YaЯна• 19 мая 2023

А є тут такі, які жодного разу в житті не кололи уколи?

Мені подружка сказала, що навіть не знає яке це відчуття. 36 років, жодного разу. Навіть не знаю як, дві вагітності, два кесерево без уколів?
ksyuha831• 19 мая 2023
Бреше ваша подружка, або у лісі народжувала. Всі вагітні здають кров, як мінімум і кесарево без наркоза ніхто не робить.

LiliaCh• 19 мая 2023
Кесарево ей по живому делали?
автор YaЯна • 19 мая 2023
Ответ дляksyuha831
Уколи в сідниці мається на увазі. Мене при вагітності і після закололи так, що шишки до сих пір
HupBaHa• 19 мая 2023
Все люди и анализы сдают и т.д, с самого детства. Не бывает такого, что никогда не делали уколов
Witty• 19 мая 2023
Ответ дляYaЯна
А чим відрізняється укол в сідниці і в руки/ноги?
Шеллар• 19 мая 2023
Порадьте їй щось для покращення пам´яті пропити. По-перше вона з того покоління, яким щеплення робили усім, а по друге дві вагітності.
Анекдот згадався:
Дед на приеме у сексопатолога:
— Доктор, больше 3-х раз в неделю с женой не получается.
— Дед, а лет тебе сколько?
— 85.
— Дед, ну это же превосходно!
— Да? А мой сосед говорит, что с женой ежедневно, а ему 95!
— Ну так и вы говорите!
автор YaЯна • 19 мая 2023
Ответ дляWitty
Відрізняється, в сідниці забула написати, акцентувати
Witty• 19 мая 2023
Ответ дляШеллар
Анекдот згадався:
Дед на приеме у сексопатолога:
— Дед, а лет тебе сколько?
— 85.
— Дед, ну это же превосходно!
— Ну так и вы говорите!
А що з вагітністю не так? Там при кесаревому анестезія, та й усе. Сідниці їм ніби не потрібні)
Witty• 19 мая 2023
Ответ дляYaЯна
Ніяк не відрізняється. Теж внутрішньом´язовий укол

Шеллар• 19 мая 2023
Ответ дляWitty
Автор написала про уколи в темі, без зазначення в які саме місця.
Lena-39c7• 19 мая 2023
«Яким ніколи не кололи уколи».
Я подумала, що людина не тримала шприц і не робила.

Так може, подрузі в школі останній раз робили, тому і вже й забулося.
автор YaЯна • 19 мая 2023
Ответ дляWitty
Я їй казала, що шишки в сідницях, а коли попадає в нерв, то щось страшне. В руку такого немає, тому різниця є. Вона каже не знає як це ,коли попадають в нерв і коли ж..а вся синя і в шишках. Бо ніколи в житті не робила
Witty• 19 мая 2023
Ответ дляШеллар
Ну це так, я просто коменти читала, що вона має на увазі
Witty• 19 мая 2023
Ответ дляYaЯна
Ну і я не щнаю про нерв і шишки 😄
Хоча в дитинстві вакцинували в жопку, та й у лікарнях кололи
prosto_aisha• 19 мая 2023
Саме в сідниці, в дитинстві ще за радянського союзу отими шприцами що кип´ятити треба металічні. Антибіотики колода мама мені сама, як?! Хз. Боляче дуже. Більше в дорослому віці не доводилося. Двоє природних пологів.
coloritka• 19 мая 2023
Ответ дляYaЯна
Ну може й не робила.
Афри• 19 мая 2023
Так в попу действительно может и не делала, а не вообще.
У меня два КС - никаких уколов в попу не было

У моих детей 12 и 10 лет тоже ни разу в жизни уколов в попу не было.
Загадочная• 19 мая 2023
Синя і в шишках, шо там вам кололи і в якій кількості?
Я чоловікові вперше в житті шприц до рук взявши 30 уколів в сідниці робила протягом 10 днів, через 3 дні і сліду не лишилось
Ксения З.• 19 мая 2023
Я никогда ничего себе не колола

Ксения З.• 19 мая 2023
А, вы про обычные уколы. Я думала, вопрос про уколы красоты
автор YaЯна • 19 мая 2023
Ответ дляЗагадочная
Ну це у вашого чоловіка. В мене одразу реакція така