Злюсь до кипіння• 18 мая 2023

Розкажіть про обмеження по переказам с картки на картку

Дуже багато інформації з´явилось про штрафи і блокування карток за систематичне отримання коштів на рахунки фіз осіб( не ФОПів) . Тема не нова, але до війни були обмеження по сумі. На невеликі до 5000 грн за міс , нікто не звертав уваги. Зараз про суми ніде інформації не знайшла, є посилання тільки на систематичні регулярні платежи. Отримую кошти за консультації, суми дуже маленькі, але регулярні. ФОПу не маю. Чи дійсно варто хвилюватись?
5cmhybyna• 18 мая 2023
Не тримайте великих сум і тратьте все і спіть спокійно. Злочинна влада хай краде деінде

5cmhybyna• 18 мая 2023
ще одне у взаємодії з цією... державою. Ніколи не йдіть і не здавайтесь. Це їх проблеми. Ті тварини крадуть вагонами, всі допомоги і фонди і всім всерівно. А вас за труси візьмуть? Менше розказуйте
автор Злюсь до кипіння • 18 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Великих сум нема. Але ж вони можуть заблокувати рахунки і виписати штраф від 17 тис грн
П.с. скоро як в мультику про Чіполіно будемо, за повітря платити
5cmhybyna• 18 мая 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
ну і хай виписують штраф. В мене в будинку в одного по комуналці 34000 боргу і нічо
автор Злюсь до кипіння • 18 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
То ви не мали ще справ із кримінальним впровадженням за штраф ПДР оплачений. При чому впровадження по одному штрафу робили 2 рази. Виконавці ті ще ті скоти
Невгамовна Бу• 18 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
У сусідів 250000....і нічого теж. Але нормальні люди переживають.
автор Злюсь до кипіння • 18 мая 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Зараз постанова за всі штрафи блокувати рахунки
5cmhybyna• 18 мая 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
непогано. Я платила по курсу 28, а вони по курсу 36 заплатять. То хто лощиця?
Татьяна Парфюм• 18 мая 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Да, за штраф, оплаченный, но его не увидели в ГАИ или ещё где-то заблокировали карту Приват Банка.
В течении 5 дней только разблокировали после, когда предоставила все чеки и т.д.
У нас одни идиоты работаю везде! Куча звонков , оформление заявления и т.д. Идиоты, а не госслужащие.

Невгамовна Бу• 18 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Вони і не думають платити, бо нічим.... Дітей наплодили, а зараз взагалі звалили із країни..... Якусь копійчану ресьрукторізацію зробили, коли проходили відрізати світло і все, на тому край. Але ви спите спокійно, не миючі боргів. Хоча такі як вони, теж спокійно сплять, бо їм геть пофігу.... А що залежить від курсу, то якби дохід був у баксючах, а так)))))
5cmhybyna• 18 мая 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
і правильно, саме так як вони з системою і треба взаємодіяти. І спати спокійно!
автор Злюсь до кипіння • 18 мая 2023
Ответ дляТатьяна Парфюм
Вам повезло з 5 днями, правда)
Невгамовна Бу• 18 мая 2023
Ответ дляТатьяна Парфюм
О да , это жесть. У нас и штраф не увидели и ДТП закрытое не сняли с системы..... Капец, уроды.
Татьяна Парфюм• 18 мая 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Вам повезло з 5 днями, правда)
ООО, спасибо, столько нервов.
У мужа вообще старая машина в аресте была около 5 лет, а мы о существовании штрафа, ареста и знать не знали, хотя живём по прописке, пока не не решили её продать. Одни идиоты, серьёзно и печально все!
автор Злюсь до кипіння • 18 мая 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Мені 2 рази таке робили . При чому на один і той самий штраф. Було декілька карток і всі заблокували. Якщо 1й раз спокійно все з виконавцем з´ясували, то другий виконавець просто не відповідав на дзвінки, листи під замовлення не забирав , прийому не було через ковід. Потріпав мені нерви і додав сірого волосся
Татьяна Парфюм• 18 мая 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Верю, ненавижу просто эту гнилую систему идиотов, где никто не хочет ни за что отвечать! Я бы их сотрудникам штрафы ввела за недосмотр и ошибки!
Невгамовна Бу• 18 мая 2023
Ответ дляТатьяна Парфюм
Поддерживаю. Твари тупые и делают вид, что так и должно быть.
курасаны• 18 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Вот именно что за вагоны отпустят, за трусы посадят.
Мужику ведь дали 7 лет за кражу 5 пачек сигарет.
Татьяна Парфюм• 18 мая 2023
Ответ дляНевгамовна Бу

Татьяна Парфюм• 18 мая 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
К сожалению, приходится с этим жить.
Управы на них нет!
автор Злюсь до кипіння • 18 мая 2023
Ответ дляТатьяна Парфюм
К сожалению, приходится с этим жить.
Управы на них нет!
І не буде скоро.
А по темі , так нічого і не зрозуміла))))
задумчивая мордочка• 18 мая 2023
Нічого апсолютно не змінилося, і ніякого обмеження в 5000 неіснує і не існувало

А то що гроші отримані від третіх осіб можуть розцінити як прибуток, то це завжди було...коли вони за це візимуться то інше питання

Зимою москалята мусолили закон про штрафи за генератори а тепер штрафи за незаконну торгівлі