По різним оцінкам внаслідок цього загинуло від 46 % до 55 % населення.
Орденоносці татари після війни також не мали права повернутися додому.
Не забувайте
Ответ дляРеверанс
Про Казань ніхто й не пише.
Депортація з Криму корінного населення з подальшим заселенням в їх будинки ісконноросійського населення.
Вы пишете, называя крымских татар просто ’татарским народом’. Крымские татары же уникальны, они отличаются от казанских языком и культурой. Удивлена, что Вы не знаете отличий.
А за ликбез спасибо, кэп
Виправляюсь18 травня 1944 року почалась операція з депортації кримських татар.
15 хвилин давали на збори.
Всього 60 годин та 3500 вагонів знадобилось радянській владі для виселення з півострову більш ніж 180 000 людей.
Число їх збільшилось в 1945 році, коли після закінчення війни у місця депортації відправились кримські татари, що захищали СРСР на фронтах Другої світової.
15 хвилин давали на збори.