Аноним с кешбеком• 19 мая 2023
Костюм на роспись. Проголосуйте пожалуйста
Хочу брючный костюм именно. Такой, чтоб потом тоже пригодился. Не могу выбрать
Результат:
вже голосів:
749 (77.22%)
109 (11.24%)
Тыц
49 (5.05%)
43 (4.43%)
20 (2.06%)
Гірчинка• 19 мая 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Ну який резервед на весілля?))
Такий же, як і Вовк.
ВундерКИНГ• 19 мая 2023
Ответ дляОце так цабе
Он самый стремный. Этот приталенный пиджак
И блеск
ДинамоКит• 19 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Жених будет в джинсах чёрных и белой шведке.
І ви думаєте, що як пара будете гарно виглядати? Це геть різні стилі, чи вам все рівно? Як 2 клоуни з різних вимірів
Патріотка з дивану• 19 мая 2023
Ответ дляГірчинка
Такий же, як і Вовк.
При чому тут Вовк?)) Я не радила його
Гірчинка• 19 мая 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
При чому тут Вовк?)) Я не радила його
У автора фото 1 - білий костюм Вовк.
Не пириживай• 19 мая 2023
Да купите нормальный наряд, и я имею ввиду не платье-торт и не мужской пиджак.
Если у вас есть средства, как вы пишете, то зачем эти игры нищебродов ’чтоб потом пригодился’.
Такой наряд, чтоб жених увидел вас в нем и у него дух захватило и речь отобрало от счастья, что ему оказала честь быть женой такая великолепная красавица.
Качка в тапцях• 19 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Первое Вовк. Вы не знаете как у них качество? Просто цена стремная пугает
Нормальное. Однозначно лучше, чем тот же Гепюр. Меня на торжества именно платья от Вовк выручали, хотя бюджет на платье закладывала больше. Но именно в Vovk покупала то, что искала.
Баба Йога• 19 мая 2023
Ответ дляКучерявочка
во втором хоть пиджак форму женственную имеет, остальные ,на мой взгляд не красивые, как с чужого плеча. Но это модно сейчас.Жаль
Я в далеких 90-х на весіллі дружкою була, одягнути не було чого, тож забрала у батька військовий білий костюм (він у мене моряк). От як раз як на фото виглядало. Алеиж тоді і був костюм з чужого плеча
Глас_Народа• 19 мая 2023
Мені подобається фасон зеленого костюму. Але для весілля колір не той. Молочний був би супер.
Единорог помог• 19 мая 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
В меня бюджет неограничен. Просто свадебные платья не люблю. Шелковый костюм стоит 118 000. Ресторан самый дорогой в городе. Вы думаете у нас маленький бюджет?
Думаю у вас нет вкуса
Не любовница• 19 мая 2023
Якщо ви хочете костюм то білий або молочний ну і візьміт брюки палаццо
Шлях до зірок• 20 мая 2023
Я бы тоже из этих взяла шелковый. У остальных тяжелый двубортный ’ зимний’ пиджак. Я даже жакетом это не могу назвать. Оверсайс должен быть легким, а не шинелью с чужого плева. У белого еще лосины не нравятся
Кукусики• 20 мая 2023
Читаю коментарі, якийсь просто брєд.
Людина хоче на власне весілля брючний костюм. Порадників чомусь з якогось дива вирішили, що це не гут, треба плаття. 😅 кому треба плаття, нащо треба плаття? Чортівня, чесне слово.
Далі причепилися, що наречений іноземець, що батьків не буде на весіллі. Якесь туземство, дике гикання під оплатами.
Автор, я вам співчуваю!
Така позитивна жіноча тема й стільки злоби. Причому з нічого! Цирк безумства.
Серед представлених голосувала за білий, хоча коли прочитала, що Вовк , а я часто купую їхній одяг, то знайте, що якість дуже різне. Треба міряти Вовк однозначно, не беріть по фото лише. Одне супер, а поруч майже таке саме жахлива синтетика або якесь таке, що мнеться від вітру. Лекала теж різні по вдалості.
Коли дочитала про вбрання вашого нареченого, то утвердилася, що білий буде класно або яскравий, ягідний, той же зелений, але не беж.
Брючний костюм нареченої - це неймовірно красиво, тонкий шик! Дуже стильні. Ось не полінувалася й перший кілька фото як референси зберегла.
Якби мені дозволяла фігура (я невисокого зросту) - теж лише брюки! Особливо коли це дорослий шлюб (не у 18 років) й «плаття попелюшки» не хочеться от просто тому, що ні)
Автор, я вам співчуваю!
Аноним с кешбеком
• 20 мая 2023
Ответ дляКукусики
Читаю коментарі, якийсь просто брєд.
Автор, я вам співчуваю!
Класс. Спасибо
пані Солоха• 20 мая 2023
Ответ дляJulia____
Можливо, щось з такого, сучасного крою, оверсайз ?
первые три пижамы, последние две на пляж. А автору на роспись