Масіус• 18 мая 2023

Усім хто хоче заморського "принца" !!!

Сьогодні прочитала про долю телеведучої Ірина Литвин Комаровська ,її життя у Швеції та шведа мужчину ,про роздільну оплату житла, комунальних ,працю на кладовищі і т.д..Що думаєте ? Для тих хто в темі..
Не пью, не курю• 18 мая 2023
Те що конкретна людина не вміє обирати чоловіків каже лиш про те що конкретна людина не вміє обирати чоловіків
Патріотка з дивану• 18 мая 2023
Неужели кто то верит в такие истории? Интересно на кого это рассчитано?
ok1904• 18 мая 2023
Ответ дляМасіус
Вона все життя не працювала руками,а тут таке.....
Значить вона була до цього готова, повернутися в Україну вона може будь-коли.
Путающаяся• 18 мая 2023
Ответ для90x60x90
Різні люди є
І в різних країнах
Тому це не приклад що у всіх так
О том и речь. А Автор прям из истории хайпожерки драму устроила: памахите, бедной украиночке работать приходится. Ужос, шок, сенсация!
Карма хамелеона• 18 мая 2023
Ответ дляМасіус
Бідося
Вчителька з мікрорайону• 18 мая 2023
Ответ дляНе пью, не курю
100%
Ошеламиссимо• 18 мая 2023
Изначально надо с мужчиной себя ставить правильно.
А нет, то уже тогда лучше одной.
Карма хамелеона• 18 мая 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Оказывается,что нужно работать,а не нарцисить свою писечку.
Дивно, правда?
ok1904• 18 мая 2023
Ответ дляМасіус
Це був для неї шок ,адже привикла що наші чоловіки ,за все подбають
Звичайно їй не легко самотужки за кордоном адаптуватися до нових умов без підтримки чоловіка, але тисячі українок виїхали, працюють, не скиглять, але вона там швидко знайшла іншого. Про що це говорить?. Лиш виїхала шлюб розпався(може втекла від непутьового чоловіка тут? Таких багато випадків)...чого в інших не розпадається шлюб? Якась слаба на одне місце.
90x60x90• 18 мая 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Повно біженців живуть в Швеції і не працюють
І виплати там більші, ніж вона описала
Тому не бачу ніякої проблеми в неї
Карма хамелеона• 18 мая 2023
Ответ дляПутающаяся
Бідолашна! Куди гроші висилати!
Виявилося, що треба працювати
І так важко, так важко, що в Україну не їде.
Ще й обрала найдорожчу країну. Ми із чоловіком досі згадуємо пюрешку з каклеткою і три шматочки огірка за 850 гривень
Видящие_помогите• 18 мая 2023
:))
Можно подумать у нас таких идиотов нет.
Все люди разные.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 мая 2023
Молодец, а что не так?
Карма хамелеона• 18 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
:))
Можно подумать у нас таких идиотов нет.
Все люди разные.
А де ідіот?
Чомусь всі акцентують увагу на те, що за квартиру платять навпіл. Але ніхто не звертає увагу, що в Швеції чоловіки так само як і жінки мають декретну відпустку. Дається 36 місяців на двох. І дитиною займаються і тато і мама.
А в Україні більшість чоловіків не знають в якому класі його дитина
Карма хамелеона• 18 мая 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Молодец, а что не так?
Працювати треба було, а не пісічкою торгувати
Сито для думок• 18 мая 2023
То її вибір...Або працюй і не ний,або працюй і будь успішною,,,
Зубачистка• 18 мая 2023
Ответ для90x60x90
І виплати там більші, ніж вона описала
Тому не бачу ніякої проблеми в неї
Ні, виплати дійсно 6 євро на день. Швеція дуже непривітна до українців з боку державної підтримки. Ми з сином там були. Ми змінили країну.
Зубачистка• 18 мая 2023
Звичайна історія. Моя цікавіша. Взагалі тут дівчата і більш драматичні сюжети деколи описуючи.
Видящие_помогите• 18 мая 2023
Ответ дляКарма хамелеона
А де ідіот?
Причем тут декрет к бытовой жизни и распределению финансов в семье?
Ну норм для вас оплачивать пополам, но это ж не значит, сто для всех это тоже норм, верно? Многие живут с мужчинами, а не с сожителями.
Карма хамелеона• 18 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Так, згодна
Я із чоловіком живу
Форс мажор• 18 мая 2023
Ответ для90x60x90
І виплати там більші, ніж вона описала
Тому не бачу ніякої проблеми в неї
Нет. Вы платы написаны правильно.
В кронах 61 на взрослого и на ребенка в зависимости от возраста. У нее видно постарше. 50 значит.
(А если детей больше 2, то на третьего и дальше платят 50% это суммы).

Но бред в статье тоже есть. Она могла попросить жилье от миграционки. Но зачем-то жила у фермеров «на голове».
О том, что шведы на англ разговаривают - тоже бред. Думаю, говорят в ее присутствии, что бы она понимала. (Воспитанные).
А так они говорят только на шведском. Переходят на англ, когда видят, что ты иностранец.
Приходится говорить, что я понимаю шведский :) (а англ. кстати я знаю хуже)
90x60x90• 18 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Дуже дивно
В Данії мама з дитиною отримує 12 тис крон -це 1600 євро
Якщо батько, мати , дитина - то 16 тис на сімʼю дорослим ( по 8 ) то більше 2000
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 мая 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Так она же между делом. Там просто сено было. Много сена. Не удержалась.
Карма хамелеона• 18 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
А піклування про дитину це не про побутове життя? Дитині не потрібен батько, який знає її потреби, інтереси, який цікавиться навчанням та успіхами в якомусь спорті, на танцях або в музичній школі?
90x60x90• 18 мая 2023
Ответ дляФорс мажор
Нет. Вы платы написаны правильно.

Так за виплати я помилилась
Думала, як в Данії
Вибачайте
Форс мажор• 18 мая 2023
Ответ для90x60x90
Дуже дивно
Ну то ж Дания.
А Швеции очень маленькие выплаты. Но ничего не надо делать. И жилье дают (правда выбирать место нельзя)

А в Дании нужно ходить на курсы интеграционные, соглашаться на работу которую предлагают. И за жилье кажется платить из этих денег
Карма хамелеона• 18 мая 2023
Ответ дляФорс мажор
Нет. Вы платы написаны правильно.

Так і є
Говорять шведською, англійською знають всі. Але тільки з іноземцями англійською
Форс мажор• 18 мая 2023
И кстати, куча украинок работает на уборках. Квартир, офисов.
Может это легче, чем сено? :))
Горлаю зрання• 18 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
:))
Можно подумать у нас таких идиотов нет.
Все люди разные.
У вас син є?)
90x60x90• 18 мая 2023
Ответ дляФорс мажор
Ну то ж Дания.

Там за житло тільки 2400
Все одно хватає з головою
Курси обовʼязкові
І на роботу випихнуть , якщо діти не малі