Масіус• 18 мая 2023

Усім хто хоче заморського "принца" !!!

Сьогодні прочитала про долю телеведучої Ірина Литвин Комаровська ,її життя у Швеції та шведа мужчину ,про роздільну оплату житла, комунальних ,працю на кладовищі і т.д..Що думаєте ? Для тих хто в темі..
Помаранчова душа• 18 мая 2023
Ну її історія не виглядає так наче її насильно швед змушує платити 50/50.
А так то як по одному чоловіку всіх іноземців можна судити. Це те саме що знайти якогось козла в Україні і сказати що всі українці чоловіки такі ж.
Горлаю зрання• 18 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Я не знаю з чим пов´язаний Ваш негатив. Але Ви точно не в темі. Наприклад, Британія надала українцям такі самі права як своїм громадянам. А шведи - ні. В них є номер накштал нашого ідентифікаційного, без нього неможливо користуватися інтернет банкінгом, отримати ліцензію водія, записатися в спорт клуб - багато чого. Цей номер українцям не надають. І ще купа питань. Ми зараз можемо порівнювати країни і навіть міняти, якщо є сили. Швеція - нікому не раджу.
Якщо Ви хотіли дорікнути мені за виплати, то це не до мене. Я працювала у Швеції, і в Британію переїхала, коли знайшла там роботу. Я програміст і моя зарплатня вище середньої навіть в Європі. Але я ж розумію, що на 6 євро в день в Швеції неможливо вижити, це справжній голод. Шилак не шилак, а особиста гігієна теж не безкоштовна і вона не доступна. Рівень виплат у Швеції принизливий.
Так, Швеція підтримує Україну політично, зброєю, ліками і т.д. Шведи активні як волонтери. Але на рівні держави переселенцям допомагають ’дуже не дуже’. Це об´єктивна реальність.
Я взагалі не розумію, як можна казати не дуже допомагають. Як можна казати про безкоштовну допомогу, коли вам нічого не винні, що рівень принизливий. Сюр якийсь.
Олечка79• 18 мая 2023
Ответ дляКіма кепка
Я только вспомнила что побила) Даже не помню за что
Она этому папе каждый день зудела , что так жить нельзя, что мама должна работать , тот терпеливо объяснял : его все устраивает , он не хочет чтоб жена работала, та тетка не унималась , и когда в осередной раз начала зудеть и обозвала его не мужиком, он не выдержал и спокойно сказал : что это вообще такое мол, приехала какая то шаболда или как то так, и учит его жизни , и тогда она накинулась на него и начала бить .
Видящие_помогите• 18 мая 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Впевнена, він не ідіот і вправно платить чи платитиме за все.
Естественно, потому что он берет пример со своего отца.
И я буду очень рада, если его женщина не будет работать
Видящие_помогите• 18 мая 2023
Ответ дляXвостокрутелка
)) я правильно вас поняла, делить бытовые вопросы, те что раньше считалось ’женским’ делом это нормально, а финансовые сожительство?
Я не знаю, то для вас финансовое сожительство.
Но я считаю, что мужчина должен обеспечивать потребности семьи. А как считаете вы, мне нет дела
Видящие_помогите• 18 мая 2023
Ответ дляЗакусенец
Бытует мнение, что мамы дочерей и мамы сыновей по-разному смотрят на одну и ту же ситуацию)
У меня два сына и дочь
Дочери вкладываю в голову, то она должна быть самодостаточной, потому что хороших мужчин мало и жить с идиотом только потому, что тебе некуда уйти, не надо.
Сыновья же смотрят на мужа и считают, что их уклад семьи должен выглядеть так же.
vihola• 18 мая 2023
Дуже дивна історія.
Дивно що жінка в якої все було, хороша карєра, хороший будинок, в якої досі хороша зовнішність, погоджується на будь яку роботу, будь яких чоловіків.
Може стрес.
Або закохалась в якогось гарячого шведського негра і готова могили копати лиш би бути поряд.
Ну це всеодно маячня.
vihola• 18 мая 2023
Більше схоже на якийсь журналістський хайповий проект. Ну те що будинок кацапи їй зруйнували факт. Але як вона виходить з цієї ситуації якийсь сюр, при звʼязках, можливостях, життєвому досвіді, який був напрацьований.
Українські цигани в деяких багатих країнах краще влаштовані.
Горлаю зрання• 18 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
ще й не працюєте) кожному своє
ЭмчЭндЭм• 18 мая 2023
Просто у цієї дівчини немає можливості особливо перебирати. Для неї самої сплачувати оренду задорого. Тому половина все ж краще.
Я сама знімаю, мене не підпирає фінансова скрута, тому я одразу кажу, ще до побачення - я слов‘янська жінка, жіночна, турботлива, ніжна, сексуальна і я не плачу за себе, я виросла в такій культурі. Я не феминистка, я поважаю гендерну нерівність і вважаю, що від цього двоє тільки виграють. Ті, хто не згоден, просто не приходять на побачення. В результаті, я знайшла того, хто вважає так само.
Видящие_помогите• 18 мая 2023
Ответ дляГорлаю зрання
ще й не працюєте) кожному своє
Естественно
Для меня это один из показателей хорошего мужчины.
Ксерокопия ночи• 18 мая 2023
Ответ дляПолюю на дрони
https://champion.com.ua/others/2023/05/17/929448/i...
Боже
Прочитала і такий біль в душі за неї …

Я б не змогла фізично працювати
Крошка Енот• 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Коли? Ще в лютому кохання було
А это зна, що там в них? Може, він собі кралю знайшов.
Ксерокопия ночи• 18 мая 2023
Ответ для vihola
Згодна з вами
Я теж з Ірпеня
Будинок покоцаний
Але виїздила ближче до Карпат , рік там жила і працювала
Вже повернулась
Налаштовую свою справу далі , але цю ведучу якось жаль …
Горлаю зрання• 18 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Естественно
То я і кажу, що кожному своє. Хто ви? Домогосподарка? Мати і дружина? Знаєте розмір зарплати чоловіка?
Горлаю зрання• 18 мая 2023
Ответ дляАльдебаран
Прочитала спеціально хто це. Немає тут над чим сміятися, долі багатьох наших людей змінила війна.А щодо принців заморських, то ми всі знаємо, що більшість там полюляють 50/50 (проте, є і виключення).
Чого заморським дивуватися, якщо все більше наших чоловіків виступають за відносини 50/50
То ясне діло полюбляють, але уявіть за таких обставин приходите ви двоє з роботи, а ваш закордонний красунчик лягає на диван, чухає пузо і каже, а де моя вечеря. Куди він буде відправлений? Нічого поганого в відносинах 50 на 50 не бачу, все чесно. Своїх доньок виховую так, щоб вони розраховували лише на себе, вчилися і досягали всього самі, а не стали залежним додатком до штанів.
Горлаю зрання• 18 мая 2023
Ответ для vihola
Ті ж питання виникли, чому за ту Швецію та цвинтар триматися? Але раніше про неї ніхто не знав, а тепер он яка відома стала
Видящие_помогите• 18 мая 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Я не домохозяйка, я работаю, что б мои дни не были такими скучными, но таки да, 6 лет была в декрете и муж хотел бы что б я не работала, но я ему объяснила свое желание и он согласился.
Зачем мне знать размер зарплаты мужа? Что б что?
Горлаю зрання• 18 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Так, стривайте, ваш чоловік хороший чи ні. Ви напевно заплутались в показаннях, вище ви сказали що звичайно ви не працюєте і то є показником гарного чоловіка. Тепер пишете що працюєте. Якщо я неправильно зрозуміла вашу мову то вибачайте. На запитання про знання розміру зарплати вашого чоловіка відповісти не можу, тому що ви мене зовсім заплутали
Видящие_помогите• 18 мая 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Переварите тогда
Я не хочу быть дома, меня мой муж поддержал, я работал в первой половине дня 4.5-5 часов
При этом у меня есть няня и дом работница, которую оплачивает муж.
Я могу быть дома, но мне скучно.
А я писала про своих сыновей. И я б хотела, что б их жены не работали из-за того, что вынуждены это делать. В свое удовольствие, если захотят.
Горлаю зрання• 18 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Переварите тогда
Я могу быть дома, но мне скучно.
Звичайно хотіли б, фінансово залежною невісткою легше крутити 😅 Якій свекрусі потрібен керівник в спідниці?)
Видящие_помогите• 18 мая 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Зачем крутить невесткой?
Мной никто не крутит. Обожаю свою свекровь и буду такой же для своих невесток.
Болтушка Му• 18 мая 2023
А с украинским «принцем» такого не будет? Во всех странах есть нормальные мужчины и жлобы
Форс мажор• 18 мая 2023
Ответ для vihola
Дуже дивна історія.
Може стрес.
Ну це всеодно маячня.
Не, негров в Швеции мало.
Очень много арабов :))
Горлаю зрання• 19 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Зачем крутить невесткой?
Ви здаєтеся такою кльовою) Але ж вас вислів про ідіотів і брехня про роботу свідчить про протилежне. Діалог закінчено.
Видящие_помогите• 19 мая 2023
Ответ дляГорлаю зрання
😂😂😂😂
Вы думаете меня очень сильно волнуют ваши умозаключения?
Не получилось самоутвердиться у вас, ай-Яй. Сочувствую