вони простять навіть дуже вродливих дівчат.
Будьте так ласкаві
• 17 мая 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Ну та, простеньке
На жару
Будьте так ласкаві
• 17 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Перше - сарафан доярки, друге Людмила Прокофьевна Калугина
🤣
Файна_зупка• 17 мая 2023
В сарафане в первую очередь обратила бы внимание только на Вас(фигуру), очень классно подчеркнул (хотя сам по себе обычный), но на такой фигуре Топ) Второе платье стильное, но скрыло все…
Будьте так ласкаві
• 17 мая 2023
Ответ дляФайна_зупка
Візьму 2, буду під настрій носити😀
Харчовий тріль• 17 мая 2023
Сарафан классный и фигура у вас в нем отличная. Живот можно втянуть )))
Платье стремное какое-то, бесформенное. Может, это на фото так
Душа компанії• 17 мая 2023
Второе старит, плечи делает покатыми, мне вообще ужасно. Сарафан нравится
Цвіпканя• 17 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Сарафан дешевий с Нью йоркер
Сукня Sassofone дорожче, якість невагома, тонесенька , думаю під неї купити ремінь з соломи в манго, гарно буде, як думаєте дівчата? І під білі кеди
Помітно, що дешевий, доречі. Сукня краще