Масіус• 18 мая 2023

Усім хто хоче заморського "принца" !!!

Сьогодні прочитала про долю телеведучої Ірина Литвин Комаровська ,її життя у Швеції та шведа мужчину ,про роздільну оплату житла, комунальних ,працю на кладовищі і т.д..Що думаєте ? Для тих хто в темі..
Форс мажор• 18 мая 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Так і є
Говорять шведською, англійською знають всі. Але тільки з іноземцями англійською
Если обращаться на шведском - на нем и отвечают.
Я не перехожу никак на англ. и все нормально :)

Если сказать, что ты из Украине и не много знаешь шведский. То они стараются более понятно на шведском говорить.
ішо• 18 мая 2023
Ответ дляСМСница
Тебе дійсно багато на жіночому форумі жалюгідний чоловік
В чому моя жалюгідність?
Файна цьоця• 18 мая 2023
Не к месту, но мне вспомнился старый выпуск ’Міняю жінку’, где украинка вышла замуж то ли за датчанина, то ли за кого, но он миллионер и все в таком же духе, при этом она начинала с уборки их огромного дома, а потом ехала, кстати, на довольно хорошей машине на работу убирать школьные классы.
Видящие_помогите• 18 мая 2023
Ответ дляКарма хамелеона
А піклування про дитину це не про побутове життя? Дитині не потрібен батько, який знає її потреби, інтереси, який цікавиться навчанням та успіхами в якомусь спорті, на танцях або в музичній школі?
Для того, что б знать о жизни ребёнка не обязательно уходить в декрет.
Кружите меня,кружите• 18 мая 2023
У мене одне питання: чому не повертається в Київ?
Знімала б квартиру, якщо немає вже
Навіщо рити ті ями?
Видящие_помогите• 18 мая 2023
Ответ дляГорлаю зрання
У вас син є?)
Это как-то относится к теме?
СМСница• 18 мая 2023
Ответ дляішо
В чому моя жалюгідність?
В тому, що сунеш всюди свого носа, в жіночі справи. Чоловічих справ не має чи що? Де твоя дружина? Може чекає твоїх парад, а ти тут повчаєш чужіх жінок.
ішо• 18 мая 2023
Ответ дляСМСница
Коли виходив з дому, ще спала, справи є, а носа я пхаю туди, куди мені хочеться)))
СМСница• 18 мая 2023
Ответ дляішо
Може вам стать змінити? Ви так на бабу схожі
Татьяна_М5• 18 мая 2023
Ой, да да) заграницей все плохо, и работать надо, и мужики отстой, и бабы дуры. Украинские принцессы в шоке. В Украине все по-другому. Страна для людей, в не для рабов, где можно не работать, или работать и не платить налоги, где все дамы исключительно топ менеджеры и о физическом труде никто не слышал, потому что выполняют этот труд в Украине толи шведы, то ли немцы, то ли еще хто) а тут такое. Заграница - ад на земле)
Носки на подтяжках• 18 мая 2023
Ответ дляМасіус
Це був для неї шок ,адже привикла що наші чоловіки ,за все подбають
Де це такі чоловіки обітають?😁
Дама-мадама• 18 мая 2023
Ответ дляРостки жимолости
Моя знакомая вышла замуж за немца, сидела не работая до подросткового возраста детей. Потом пришлось таки выйти.)) У другой знакомой дочка замужем за немцем, общий бюджет. Но там общие дети. А вот те, кто пытается своих спиногрызрв усадить на чужую шею, обычно получают все выше описанное автором.))
Живу у немца с ребенком.
Полностью взял нас на обеспечение. Я ни за что не плачу. Продукты на 90% покупает он. Ребенком моим занимается, как родной отец. По-этому, могу сказать, что все истории разные
Горлаю зрання• 18 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Это как-то относится к теме?
Впевнена, він не ідіот і вправно платить чи платитиме за все.
Олечка79• 18 мая 2023
Ответ дляФайна цьоця
Я буквально недавно от скуки пересматривала трешовые истории , посмотрела и эту.
Когда открыла эту тему , тоже вспомнила про эту жену миллионера )
Она кстати очень неприятная и злая тетка. Ее настолько задавила жаба , что у не миллионеров жены не работают , и всю злость свою вылила на бедного украинского мужчину. А вот неработающая жена, оказалась гораздо культурнее и воспитаннее .
Горлаю зрання• 18 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Ні, виплати дійсно 6 євро на день. Швеція дуже непривітна до українців з боку державної підтримки. Ми з сином там були. Ми змінили країну.
Дуже непривітна до українців. От поганці. Могли б і більше платити, ціни на шилак бачили?
Горлаю зрання• 18 мая 2023
Ответ дляФайна цьоця
А чому ні? Якщо більше нічого не вміє
МамОмужа• 18 мая 2023
в Швейцарии может идти такой зачуханный на трамвай. а потом оказывается у него полгородка в собственности) тут просто по другому. где сядешь там и слежешь. раздельный бюджет, налоги и тд.
ішо• 18 мая 2023
Ответ дляСМСница
Ви якось дивно фліртуєте
Олечка79• 18 мая 2023
Что касается темы . То не жаль бидосю. Она могла давно вернутся Украину . Но жажда усадить себя на шею взаграничным принцам пока превышает ненависть к тому, что приходится работать . Рада за ее бывшего мужа. Война показала кто есть кто . Желаю ему найти нормальную женщину и пусть будут счастливы.
СМСница• 18 мая 2023
Ответ дляішо
Ви якось дивно фліртуєте
Не цікавлять такі чоловіки, в вас мало чоловічого.
ішо• 18 мая 2023
Ответ дляСМСница
А що в вас жіночого, щоб мене зацікавити?
Намазюкана нішою• 18 мая 2023
Ну мабуть журналістка вона не дуже якісна, якщо не використала можливість, коли увага всього освіту прикута до України. То робить вже, що залишається.

По-друге, а швед той знає, що він вже майже під вінець пішов з цією зіркою? Бо в них там дуже вільне ставлення до сексуальних відносин (при тому в обох статей), може він і не в курсі, що за секс (обопільне задоволення) тепер повинен гори звертати.
Руда ліса• 18 мая 2023
Я читала у Лабковского кажется, что это проблема не в мужчинах, а в женщинах. Нормальная женщина, если что-то пошло не так, просто уходит и все, не проблемы. А проблемная женщина будет мучаться и жаловаться
СМСница• 18 мая 2023
Ответ дляішо
Я не збираюся бути для вас цікавою, на що? Боже збав. Вже дружина ваша прокинулась, пора для неї сніданок годувати.
На циголках• 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
О. У вас правильный принц
Якщо він не уявний принц.
Зубачистка• 18 мая 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Я не знаю з чим пов´язаний Ваш негатив. Але Ви точно не в темі. Наприклад, Британія надала українцям такі самі права як своїм громадянам. А шведи - ні. В них є номер накштал нашого ідентифікаційного, без нього неможливо користуватися інтернет банкінгом, отримати ліцензію водія, записатися в спорт клуб - багато чого. Цей номер українцям не надають. І ще купа питань. Ми зараз можемо порівнювати країни і навіть міняти, якщо є сили. Швеція - нікому не раджу.
Якщо Ви хотіли дорікнути мені за виплати, то це не до мене. Я працювала у Швеції, і в Британію переїхала, коли знайшла там роботу. Я програміст і моя зарплатня вище середньої навіть в Європі. Але я ж розумію, що на 6 євро в день в Швеції неможливо вижити, це справжній голод. Шилак не шилак, а особиста гігієна теж не безкоштовна і вона не доступна. Рівень виплат у Швеції принизливий.
Так, Швеція підтримує Україну політично, зброєю, ліками і т.д. Шведи активні як волонтери. Але на рівні держави переселенцям допомагають ’дуже не дуже’. Це об´єктивна реальність.
Xвостокрутелка• 18 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Причем тут декрет к бытовой жизни и распределению финансов в семье?
Ну норм для вас оплачивать пополам, но это ж не значит, сто для всех это тоже норм, верно? Многие живут с мужчинами, а не с сожителями.
)) я правильно вас поняла, делить бытовые вопросы, те что раньше считалось ’женским’ делом это нормально, а финансовые сожительство?
Воздух в банке• 18 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Они нам битву под Полтавой простить не могут
Xвостокрутелка• 18 мая 2023
Ответ дляФайна цьоця
Словосочетание хорошая машина натолкнулся на воспоминания, моя знакомая драпала со своей подругой на хорошой, большой машине мужа, приехали , нашли работу клининга, народ офигевал когда их уборщица причаливала
Заставляличка• 18 мая 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Це такі принцеси , виключно в інете існують )