наКоблучках• 18 мая 2023

Сукні. 2 серія. Збільшуєм ставки на цінник,Всі свої

Вчора показувала вам дівчата сарафан і білу сукню, купила сукню.
Була в центрі, зайшла в всі свої. Передивилася безліч сукенок. Що маю сказати - ціни шок, найдешевша червона 2000, тканини - максимальна дешевка, дуже неприємні, колючі сидять якось сікось-накось
Якось незрозуміло, такий вибір українських брендів, купити нічого
Думала зайду, щось вау буде
Стільки подруги хвалили цей магазин, по факту ринок в центрі
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Да. Я покупала у них платья, меня качество устраивает. Лен тоже брала, после стирки нормально. Он же сам по себе колючий немного
У мене сорочка з Кальцедонія лляна, вона м’якесенька
Не вмію заміряти• 18 мая 2023
Ответ дляПік Антна
Особенно горловина кошмарная
Зайдите на шафу там хоть много стока, но европейское качество
Не все могут покупать онлайн. Мне нужно смотреть как вещь сядет.
На циголках• 18 мая 2023
Как бы не хотелось поддержать украинских производителей, цена качеству редко соответствует, покупаю на скидках. + размерная сетка странная, на мой 42 размер XS бывает сидит, как L.
Невгамовна шахиня• 18 мая 2023
Дівчата, а я собі оце плаття придивилася, льон, але ж без примірки прийдеться купляти.
Пи си Я не молода дівчина, а така вже - жіночка ))) як вам таке платтячко ?
Крошка Енот• 18 мая 2023
Все стремные и выглядят дешево
Была сенодня в бутике Виктора Черкасского, там хоть платья на платья похожи, а не это убожество
Не вмію заміряти• 18 мая 2023
Ответ длянаКоблучках
100% лен?
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляПік Антна
Особенно горловина кошмарная
Ця з горловиною мені здається десь вспихне від спеки😀 там така ядерна синтетика
Не рахую, а вважаю• 18 мая 2023
Ответ дляГолубая фишка
А я була на маркеті Всі свої- Дні української сукні в ці вихідні. Ціни були від 1200, багато було чого вибрати, багато льону було. Якісь дуже добра всього, що міряла.
Я також була на цьому тижні на маркеті. Ціни на льняні сукні близько 5000грн, костюми 6000. За 1200грн були сукні, які роками на цей маркет возять і не можуть продати. Дуже розчарована асортиментом і цінами ’Всі свої’ останнім часом
Пік Антна• 18 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Если фирма хорошая , и знаете фасон который вам идёт , то можно наложенным заказать
То что в наших магазинах это срань(
Пік Антна• 18 мая 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну Zara всегда хороша
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Я теж без примірки не беру
Голубая фишка• 18 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я купила льон 60%+ віскоза40 за 1500
Олечка79• 18 мая 2023
Черное это vmma?
У меня их два платья , вернее одно платье и один сарафан льняной . Я качеством довольна осталась 🤷🏼‍♀️ сарафан теперь хочу видоизменить . И еще год поношу)
Зайченя• 18 мая 2023
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляНа циголках
100%
І укр виробники ціни б ще для українок робили
Танго утрьох• 18 мая 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Мне очень нравится
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляКрошка Енот
Все стремные и выглядят дешево
Ой, того черкаського теж не люблю, бабські там сукні, і якість теж погана
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так і є.
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляОлечка79
Черное это vmma?
Не запам‘ятала ті назви
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Гарне, таке невагоме на вигляд
Шеллар• 18 мая 2023
Ответ длянаКоблучках
А який сервіс в інтернет-магазині, ммммм. Всім хто сумує за грубими, вічно невдоволеними продавчинями радянського союзу обов´язково потрібно там спробувати зробити замовлення.
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляЗайченя
Що перше? Сподобалося?
Я ніяке брати не буду, просто показала дівчатам асортимент) мені вони всі однаково жахливі 🤣
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляШеллар
В звичайному магазині у Львові на площі ринок, такий саме сервіс🤣
Думала одна я помітила, це жах)) там ще є жіночка, з довгим чорним волосся і чьолкою прямою, як з 2005 року, вона у них і продавець і модель, ото хамка😀
Навіть міряти нічого не хочеться.
А асортимент як на Барабашово
ЯНаПэПэ• 18 мая 2023
Ответ дляОлечка79
Черное это vmma?
У мене теж є 2 речі їх.
Синтетика.... Більше не хочу.
Хоча сіли добре
Дайте подуться• 18 мая 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Це фото- ілюзія😆 В реалі колір буде без цього блиску і не такий яскравий але більш темний, нудний. Плюс - модель чорна, її шкіру не так сильно буде видно через занадто тонку тканину на відміну від білих моделей
Олечка79• 18 мая 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
У мене теж є 2 речі їх.
Синтетика.... Більше не хочу.
Хоча сіли добре
Ну я брала льняные вещи . И да, сели они идеально . Три года назад я покупала
Сейчас просматривала их страничку , ничего не приглянулось .
успокойте_Меня• 18 мая 2023
Ответ длянаКоблучках
Чорне, типу льон взагалі жахіття, колюче неприємне, жорсткі шви
Коштує більше 3 тисяч😲
Ось після цього я хочу спитати всіх тих, хто фукає на Зару: так яка альтернатива Індитексу в українських брендах? В мене є льняні речі Зара - вони мʼякенькі. Ціна в Зарі теж більш доступна. Я ЗА підтримку українських виробників, але за рік війни на жаль жоден не сподобався настільки щоб ще раз купити. І це не тільки одягу стосується.
Леопардові панчохи• 18 мая 2023
Черное на Вас шикарно сидит
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Так, хоч на мене Зара часто і нп сідає як треба, у них речі на високих, але дійсно льон Зара класний і сукні часто красиві.
Зимові сукні я купували укр виробників, так недешеві, але є просто найулюбленіша з асиметричним кроєм
А літо жах
автор наКоблучках • 18 мая 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Черное на Вас шикарно сидит
Ну.. звичайно. Є сукні які на мені набаагато краще сидять на мені
Це просто з тим жахом на контрасті🤣