Реверанс• 18 мая 2023

Крим, 79 років тому московські кати депортували весь татарський народ

По різним оцінкам внаслідок цього загинуло від 46 % до 55 % населення.
Орденоносці татари після війни також не мали права повернутися додому.
Не забувайте
автор Реверанс • 18 мая 2023
Все,що московити вважають за своє, вони вкрали в інших або окупували
Papaуа• 18 мая 2023
Как мир мог допустить повторение
автор Реверанс • 18 мая 2023
Ответ дляPapaуа
Как мир мог допустить повторение
Світ не хотів виходити з зони комфорту.
І виріс новий фюрер
_Olka_• 18 мая 2023
Крымскотатарский*. К казанским татарам крымскотатары отношения не имеют
автор Реверанс • 18 мая 2023
Ответ для_Olka_
Про Казань ніхто й не пише.
Депортація з Криму корінного населення з подальшим заселенням в їх будинки ісконноросійського населення.
_Olka_• 18 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Про Казань ніхто й не пише.
Вы пишете, называя крымских татар просто ’татарским народом’. Крымские татары же уникальны, они отличаются от казанских языком и культурой. Удивлена, что Вы не знаете отличий.
А за ликбез спасибо, кэп
автор Реверанс • 18 мая 2023
Виправляюсь18 травня 1944 року почалась операція з депортації кримських татар.
15 хвилин давали на збори.

Всього 60 годин та 3500 вагонів знадобилось радянській владі для виселення з півострову більш ніж 180 000 людей.
Число їх збільшилось в 1945 році, коли після закінчення війни у місця депортації відправились кримські татари, що захищали СРСР на фронтах Другої світової.
Heksa• 18 мая 2023
І киримли, і чеченців.
Жахливо, просто жахливо.
Декотрим пощастило дожити до повернення.
А як до них ті кримські рюзькі покручі ставляться - це жах((((