Вапщета• 18 мая 2023
Реклама на Советчиці
Адмін, чому раніше реклама була в контенті, більше ніж півекрану телефону закривала. А зараз після змін в меню кожен четвертий раз коли нажимаю на кнопку - додому чи топ теми чи просто тема, відразу перекидає на сайт рекламодавця. Це вже так задовбало. Вже скільки днів терплю, сил немає.
Швидка Настя• 18 мая 2023
І в мене так, відношусь з розумінням, Совєтчиці ж треба за щось жити...
Приму в дар• 18 мая 2023
Ответ дляШвидка Настя
Ось так і виживають за рахунок наших нервів))
мадам Везувий• 18 мая 2023
На сайт не перекидає, а от ’банер’ на весь екран постійно вискакуючий трішки вибішує. Ну, мабуть, так реклама налаштована на сайті, хтось за неї ж платить.
Сливочная пенка• 18 мая 2023
Ответ дляMarimuha
Продавалку пусть развивают и будет за что жить сайту!
Даа, ищешь товар а гугле , сперва понятно розетка , пром , потом шафа , а кидстафа нет , может на второй или третьей странице и то
Трахтибидох• 18 мая 2023
Ответ дляЙцфыяч
Бесит бесит реклама, на что рассчитывают рекламодатели, только раздражение от навязчивой рекламы.
Я навіть не читаю те,що вискакує,а тільки роздратовано закриваю
Швидка Настя• 18 мая 2023
Ответ дляСливочная пенка
А хіба за пріоритет пошуку не треба доплачувати? Десь була така інфо, що то дорого коштує...
Продавалку розвивати було б добре, я сама сюди прийшла за дитячими речами б/у 9 років тому і кілька років тут так вигідно було купувати і нові речі, і вживані. Та мені здається, що це загальне явище, є ОЛХ і Шафа, є безмежна кількість секондів і стоків, набагато більше зараз прямих закупок онлайн за кордоном і в онлайн магазинах тут, багато виробників самі продають. Ну не було так все ті ж 10 років тому. Все має свій початок і свій кінець.